КЛАСИРАНЕ 2016

КОНКУРС РИСУНКИ-2016

Всички класирани от 1-во до 5-то място получават право на безплатно участие в Международен Фестивал на Изкуствата „Хармония и сила“ в Созопол от 29.06 до 4.07

Из между носителите на златните отличия, ще бъде избрана една рисунка на млад художник, носител на приз „Гранд При 2016″! Съдийства независимо детско жури! /рисунките на първите места са най-отдолу в публикацията/

ЖУРИ:

  • ЕМИЛИЯ АРАБАДЖИЕВА – ХУДОЖНИК, ДИРЕКТОР НА НГСЕИ
  • ИСКРА ИЛИЕВА –ПЕДАГОГ ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО
  • АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ – ХУДОЖНИК, АРХИТЕКТ, ИКОНОПИСЕЦ
  • N ГОДИНИ ХУДОЖНИК РЪКОВОДИТЕЛ ИНСТИТУЦИЯ, УЧИЛИЩЕ, ШКОЛА КРАЙНО КЛАСИРАНЕ
    1-ВА ГРУПА място
    005-7 7 Кристина Писова Каталина Милева 8-мо СОУ „Васил Левски“ София 1 място
    001-6 6 Богдана Димитрова Църовска Маргрет Крекелешка НЧ „Наука-1870г“

    гр. Троян

    1 място
    014-8 8 Мартина Ивелинива Иванова Маргрет Креклешка НЧ  „Наука-1870“

    Троян

    2 място
    018-8 8 Калина Нейкова Христина Кръстанова НЧ „Св. Иван Рилски-1922“

    с. Мрамор

    2 място
    002-6 6 Никол Додова Христина Кръстанова НЧ „Св. Иван Рилски-1922“

    с. Мрамор

    3 място
    021-8 8 Йоан Бенински Каталина Милева 8-мо СОУ „Васил Левски“ София 3 място
    006-8 8 Диана Ивайлова Маринова Христина Кръстанова НЧ „Просвета-1928“

    София

    кв. „Обеля“

    4 /поощрителна награда/
    2-РА ГРУПА
    022-9 9 Десислава Станимирова Банкова Кристина Илиева НЧ „Пробуда-1962“

    с. Шкорпиловци

    1 място
    035-9 9 Елица Славчева Христина Кръстанова НЧ „Св. Иван Рилски-1922“ с. Мрамор 1 място
    025-9 9 Биляна Наскова Козарова Атанаска Желязкова ЛФ „Фантазия“ НЧ „Хр. Ботев-1937“

    Бургас

    кв Победа

    2 място
    028-9 9 Благовест Светлозаров Трифонов Георги Георгиев НЧ „Напредък-1871“

    Никопол

    2 място
    031-9 9 Мадлен Стоянова Маргарет Креклешка ШИИ НЧ „Наука-1870“ Троян 2 място
    039-9 9 Кристина Колева Каталина Милева 8-мо СОУ „Васил Левски“ София 2 място
    024-9 9 Рая Светлинова Деян Йорданов НЧ „Цв. Св. Кирил и Методий-1882“ гр Попово 3 място
    038-9 9 Елица Михова Каталина Милева 8-мо СОУ „Васил Левски“ София 3 място
    029-9/14 9/14 Кръжок по приложни изкуства Боряна Павлова НЧ „Напредък-1871“

    Никопол

    Специална награда
    027-9 9 Димо Иванов Николов Евгени Петров ХЧ „Цвят-1870“ Видин 4 /поощрителна награда/
    032-9 9 Михаела Спахийска Маргерет Креклешка ШИИ НЧ „Наука-1870“ Троян 5 /поощрителна награда/
    3-ТА ГРУПА
    041-10 10 Станислав Тодоров Деян Йорданов НЧ „Св. Св Кирил и Методий-1882“ гр. Попово 1 място
    052-10 10 Симона Люцканова Ирина Аранаудова НЧ „Заря 1894“ Шабла 1 място
    047-10 10 Симона Люцканова Ирина Арнаудова НЧ „Заря 1894“ Шабла 2 място
    055-10 10 Рада Генова Христина Кръстанова с. Мрамор 2 място
    040-10 10 Станислав Тодоров Деян Йорданов НЧ „Св. Св Кирил и Методий-1882“ гр. Попово 3 място
    042-10 10 Ради Георгиев Евгени Петров НЧ „Цвят“ Видин 3 място
    4-ТА ГРУПА
    060-12 12 Никола Апостолов Евгени Петров НЧ „Цвят-1870“ Видин 1 място
    062-12 12 Авсе Христова Атанаска Желязкова Лф „Фантазия“ НЧ „Хр. Ботев 1937“

    Бургас

    1 място
    068-16 16 Стефани Георгиева Ваня Пенчева Испания Енегра Валенсия

    ПБНУ „Св. Иван Рилски“

    1 място
    070-14 14 Жаклин Пиринова Маргарита Момчилова ОУ „ Св. Св. Кирил и Методий“

    С. Куртово Конаре,

    обл. Пловдив

    1 място
    058-12 12 Антония Кирилова Г-жа Спасова с. Ковачевица обл Перник св. Св. Кирил и Методий 2 място
    066-14 14 Доменика Азова с. Първенец,

    обл. Пловдив

    НЧ „Съзнание 1914“

    2 място
    065-14 14 Изен Изетова Георги Георгиев НЧ „Напредък 1871“

    Никопол

    3 място
    069-18 18 Красимира Ваньова Евгени Петров НЧ „Цвят-1870“ Видин 3 място

    Всички класирани от 1-во до 5-то място получават право на безплатно участие в Международен Фестивал на Изкуствата „Хармония и сила“ в Созопол от 29.06 до 4.07

    Из между носителите на златните отличия, ще бъде избрана една рисунка на млад художник, който ще бъде носител на приз „Гранд При 2016″! Съдийства независимо детско жури! /рисунките са най-отдолу в публикацията/

    Категории
    • MySQL server version: 5.6.37 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
    Facebook страница