START LIST 2017

INTERNATIONAL ART-SEA OLIMPICS „HARMONY AND POWER“

28.06
CHEERLEADING DANCES
START N N PERFORMANCE SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-CHEERLEADING DANCES-MINI
197 1 Sevidova Daryana Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
204 2 Eikilis Milanа Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
SOLO-CHEERLEADING DANCES-KIDS
196 1 Shishlina Yana Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
198 2 Bulaeva Dasha Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
199 3 Storozhenko Polina Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
200 4 Resnyanskaya Alexandra Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
201 5 Alekseeva Arina Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
202 6 Chernomyrdina Maria Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
203 7 Senchishteva Alina Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
SOLO-CHEERLEADING DANCES-JUNIORS
602 1 Anelikova Alisa Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
603 2 Lukianova Sofiya Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
605 3 Gorkova Svetlana Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
604 4 Znamenshtikova Alisa Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
28.06
VOCALS
START N N PERFORMANCE SCHOOL TOWN/TEACHER
509 1 1 – Александра Петрова – Милена – Истина “ Сдружение Евтерпани“ София; ръководител – Аня Краваева
110 2 1 – Малкият принц/Мая Сичанова, The Little Prince / Maya Sichanova 1-st song Виктория Гюрова
SOLO-JUNIOR/SENIOR-BOLLIWOOD
322 1 Пламък, Стела Боянова / Flame, Stela Boyanova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
323 2 Боле чудиан, Мартина Шикова / Bole Chudian, Martina Shikova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
324 3 Мираж, Ивайла Арнаудова / Mirage, Ivaila Arnaudova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
ART EXPOSITION „EL ARTE MUNDO“
29.06
DUO-CHEERLEADING DANCES-JUNIOR
284 1 Anelikova Alisa, Znamenshtikova Alisa Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
195 2 Gorkova Svetlana, Jamalova Anastasia Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
GROUP-CHEERLEADING DANCES-JUNIOR
205 1 MiSS team Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
29.06
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
GROUP-BOLLIWOOD
293 1 Малхари, Malhari ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
VOCALS
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
111 1 2 – Мая Сичанова – Mercy Виктория Гюрова
510 2 2 – Александра Петрова – Шакира – Waka waka “ Сдружение Евтерпани“ София; ръководител – Аня Краваева
GROUP- FORMATION-BOLLIWOOD
294 2 Дъждовна гора, Rainforest ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
148 3 АШАКИ, AŞAKI СКТ Златните момичета, Свиленград Людмила Спатару
292 4 Танц на барабана, Dance of the Drum ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
ART EXPOSITION „EL ARTE MUNDO“
29.06
LATINO SHOW
START N N PERFORMANCE SCHOOL TOWN/TEACHER
DUO/TRIO-LATINO SHOW
409 1 Bachata Style, Ema Yordanova, Sofiya Mihaylova – MINI TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
410 2 El baile del perrito, Ema Yordanova, Sofiya Mihaylova – M TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
411 3 Salsa – “ La negra Tomasa „, Ema Yordanova, Sofiya Mihaylova, Andjelina Yordanova – M TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
413 4 Меренге – Dame un besito – J TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
GROUP-LATINO SHOW
412 1 Shake you body, Ioanna Lashkova, Teya Tsvetkova, Yana Anadolijska TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
30.06
ETNO
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-MINI-ETNO
402 1 Циганска Душа, Александра Петрова, Gypsy Soul, Alexandra Petrova СК Ера София Василена Шопова,Виктор Алеков
SOLO-KIDS-ETNO
120 1 Испански танц, Ясмина Арсова / Spanish Dance, Yasmina Arsova НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
137 2 Руски танц, Райна Петкова Маркова / Russian dance, Raina Petkova Markova Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
121 3 Руски танц, Ясмина Арсова / Russian Dance, Yasmina Arsova НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
SOLO-JUNIOR-ETNO
283 1 „Тарантела“-итальянски танц /Мария Маруженко, „Tarantela“ -Italian dance / Mariya Maruzhenko „Equilibredanse“ БУРГАС,Ирина Дубровина
323 2 Боле чудиан, Мартина Шикова / Bole Chudian, Martina Shikova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
322 3 Пламък, Стела Боянова / Flame, Stela Boyanova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
105 4 Озорница“-татарски танц/Мария Маруженко, Ozornica-Tatar dance / Mariya Maruzhenko „Equilibredanse“ БУРГАС,Ирина Дубровина
SOLO-SENIORS-ETNO
146 1 Елеонора Милева / ELEONORA MITEVA СКТ Златните момичета, Свиленград Людмила Спатару
324 2 Мираж, Ивайла Арнаудова / Mirage, Ivaila Arnaudova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
109 3 Цигански танц от “Дон Кихот”, Габриела  Ангелова / Gypsy Dance by „Don Quixote“, Gabriela Angelova Танцово студио “Дуенде“ Пловдив, Ивайло Иванов
506 1 Osminina Tatiana, fly feather dance Club „Caramel“ Kursk, Molodcova Nina
DUO/TRIO-ETNO
138 1 Тарантела, Tarantella – MINI Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
311 2 Джей-Хо, Милка Георгиева Ивелин Луков / Jay-Ho, Milka Georgieva Ivelin Lukov – KIDS ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
147 2 ПРАЗНИК НА ГРОЗДЕТО, FEAST OF THE GRAPES, Ivanina Tilkedjieva, Miladina Hristova, Polina Georgieva – J СКТ Златните момичета, Свиленград Людмила Спатару
GROUP-ETNO
292 1 Танц на барабана, Dance of the Drum – J ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
139 2 Испански танц, SPANISH DANCE – kids Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
326 3 Калинка, Kalinka – kids ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
293 4 Малхари, Malhari – S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
295 5 Руска пляска, Russian pliaska – J ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
FORMATION-MINI-KIDS-ETNO
140 1 Руско-цигански танц, Russian-Gypsy dance Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
FORMATION-JUNIOR-ETNO
157 1 Куколки, DOLLS Народний аматорський колектив сучасного танцю «Алегро» Україна, м.Чернівці, Марчак-Кіщенко Анна та Марчак Світлана
294 3 Дъждовна гора, Rainforest ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
30.06
MUSICAL / МЮЗИКЪЛ
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-MINI-MUSICAL
305 1 Злодеида,Милка Георгиева / Zlodeida, Milka Georgieva ERA Ballet Plovdiv, Viktor Alekov
332 2 Катеричочка, Александра Петрова / Katerichochka, Alexandra Petrova СК Ера София Василена Шопова, Виктор Алеков
308 3 Мини Маус, Гергана Дончева / Mini Mouse, Gergana Doncheva ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
309 4 Елена от Авалор, Симона Лукова / Elena from Avalor, Simona Lukova ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
SOLO-JUNIOR-MUSICAL
286 1 Gorkova Svetlana / Super Star Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
285 2 Anelikova Alisa / Perhaps Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
SOLO-SENIORS-MUSICAL
507 1 Osminina Tatiana, My man dance Club „Caramel“ Kursk, Molodcova Nina
DUO-CHILDREN-MUSICAL
310 1 Аладин и Жасмин, Симона и Ивелин Лукови / Aladdin and Jasmine, Simona and Ivelin Lukovi ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
GROUP-MUSICAL
296 1 Чикаго-затворническо танго. Chicago-prison tango – S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Vasilena Shopova
327 2 Героите на Дисни, Disney characters – M ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
1.07
ACROBATIC DANCE
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-MINI-ACRO
302 1 Неродена мома, Милка Георгиева / Unborn child, Milka Georgieva ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
SOLO-KIDS-ACRO
194 1 РАЗХОДКА, WALK / Defne Tahirova СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
SOLO-JUNIOR-ACRO
168 1 Господарката на злото, Анджела  Няголова / Mistress of Evil, Andjela Nyagolova СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
169 2 Сойка пресмехулка,  Ванеса  Ганчева / Mockingjay, Vanesa Gancheva СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
184 3 Anelikova Alisa/ Hunting Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
193 4 АНГЕЛЪТ НА ПОБЕДАТА, ANGEL OF VICTORY / Darina Nikolova СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
301 5 Зина -принцесата войн, Дилек Хаджиалиева/Zina-the Princess Warrior, Dilek Hadzhiаlieva ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Vasilena Shopova
403 6 Human, Йоанна Лашкова  / Yoanna Lashkova TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
SOLO-SENIORS-ACRO
505 1 Osminina Tatiana, Irene Adler dance Club „Caramel“ Kursk, Molodcova Nina
FORMATION-ACRO
167 1 Докато чакаш слънцето, While you wait for the sun – K СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
164 2 Пробуждане, AWAIKING – J СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
GROUP-ACRO-MINI
406 1 Transformers – the new generation TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
DUO-ACRO
192 1 СЪРДИТКA, GRUMP/Melek Mustafa, Vasil Zahariev – M СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
314 2 Опасна красота, Дилек Хаджиалиева , Виктория Илиева/Dangerous beauty, Dilek Hadzhiаlieva, Victoriya Ilieva – J ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
404 3 Two parts of a whole, Yoanna Lashkova, Teya Tsvetkova – J TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
FORMATION-ACRO
165 3 Индийски ритми, INDIAN RHYTHMS – J СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
170 4 Хайде с нас, COME WITH US – K СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
GROUP-ACRO-JUNIOR
405 1 In the Deep TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
PRODUCTION-ACRO
191 1 Avatars СК“ANGELS“ Айтос, Димитринка Грудева
1.07
LIRICAL
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-MINI-LIRICAL
304 1 Диамант,Милка Георгиева/Diamant, Milka Georgieva ERA Ballet Plovdiv, Vasilena Shopova
SOLO-KIDS-LIRICAL
122 1 Lonely doll, Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
DUO-KIDS-LIRICAL
143 1 Парижка мечта, Марена Спасова, Антон Михайлов / Paris Dream, Marena Spasova, Anton Mihailov Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
3.07
LIRICAL
SOLO-JUNIOR/SENIOR-LIRICAL
321 1 Body love, Виктория Илиева, Viktoriya Ilieva – S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Vasilena Shopova
414 2 My Dream, Meriam Musa – J TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
175 3 Znamenchikova Alisa / Mad world Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
610 4 Nyakyde dalech , Monika Andonova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Vasilena Shopova
GROUP/FORMATION-LIRICAL
291 1 Река, RIVER ERA DANCE COMPANY Plovdiv / Kremena Shopova, Iskra Ilieva
1.07
MODERN-LIRICAL-CONTEMPORARY
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-KIDS-CONTEMPORARY
123 1 Миг без душа, Мая Сичанова НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
GROUP-CHILDREN-CONTEMPORARY
328 Забравени кукли, FORGOTTEN DOLLS ERA Ballet Plovdiv, Yanitsa Atanasova
3.07
SOLO-JUNIOR-CONTEMPORARY
156 1 Надоедливый комарик, Ніколаєнко Наталія/ An apologetic mosquito, Nikolaenko Natalia Народний аматорський колектив сучасного танцю «Алегро» Україна, м.Чернівці, Марчак-Кіщенко Анна та Марчак Світлана
166 2 Say You Won’t Let Go/Enache Diana Maria Colegiul National de Arte Regina Maria Constanta, Roxana Xenix Oprea
178 3 Lukyanova Sophia / Аlien Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
179 4 Znamenshtikova Alisa / Wood nymph Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
180 5 Anelikova Alisa / String Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
181 6 Anelikova Alisa / Megapolis Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
SOLO-SENIORS-CONTEMPORARY
158 1 Мой выбор, Помейчук Катерина / My choice, Pompeichuk Katerina Народний аматорський колектив сучасного танцю «Алегро» Україна, м.Чернівці, Марчак-Кіщенко Анна та Марчак Світлана
415 2 All I want, Donika Miteva ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Yanitsa Atanasova
504 7 Osminina Tatiana / Father dance Club „Caramel“ Kursk, Molodcova Nina
DUO-JUNIOR-CONTEMPORARY
183 1 Anelikova Alisa, Znamenshtikova Alisa, Gorkova Svetlana / Paints Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
182 2 Anelikova Alisa, Znamenshtikova Alisa / Ravens Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
329 3 Докато смърта ни раздели, Виктория Илиева Дилек Хаджиалиева / Till death do us part, Victoria Ilieva Dilek, Hadzhialieva ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Vasilena Shopova
GROUP-JUNIOR-CONTEMPORARY
151 1 Път, ROAD СКТ Златните момичета, Свиленград Людмила Спатару
155 2 Сестры, SISTERS Народний аматорський колектив сучасного танцю «Алегро» Україна, м.Чернівці, Марчак-Кіщенко Анна та Марчак Світлана
299 3 Slip ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
GROUP-SENIOR-CONTEMPORARY
152 1 Не си сама, YOU ARE NOT ALONE СКТ Златните момичета, Свиленград Людмила Спатару
298 2 Сойка присмехулка, Mockingjay ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
FORMATION-JUNIOR-CONTEMPORARY
154 3 Знаки зодиака, Zodiac signs Народний аматорський колектив сучасного танцю «Алегро» Україна, м.Чернівці,  Марчак-Кіщенко Анна та Марчак Світлана
1.07
BALLET
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-MINI-BALLET
129 1 Вариация Шут, Милица Георгиева Николова Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
127 2 River flows in you, Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
306 3 Вариация Амур, Гергана Дончева / Variation Amur, Gergana Doncheva ERA Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
SOLO-KIDS-BALLET
128 1 Вариация „Гамзати“ от балета“ Баядерка“, Райна Петкова Маркова Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
118 2 Вариация на Лиза от балета Зле опазено момиче, Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
130 3 Вариация от балета“ Корсар“, Марина Спасова Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
102 4 Lisa variation from ballet La Fille Mal Gardee/Elitsa Aleksieva Dance School Vlada Parfenova Plovdiv,Vlada Parfenova
144 5 Вариация „Черен лебед“, Диляра Севджанова Караманова Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
124 6 Вариация на Аврора от балета Спяща красвица, Диана Момчева НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
103 7 Coppelia – Doll Variation/Atina Slavova Dance School Vlada Parfenova Plovdiv,Vlada Parfenova
119 8 Вариация на Пахита от балета Пахита, Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
145 9 Вариация “ Фея Люляк“, Виляна Калоянова Станчева Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
125 10 Фея, Диана Момчева НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
DUO-MINI-BALLET
126 1 Калинки, Дария Петкова Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
DUO-KIDS-BALLET
133 1 Адажио от балета „Жизел“, Марина Спасова Антон Михайлов Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
101 2 Variation Day and Night/Atina Slavova , Elitsa Aleksieva Dance School Vlada Parfenova Plovdiv,Vlada Parfenova
TRIO/GROUP-KIDS-BALLET
117 1 Листа НУИ Добри Христов Варна,Десислава Стойнешка
131 2 Па де троа от “ Лешникотрошачката“ Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
116 3 Пеперуди НУИ Добри Христов Варна, Десислава Стойнешка
TRIO/GROUP-JUNIOR-BALLET
208 1 Откъс от балета „Дон Кихот“ Детска балетна школа Звездици БУРГАС, Надежда Величкова
TRIO/GROUP-SENIORS-BALLET
104 1 Валс-фантазия „Equilibredanse“ БУРГАС,Ирина Дубровина
TRIO/GROUP-BABY/MINI-BALLET
132 1 Скъпоценни камъни Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
206 2 Пилета Детска балетна школа Звездици БУРГАС, Надежда Величкова
134 3 „Жълтурчета“ Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
325 4 Валс на часовете, Waltz of the Hours ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ
TRIO/GROUP-JUNIOR-BALLET
209 2 „Скъпоценни камъни“ от балета “ Спящата красавица“ Детска балетна школа Звездици БУРГАС, Надежда Величкова
TRIO/GROUP-SENIORS-BALLET
282 2 Весела мазурка „Equilibredanse“ БУРГАС,Ирина Дубровина
FORMATION/GROUP-MINI/KIDS-BALLET
135 1 Патета Балетна икола Реверанс Варна, Ирена Радева
401 2 Валс на часовете ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
FORMATION-KIDS-BALLET
207 1 Амурчета Детска балетна школа Звездици БУРГАС, Надежда Величкова
136 2 Валс от балета “ Спяща Красавица“ Балетна икола Реверанс Варна, Ирена Радева
2.07
СЪВРЕМЕННИ-OPEN
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-MINI-OPEN
303 1 Експлозия,Милка Георгиева/Explosion, Milka Georgieva ERA-Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
141 2 Арлекино, Милица Георгиева Николова / Arlekino, Milica Nikolova Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
307 3 Малък разбойник, Гергана Дончева / Small robber, Gergana Doncheva ERA-Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
330 4 Нежност, Александра Петрова / Tenderness, Alexandra Petrova СК Ера София Василена Шопова, Виктор Алеков
313 5 I Feel good, Таня Гирчева / Тanya Gircheva ERA-Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
SOLO-CHILDREN-OPEN
107 1 Pompeii, Nicole Dimova Freedom Dance Studio Rousse, Anita Asenova
312 2 Кукла, Деница Стойчева / Doll, Denitsa Stoicheva ERA-Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
171 3 Eikilis Polina / Fire Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
315 4 Агент-007, Ивелин Луков / Agent-007, Ivelin Lukov ERA-Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
SOLO-JUNIOR-OPEN
172 1 Jamalova Nastya / „Hatter“ Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
320 2 Жана Дарк, Венета Пачова / Jeanne Dark, Veneta Pachova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov, Kremena Shopova
173 3 Znamenchikova Alisa / Freedom Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
319 4 Черна магия, Стела Боянова / Black magic, Stela Boyanova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
174 5 Anelikova Alisa / Music Box Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
318 6 Медуза Горгона, Дилек Хаджиалиева / Medusa Gorgona, Dilek Hadjiiаlieva ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Viktor Alekov
106 7 Meq Grets-Elena Shandurkova Freedom Dance Studio Rousse, Anita Asenova
175 8 Znamenchikova Alisa / Mad world Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
407 9 Imagination, Meriam Musa TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
SOLO-SENIOR-OPEN
317 1 Живот без прожектори, Виктория Илиева / Life without floodlights, Victoria Ilieva ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Vasilena Shopova
501 2 Охота, Bindy Daria, HUNT Народний аматорський колектив сучасного танцю «Алегро» Україна, м.Чернівці / Марчак-Кіщенко Анна та Марчак Світлана
508 1 Osminina Tatiana, My faith dance Club „Caramel“ Kursk, Molodcova Nina
DUO-MINI-OPEN
331 1 Песента на морето, Александра Петрова и Джорджия / The song of the sea, Alexandra Petrova and Georgia СК Ера София Sofia, Василена Шопова, Виктор Алеков
316 2 Тигри, Ивелин Луков Симона Лукова / Tigers, Ivelin Lukov Simonа Lukova ERA-Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
DUO-CHILDREN-OPEN
159 1 „КОТКИ В ШАПКА“   ЕВА МЕЛНИКОВА, ДОНИКА ХРИСТОВА / „Cats in the Hat“ EVA MELNIKOVA, DONIKA HRISTOVA СК „АЛЕКСИЯ“ Добрич, Севдалина Мавродиева
142 2 Ин и Ян, Райна Петкова Маркова Милица Георгиева Николова, Yin and Yan, Raina Markova, Milica Nikolova Балетна школа Реверанс Варна, Ирена Радева
511 3 Крадци * Thieves – Denitsa Stoycheva, Tanya Gircheva ERA-Ballet Кремена Шопова Искра Илиева
DUO/TRIO-JUNIOR-OPEN
108 1 The Others, Greta – Elena Shandurkova Nicole Dimova Freedom Dance Studio Rousse, Anita Asenova
114 2 Нежност – Даяна Тодорова, Ани Красимирова / Tenderness – Diyana Todorova, Ani Krasimirova Балет Мания гр. Гълъбово , Йовчо Йовчев
176 3 Anelikova Alisa, Znamenchikova Alisa / Enchanted Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
408 4 Afro Fusion, Tea Tsvetkova, Yana Anadolijska TAPIA DANCE HOUSE SOFIYA, VIOLETA PETROVA – TAPIA, ERIK YANES TAPIA
611 5 After the carnaval, Gabriela Atanasova, Valentina Pachelieva ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Plovdiv, Vasilena Shopova
GROUP-MINI/KIDS-OPEN
163 1 „МАРТЕНИЧКИ“ / MARTENICHKI СК „АЛЕКСИЯ“ Добрич, Севдалина Мавродиева
FORMATION-JUNIOR-OPEN
153 1 Путь, WAY Народний аматорський колектив сучасного танцю «Алегро» Україна, м.Чернівці,  Марчак-Кіщенко Анна та Марчак Світлана
115 2 Родината, Motherland Балет Мания гр. Гълъбово , Йовчо Йовчев
GROUP-JUNIOR-OPEN
161 1 „МЕДУЗИ“ / MEDUSES СК „АЛЕКСИЯ“ Добрич, Севдалина Мавродиева
297 2 Кимбра, KIMBRA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Кремена Шопова Искра Илиева
177 4 MiSS team – Play of words Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
162 5 „ЧЕРНИ РОЗИ“ / BLACK ROSSES СК „АЛЕКСИЯ“ Добрич, Севдалина Мавродиева
FORMATION-SENIOR-OPEN
290 1 Струните на живота, The Strings of Life ERA DANCE COMPANY Plovdiv / Vasilena Shopova
149 2 FAIRYTALE FOR ADULTS / Приказка за възрастни СКТ Златните момичета, Свиленград Людмила Спатару
FORMATION-KIDS-OPEN
160 1 „МОРСКИ ЗВЕЗДИ“ / SEA STARS СК „АЛЕКСИЯ“ Добрич, Севдалина Мавродиева
3.07
STREET DANCE
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-STREET DANCE
113 1 Емил Йорданов , EMIL YORDANOV – J Балет Мания гр. Гълъбово , Йовчо Йовчев
186 2 Storozhenko Polina – K Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
112 3 Радостина Иванчева / RADOSTINA IVANCHEVA – J Балет Мания гр. Гълъбово , Йовчо Йовчев
187 4 Resnyanskaya Alexandra – K Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
GROUP-STREET DANCE
185 1 MiSS team Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
MTV DANCE
START N N PERFORMANS SCHOOL TOWN/TEACHER
SOLO-MTV DANCE
188 1 Gorkova Svetlana – J Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
189 2 Lukyanova Sophia – J Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
190 3 Jamalova Anastasia – J Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
287 4 Alekseeva Arina – K Dance Club „MiSS“ Lipetsk, Sergei Sushkov
Категории
  • MySQL server version: 5.6.35 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница