РЕД-УЧАСТИЕ 4.03 * ROW-PARTICIPATION 4.03

Уважаеми ръководители, това е окончателния ред-участие. Молим да изпращате музика на e-mail: zayavka1@abv.bg, със стартов номер на файла /които не са го направили/.

Важно: Начало на двата състезателни дни: 08:30 ч. – 4 и 5.03 /събота и неделя/. Дните ще започват и завършват с индивидуални категории /соло, дует, трио/. Поради натоварената програма и голям брой участници, се очертава съботният състезателен ден да продължи до 22-22:30 ч. Награждаването ще се проведе в края на двата дни. Гала-концертът се отменя, поради късното приключване на състезателните дни.

Dear colleagues, this is not the final line-participation – please refer and in need of adjustments to write e-mail: zayavka1@abv.bg
Important: Home of the two racing days: 08:30 am. – 4 and 5.03 / weekend /. The days will begin and end with the individual categories / solo, duet, trio /. Due to the busy schedule and a large number of participants emerged Saturday race day to continue until 22-22: 30 pm. The awards ceremony will be held at the end of two days. Gala concert was canceled due to the late conclusion of racing days.
MODERN / CONTEMPORARY
4.03 8:00-8:30 – проба на сцена
Начало: 08:30 ч. Start: 8:30 h
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-JUNIOR-QUALIFICATION
152 1 „I’LL BE BACK” – “ ЩЕ СЕ ВЪРНА“ ВИКТОР ЦВЕТАНОВ, VIKTOR CVETANOV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
147 2 Soul/Душа Никол Радева , NIKOL RADEVA Балет LIDENS SILISTRA Лидия Маркарян
153 3 “ WIND IN MY SOUL „- „ВЯТЪР В ДУШАТА МИ” ИВЕЛИНА РУСЕВА, IVELINA RUSEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
148 4 Solo for two, СОЛО ЗА ДВАМА Kala Karevski Studio Balerina SKOPJE Sasha Eftimova
157 5 Lay Your Head Down, ПОСТАВИ ГЛАВАТА СИ ДОЛУ Мария Светозарова, MARIYA SVETOZAROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
158 6 Iron, ЖЕЛЕЗЕН МЛАДЕН ХРИСТОВ, MLADEN HROSTOV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
150 7 Heart and soul, СЪРЦЕ И ДУША KAMELIYA LAMBOVA Ballet school Parisov PLOVDIV KREMENA MARINASHKA
159 8 „Broken string”- „СКЪСАНИ СТРУНИ” РАЛИЦА СТОЙЧЕВА, RALITZA STOICHEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
151 9 Poder Del Perro Fanny Vaucher Atelier le Loft Vevey,Shwarzland Chryss M’Ronn
154 10 “ WILL THINK ABOUT YOU” – „ ЩЕ МИСЛЯ ЗА ТЕБ” GALA ZAHARIEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
155 11 „Resolve of live“ – „Решителен в живота“ Светослав Серопян, SVETOSLAV SEROPYAN ЕРА-СОФИЯ СОФИЯ Василена Шопова, Виктор Алеков
156 12 „Why didn’t anyone hear me ?” – „Защо никой не ме чува” ЛЕОНОРА ПЕТКОВА, LEONORA PETKOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
227 13 Exemption, Oсвобождаване YANA BODEVA National School of Dance Art SOFIA ASEN NAKOV
161 14 Assassin’s Tango ЙОАНА ЙОРДАНОВА, YOANA YORDANOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
43 min
SOLO-SENIOR
166 1 Quick bubbles, Бързи мехурчета Giulia Giroletti Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
162 2 „LIFE BY HABIT“ – „ЖИВОТ ПО НАВИК” Камелия Къндева, KAMELIYA KYNDEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
170 3 Valeriq Obretenova Valeriq Obretenova National School of Dance Art SOFIA ALEKSANDRA DRAGOVA
171 4 Quand c’est ? Maeva Mavilia Atelier le Loft Vevey,Shwarzland Maeva Mavilia
167 5 My music, МОЯТА МУЗИКА Francesca Drusian Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
163 6 Take my body, ВЗЕМИ ТЯЛОТО МИ Доника Митева, DONIKA MITEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
168 7 Love letter, ЛЮБОВНА ПИСМО Valeria Mattina Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
164 8 Build us, ИЗГРАДЕТЕ НАС Ima DELLO IACONO Atelier le Loft Vevey,Shwarzland Ima DELLO IACONO
165 9 Липсващото парче, The missing piece ALEKSANDRA DRAGOVA Tangra HASKOVO Dorina Indzhova
169 10 Red rose, ЧЕРВЕНА РОЗА Simone Giroletti Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
540 11 To follow the track,muzika Another white bird-Woven hand Hristina Angelovska Studio Balerina SKOPJE Maja Karevski
31 min
SOLO-JUNIOR-FINAL 9:40 h
1
2
3
4
5
6
7
SOLO-MINI
160 1 „I want to be DOLL” – “ИСКАМ ДА СЪМ КУКЛА” СТЕФАНИ КУКУМЕЕВА, STEFANI KUKUMEEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
137 2 Mad World, ЛУД СВЯТ ДАНИ ЙОРДАНОВА, DANI YORDANOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
138 3 „КАТО ЛЯСТОВИЦА ” – „AS SWALLOW” ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА, PREDLAVA DRAGOMIROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
SOLO-KIDS
139 1 „Lost“ – „ИЗГУБЕНА” Абигейл Ангелова, ABIGEIL ANGELOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
145 2 Up side down, С главата надолу YOANA TODOROVA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
143 3 Моята посока, MY DIRECTION Сияна Христозова, SIYANA HRISTOZOVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
140 4 “ ХИПНОЗА“- “Hypnosis” ИВОН ГЪРЧЕВА, IVON GYRCHEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
142 5 FEAR, СТРАХ JAKLIN GUDEVA Ballet TINITI VARNA BOLESLAVA TENEVA
141 6 „Fight for honor „- „БОРБА ЗА ЧЕСТ” МАРТИНА ПАВЛОВА, MARTINA PAVLOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
144 7 Пътеводна светлина, Guiding Light Цветелина Георгиева, CVETELINA GEORGIEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
146 8 The sicret inside you, ТАЙНАТА ВЪТРЕ В ТЕБ MARINA DIMITRANOVA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
10:35 h
DUO-KIDS
173 1 Клоунът и усмивката, The clown and the smile Милка Георгиева, Теодора печилкова, Milka Georgieva, Theodora Pechilkova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
174 2 Beauty, Красота MARINA DIMITRANOVA, YOANA TODOROVA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
DUO-JUNIOR
175 1 Different minds, Рзлични умове Marta Mitrovska, Kala Karevski Studio Balerina SKOPJE Kala Karevski
DUO/TRIO-SENIOR
176 1 Love story, ЛЮБОВНА ИСТОРИЯ Gloria Buzzi, Simone Giroletti Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
177 2 „Angels do not fly „ – „Ангелите не летят” KAMELIYA KYNDEVA, GALA ZAHARIEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
178 3 Never give up, НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ MARIELA VLAHOVA, YULIYAN NAIDENOV Ballet Terpsihora SOFIA TEODORA BAICHEVA, DJULIYA YORDANOVA
181 4 In the sky, В НЕБЕТО Giulia Giroletti, Francesca Drusian, Carolina Piazza Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
TRIO-MINI/KIDS
423 1 Полет / Flight Анелия Симеонова, Магдалена Райкова, Никол Иванова, Anelia Simeonova, Magdalena Raikova, Nicol Ivanova Dancing school „Tancova rabotilnica» VARNA DESISLAVA DIMITROVA
179 2 Pure feeling, ЧИСТО ЧУВСТВО MARINA DIMITRANOVA, YOANA TODOROVA, INNA JILINA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
180 3 The  Lonely, САМОТАТА Магдалена Брайнова, Стефани Кукумеева, ИВОН ГЪРЧЕВА, Magdalena Brainova, Stephani Kukumeeva, Ivon Gurcheva SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
11:06
GROUP-KIDS
182 1 Дом за родители, HOME FOR PARENTS ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
184 2 If, АКО Studio Balerina SKOPJE Maja Karevski
GROUP-JUNIOR/SENIOR
185 1 HELLO, ЗДРАВЕЙ Stars Dance Center PLOVDIV NADEJDA STOIKOVA
186 2 „Туземци”- “Natives” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
183 3 Blu ocean, СИН ОКЕАН Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
FORMATION-KIDS/JUNIOR
187 1 Забравени кукли, FORGOTTEN DOLLS ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
190 2 Child of the Moon, ДЕЦА НА ЛУНАТА Ballet Terpsihora SOFIA TEODORA BAICHEVA, DJULIYA YORDANOVA
188 3 Слип, SLIP ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
191 4 „LAST TRAIN „/„ПОСЛЕДЕН ВЛАК” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
FORMATION-SENIOR
192 1 Colours of the ground, Цветовете на земята Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
189 2 Послание към бъдещето, Message to the Future ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
11:40 h – fine the style
СЪВРЕМЕННИ-OPEN
4.03 Start: 12:00:00 AM
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-JUNIOR-QUALIFICATION
211 1 Ще се боря до край, I WILL FIGHT TILL THE END Вивиан Колева , VIVIAN KOLEVA BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
216 2 „Gorgon Medusa“ – “МЕДУЗА ГОРГОНА” ГАЛА ЗАХАРИЕВА, GALA ZAHARIEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
220 3 Черна магия, BLACK MAGIC Стела Боянова, STELA BOYANOVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
213 4 „Mystery Cat” – „МИСТЕРИОЗНОТО КОТЕ” ЗАИРА ВЕЛКОВА, ZAIRA VELKOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
214 5 Душата на балерината, THE SOUL OF THE BALLERINA Хелин Хасан , HELIN HASAN BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
519 6 Persecuted / Преследвана Венета Пачова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
223 7 “МЕМОАРИТЕ НА ЕДНА ГЕЙША” / “Memoirs of a Geisha” ГАБРИЕЛА ГАНЧЕВА, GABRIELA GANCHEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
222 8 Медуза Горгона, Medusa Gorgon Дилек Хаджиалиева, DILEK HADJIALIEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
224 9 „Raven „ / „Гарван” ТЕРЕЗА ЯНЕВА, TEREZA YANEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
215 10 Да останем хора, LETS BE HUMANS Тони Кулишева , TONI KULISHEVA BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
217 11 „HEART OF CLOWN » – „СЪРЦЕ НА КЛОУН” ЙОАНА ЙОРДАНОВА, YOANA YORDANOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
218 12 “ BLACK SWAN “ – „ЧЕРНИЯТ ЛЕБЕД” КАЛИНА ТОДОРОВА, KALINA TODOROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
219 13 „Joker“ – „Жокер“ Светослав Серопян, SVETOSLAV SEROPYAN ЕРА-СОФИЯ СОФИЯ Василена Шопова, Виктор Алеков
225 14 „The Woman In Black”  – „ЖЕНА В ЧЕРНО” ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА, ELIZABET MARINOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
212 15 Раздвоена, Bifurcate Румина Стоянова , RUMINA STOYANOVA BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
500 16 Есен, Autumn Яна Костова Роберта балет София Роберта Джурова
513 17 Imagination, Въображение Мериам Муса TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
12:50
SOLO-KIDS
198 1 “The last dance of the white swan “/„Последният танц на белия лебед” АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА, ABIGEIL ANGELOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
203 2 Дете от бъдещето, CHILD OF THE FUTURE Тея Недко Сприридонова , TEYA NEDKO SPRIRIDONOVA BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
199 3 Forever Young” – „Завинаги млад” ВАНЕСА КОСТОВА, VANESA KOSTOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
205 4 Shatter my, JAKLIN GUDEVA Ballet TINITI VARNA BOLESLAVA TENEVA
501 5 Пеперуда, Butterfly Валя Казакова Роберта балет София Роберта Джурова
200 6 „GLADIATOR“ – „ГЛАДИАТОР“ ДОНИ ПЕТРОВ, DONI PETROV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
208 7 Карибска Перла, Caribbean Pearl Сияна Христозова, SIYANA HRISTOZOVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
201 8 „МОЛИТВА „ – « PRAYER» ДЕНИМИРА ГАЧКОВА, DENIMIRA GACHKOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
209 9 Рио от Рио, RIO FROM RIO Алена Янкова, ALENA YANKOVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
202 10 “Champion chicken “/„Пиле- Шампион” МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА, MAGDALENA BRAINOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
204 11 Омагьосаният кактус, Bewitched cactus София Ганева , SOFIYA GANEVA BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
502 12 Снежен човек, Snow man Мария Камбурова Роберта балет София Роберта Джурова
210 13 Агент -007, AGENT 007 Ивелин Луков, IVELIN LUKOV ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
13:30 h
SOLO-JUNIOR-FINAL
1
2
3
4
5
6
7
SOLO-SENIOR
226 1 “Kali – the goddess of death” / “Кали – богинята на смъртта” КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА, KAMELIYA KYNDEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
228 2 Живот без прожектори, Life without floodlights Виктория Илиева, VIKTORIYA ILIEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
537 3 Освобождаване Яна Борисова Бодева НУТИ София Асен Наков
172 4 „Аt crossroads”- „ На кръстопът” МИЛА АНГЕЛОВА, MILA ANGELOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
SOLO-KIDS-FINAL
1
2
3
4
5
6
7
14:20 h
SOLO-MINI
197 1 „АНГЕЛ „-„ANGEL” МАРИЯ ВИТАНОВА, MARIYA VITANOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
193 2 „Softness“ – „Нежност“ Александра Петрова, ALEKSANDRA PETROVA ЕРА-СОФИЯ СОФИЯ Василена Шопова, Виктор Алеков
504 3 Дъщерята на зимата, Daughter of winter Сияна ЦАнкова Роберта балет София Роберта Джурова
194 4 „ПИПИ – ПИПИЛОТА“- „Pippi – Pipilota” КАРИНА ГРИГОРОВА, KARINA GRIGIROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
207 5 Роза, ROSE Зелиха Пирали, ZELIHA PIRALI ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
505 6 Принцесата и бялата роза, The Princess and the white rose Магдалена Стоилова Роберта балет София Роберта Джурова
195 7 „ПИАНО“ -  „PIANO” ЕМА ПАВЛОВА, EMA PAVLOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
526 8 Little thief / Малък разбойник Гергана Дончева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
196 9 I like it!, ХАРЕСВА МИ Емилия Колева, EMILIYA KOLEVA Stars Dance Center Пловдив NADEJDA STOIKOVA
503 10 Червената шапчица, Red Riding Hood Даная Илиева Роберта балет София Роберта Джурова
522 11 Dool / Кукла Деница Стойчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
DUO-MINI
232 1 Капки дъжд, Raindrops Деница Стойчева Зелиха Пирали, Denitsa Stoicheva, Zeliha Pirali ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
229 2 „Dancing Cats“, ТАНЦУВАЩИ КОТКИ Инона Драгомирова, Калина Димитранова Dancing school „Tancova rabotilnica» VARNA DESISLAVA DIMITROVA
230 3 „Day at the Circus“, ДЕН В ЦИРКА Кристина Кирякова, Христина Друмева Dancing school „Tancova rabotilnica» VARNA DESISLAVA DIMITROVA
233 4 Закачка, Tease Таня Гирчева Деница Стойчева, Tanya Gircheva, Denitsa Stoicheva ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
TRIO-MINI
244 1 Три кокони, Three dames Александрина Асанова, Дара-Мария Папаянопол, Емилия Колева, Alexandrina Asanova, Dara-Mariya Papayanopol, Emilia Koleva Stars Dance Center PLOVDIV NADEJDA STOIKOVA
245 2 “ ЗИМЕН СЪН” – „HIBERNATION” ЕМА ПАВЛОВА, ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА, ТРАЯНА ПЕТРОВА, EMA PAVLOVA, PRESLAVA DRAGOMIROVA, TRAYANA PETROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
DUO/TRIO-KIDS
231 1 Изгубено хвърчило, Lost kite Тея Спиридонова, София Ганева , Teya Spiridonova, Sofia Ganeva BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
523 2 Тигри / Tigers Simona Loukova, Ivelin Loukov ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
234 3 „КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРЪТ” -  „BEAUTY AND THE BEAST” ДОНИ ПЕТРОВ, МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА, DONI PETROV MAGDALENA BRAINOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
235 4 Afro Fusion, АФРО СЛИВАНЕ TEYA CVETKOVA, YANA ANADOLIISKA TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
246 5 Жар птици, Firebirds Цветелина Георгиева, Никол Георгиева, Сиянa Христозова, Tsvetelina Georgieva, Nicol Georgieva, Siyana Hristozova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
DUO-JUNIOR
241 1 “Shape Of My Heart”–„Формата на сърцето ми” ИВОН ГЪРЧЕВА, СВЕТОЗАР СВЕТОЗАРОВ, IVON GURCHEVA, SVETOZAR SVETOZAROV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
236 2 Сбогуване с детството, Farewell to childhood Маргарита Стойкова, Ивелина Лозанова, Margarita Stoykova, Ivelina Lozanova Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
237 3 „Candy Man” ЛЕОНОРА ПЕТКОВА, ИВАЙЛА СТОИЛОВА SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
524 4 След Карнавала / After the carnaval Valentina Pachelieva, Gabriela Atanasova ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
238 5 „Together we are stronger”-„ Заедно сме по-силни” Калина Тодорова, Тереза Янева, Kalina Todorova, Teresa Yaneva SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
239 6 Две сестри, TWO SISTERS Тони Кулишева, Румина Стоянова, Tony Kulisheva, Rumina Stoyanova BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
DUO/TRIO-SENIOR
242 1 “Ghost “ /„Дух” МИЛА АНГЕЛОВА, СВЕТОЗАР СВЕТОЗАРОВ, MILA ANGELOVA SVETOZAR SVETOZAROV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
243 2 „We will wait you boys“ – „Ще ви чакаме момчета“ Румяна Ангелова, Павлина Ангелова, Rumyana Angelova, Pavlina Angelova ЕРА-СОФИЯ СОФИЯ Василена Шопова, Виктор Алеков
470 3 Until death do us part, ДОКАТО СМЪРТТА НИ РАЗДЕЛИ Viktoria Ilieva, Dilek Jadzhialieva ERA DANCE COMPANY PLOVDIV Kremena Shopova, Iskra Ilieva
247 4 „ИЗБОРЪТ“ – „Choosing” ГАЛА ЗАХАРИЕВА, СВЕТОЗАР СВЕТОЗАРОВ, КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА, GALA ZAHARIEVA, SVETOZAR SVETOZAROV, KAMELIYA KYNDEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
15:40 h
GROUP-JUNIOR
248 1 Изгрев, Sunrise BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
249 2 „КАТЕРИНО МОМЕ”, Katerina Maiden SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
250 3 Minions bounce, MИНЬОНСКО ПОДСКАЧАНЕ Sports Club Freedom KOKALYANE DESISLAVA KIROVA
259 4 Чувствата на жените без свобода, Feelings of women without freedom ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
FORMATION-MINI/KIDS
251 1 M-Приказните феи, Fairy fairies Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
502 2 М-Калинка, Ladybug Роберта балет София Роберта Джурова
253 3 K-„МАДАГАСКАР” – „MADAGASCAR” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
252 4 K-Преди 100 години в България, 100 years ago in Bulgaria BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
255 5 K-Kooza Dance TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
497 6 K-Тигри на манежа, Tigers on the arena ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
FORMATION-JUNIOR
254 1 „Pierrot „ / „Пиеро” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
260 3 Turn down for what, обърнат надолу, за какво Sports Club Freedom KOKALYANE DESISLAVA KIROVA
261 2 „ВОЕВОДИ” – „VOYVODI” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
499 4 Паун, Peacock Роберта балет София Роберта Джурова
257 5 „ПРОКЛЯТИЕТО” – “Curse” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
FORMATION-SENIOR
262 1 Way to the Stars, ПЪТ КЪМ ЗВЕЗДИТЕ Ballet Terpsihora SOFIA TEODORA BAICHEVA, DJULIYA YORDANOVA
263 2 Струните на живота, STRINGS OF THE LIFE ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
fine: 16:30 h
Start: 16:35
60 min ACROBATIC ROCK AND ROLL
МЮЗИКЪЛ / MUSICAL -group, formation
Start: 17:40 h
FORMATION-KIDS
133 1 „Disney villain”  , ЗЛОДЕИТЕ НА ДИСНИ SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
134 2 “ One „, ЕДИН TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
132 3 M-Принцесите на Дисни, Disney Princess ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
GROUP/FORMATION JUNIOR
135 1 Money, Пари SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
131 3 Mary Poppins, МЕРИ ПОПИНС Ballet Terpsihora SOFIA TEODORA BAICHEVA, DJULIYA YORDANOVA
Fine: 18:05 h.
ACROBATIC DANCE
4.03 Проба на сцена: 18:05-18:15 ч.
Start: 18:15 h
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
GROUP
286 1 S-ДЕН И НОЩ, DAY AND NIGHT СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
284 2 M-“Transformers – the new generation“, ТРАНСФОРМЪНС – НОВОТО ПОКОЛЕНИЕ TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
287 3 S-МАГИЯ, MAGIC СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
285 4 K-“In the Deep“, НА ДЪЛБОКОТО TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
FORMATION-JUNIOR
293 1 IN§YAN, ИН И ЯН Sports Club Freedom KOKALYANE DESISLAVA KIROVA
291 2 ПРОБУЖДАНЕ, AWAKENING СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
292 3 АФРИКАН, AFRICAN Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
295 4 „Jungle” – „ДЖУНГЛА” SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
294 5 Stanga, СТАНГА Sports Club Freedom KOKALYANE DESISLAVA KIROVA
296 6 ИНДИЙСКИ РИТМИ, Indian rhythms СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
FORMATION-KIDS/MINI
289 1 K-„ДЯВОЛИЯ”- „DEVIL“ SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
290 2 K-Октопод, Octopus BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
288 3 M-ЩЕ СЕ НАУЧИМ, We will learn СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
19:05 h
SOLO-JUNIOR/SENIOR
267 1 DREAM, MEЧТА Ванеса Ганчева, VANESA GANCHEVA СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
276 2 „SNAKE”- „ЗМИЯ” ПЛАМЕНА ХРИСТОВА, PLAMENA HRISTOVA SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
268 3 ОГНЕНО СЪРЦЕ, FIRE HEART Анджела Няголова, ANDJELA NYAGOLOVA СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
275 4 „Put A Spell On You”- „МОГА ДА ВИ ОМАГЬОСАМ” Гала Захариева, GALA ZAHARIEVA SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
272 5 Sweet, СЛАДКА Никол Радева , NIKOL RADEVA Балет LIDENS SILISTRA Лидия Маркарян
277 6 „МАСКАТА” -  „The Mask „ ВИКТОР ЦВЕТАНОВ, VIKTOR CVETANOV SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
269 7 ДУХ, SPIRT Дарина Николова, DARINA NIKOLOVA СК ANGELS AYTOS Димитринка Грудева
270 8 Черна пантера, BLACK PANTHER Вивиан Колева , VIVIAN KOLEVA BALLET ELEMENT VARNA Невена Данкова, Светла Чанева
271 9 Зина -Принцесата войн, Xena – Warrior Princess Дилек Хаджиалиева, DILEK HADJIALIEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
273 10 „I’m your clown” -  „ Мога да съм твоя клоун” ИЛИНДА МАРКОВА, ILINDA MARKOVA SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
274 11 „Touch the dream”, ДОКОСНИ МЕЧТАТА Анастасия Цънцарова, ANASTASIYA CYNCAROVA Stars Dance Center PLOVDIV NADEJDA STOIKOVA
278 12 „It’s a Man’s Man’s World”, МЪЖКИ СВЯТ МИЛА АНГЕЛОВА, MILA ANGELOVA SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
SOLO-KIDS
509 1 Синът на Слънцето Кристиян Якимов Роберта балет София Роберта Джурова
265 2 Дъщерята на слънцето-неродена мома, Daughter of the Sun Милка Георгиева, MILKA GEORGIEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
508 3 Малката Мортиша Вероника Петрова Роберта балет София Роберта Джурова
506 4 Русалка Мариана Кедова Роберта балет София Роберта Джурова
SOLO-KIDS
264 1 “ О, Рио „, „Oh, Rio“ VIKTORIYA NIKOLOVA TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
266 2 „Sugar“ – “ЗАХАРЧЕ” МАРТИНА ПАВЛОВА, MARTINA PAVLOVA SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
507 3 Грозното патенце Александра Чапарова Роберта балет София Роберта Джурова
DUO-MINI/KIDS
279 1 Цирк, Circus Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
280 2 “ Тwo parts of a whole „, ДВЕ ЧАСТИ ОТ ЦЯЛОТО YOANNA LASHKOVA, GABRIELA EVTIMOVA TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
SOLO-JUNIOR/SENIOR
1
2
3
4
5
6
DUO/TRIO-JUNIOR
486 1 Dangerous Beauty, ОПАСНА КРАСОТА Viktoria Ilieva, Dilek Hadzhialieva ERA DANCE COMPANY PLOVDIV Kremena Shopova, Iskra Ilieva
281 2 „The Muppet Show” – “ МЪПЕТ ШОУ“ ВИКТОР ЦВЕТАНОВ, МАРТИНА ПАВЛОВА SK ZOKI В. Търново Зорица Радловска
282 3 JUNGLE’S ANIMALS, ЖИВОТНИ ОТ ДЖУНГЛАТА Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
Fine: 20:20 h.
20:30 – Awards from 3.03 and 4.03
Категории
  • MySQL server version: 5.6.37 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница