РЕД-УЧАСТИЕ 5.03 * ROW-PARTICIPATION 5.03

Уважаеми ръководители, това е окончателния ред-участие. Молим да изпращате музика на e-mail: zayavka1@abv.bg, със стартов номер на файла /които не са го направили/.

Важно: Начало на двата състезателни дни: 08:30 ч. – 4 и 5.03 /събота и неделя/. Дните ще започват и завършват с индивидуални категории /соло, дует, трио/. Поради натоварената програма и голям брой участници, се очертава съботният състезателен ден да продължи до 22-22:30 ч. Награждаването ще се проведе в края на двата дни. Гала-концертът се отменя, поради късното приключване на състезателните дни.

Dear colleagues, this is not the final line-participation – please refer and in need of adjustments to write e-mail: zayavka1@abv.bg
Important: Home of the two racing days: 08:30 am. – 4 and 5.03 / weekend /. The days will begin and end with the individual categories / solo, duet, trio /. Due to the busy schedule and a large number of participants emerged Saturday race day to continue until 22-22: 30 pm. The awards ceremony will be held at the end of two days. Gala concert was canceled due to the late conclusion of racing days.

Организаторите имат право на промени, съобразно непредвидени обстоятелства

ETNO – ХАРАКТЕРНИ ТАНЦИ
5.03 Stage: 08:00-08:30 h. Registration: from 08:00 h
Start: 08:30 h
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-JUNIOR
322 1 Katerino mome, КАТЕРИНО МОМЕ KAMELIYA LAMBOVA Ballet school Parisov PLOVDIV KREMENA MARINASHKA
317 2 „Fiery flamenco», ОГНЕНО ФЛАМЕНКО ЙОАНА ЙОРДАНОВА, YOANA YORDANOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
321 3 CARMEN, КАРМЕН MARGARITA STOIKOVA Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
318 4 “ ЧАСТУШКА “ – “CHASTUSHKA” ИВЕЛИНА РУСЕВА, IVELINA RUSEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
324 5 Panaderos EKATERINA VESELINOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
320 6 „Spanish temper”, ИСПАНСКИ НРАВ РАЛИЦА СТОЙЧЕВА, RALITCA STOICHEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
323 7 FLAMENCO, ФЛАМЕНКО KAMELIYA LAMBOVA Ballet school Parisov PLOVDIV KREMENA MARINASHKA
SOLO-SENIOR
328 1 SPANISH DANCE, ИСПАНСКИ ТАНЦ Ballet Terpsihora SOFIA TEODORA BAICHEVA, DJULIYA YORDANOVA
325 2 „УЙГУРСКИ ТАНЦ» – „ Uighur DANCE” КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА, KAMELIYA KYNDEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
326 3 Игра на съдби, Game of destinies ALEKSANDRA DRAGOVA Tangra HASKOVO Dorina Indzhova
327 4 PERSIAN DANCE, ПЕРСИЙСКИ ТАНЦ DANIELA YORDANOVA NCH BRATYA MILADINOVI 1917 SOFIA ELI NIKOLOVA
319 5 “ ГРУЗИНСКИ ТАНЦ“ – „ Georgian DANCE” Мила Ангелова, MILA ANGELOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
329 6 Russian Gypsy dance, РУСКО-ЦИГАНСКИ ТАНЦ Ballet Terpsihora SOFIA TEODORA BAICHEVA, DJULIYA YORDANOVA
SOLO-KIDS
315 1 K-Hungarian dance, УНГАРСКИ ТАНЦ MONIKA NIKOLOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
SOLO-MINI/KIDS
312 1 M-Russian dance – „Korobushka“, Руски танц – „Korobushka“ VASILENA VESELINOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
310 2 M-Little Spanish girl, МАЛКО ИСПАНСКО МОМИЧЕ MIHAELA STOIKOVA Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
311 3 M-“Gypsy blood“ – „Циганска душа“ Александра Петрова, ALEKSANDRA PETROVA ЕРА-СОФИЯ, НЧ „Светлина“ СОФИЯ Василена Шопова, Виктор Алеков
SOLO-KIDS
313 2 K-“РОМАШКА “-“ МАРГАРИТКА“, „ROMASHKA“ – „MARGARITKA“ ТРАЯНА ПЕТРОВА, TRAYANA PETROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
314 3 K-SPIN MY WORLD, ВЪРТИ СЕ МОЙ СВЯТ BETINA BONEVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
316 4 K-Russian dance, РУСКИ ТАНЦ MONIKA NIKOLOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
9:30 h
DUO-SENIOR
332 1 S-Фламенко / Flamenco Емилия Маргинова, Стефани Янакиева, Emiliya Marginova, Stefani Yanakieva Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
330 2 K-«Irish dance» – „ИРЛАНСКИ ТАНЦ АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА  ИВАЙЛА СТОИЛОВА, ABIGEIL ANGELOVA, IVAILA STOILOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
331 3 J-„Russian teaser”-„РУСКА ЗАКАЧКА” ИНА МАТЕЕВА  МЛАДЕН ХРИСТОВ, INA MATEEVA, MLADEN HRISTOV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
333 4 S-Танго, последно / Last Tango Гергана Лазарова, Емилия Маргинова, Gergana Lazarova, Emiliya Marginova Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
GROUP-JUNIOR
335 1 Гуапас / Guapas ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
336 2 Мексиканска фиеста, Mexican fiesta Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
337 3 Syrtaki, СИРТАКИ Ballet Terpsihora SOFIA TEODORA BAICHEVA, DJULIYA YORDANOVA
FORMATION
338 1 M-„Тарантела” , „Tarantella“ Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
341 2 J-Дъждовна гора / Rain forest ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
343 3 S-Циганска кръв / Gipsy blood Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
339 4 K-Калинка / Kalinka ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
340 5 K-„Oh, how I like you „ / „Ой,как Ты мне Нравишся” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
342 6 J-Руска пляска / Russian plyasca ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
344 7 S-Адажио по испански / Adajio on Spanish Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
10:25 h
БОЛИВУД/BOLLIWOOD – group, formation
GROUP-JUNIOR
306 1 „Източен полъх”, „East whiff“ Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
307 2 Малхари, Malhari ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
FORMATION-JUNIOR
308 1 „MAGIC OF  BOLLYWOOD ” – “МАГИЯТА НА БОЛИВУД” SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
309 2 Танц на барабана, Dance of the drum ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
Fine: 10:45 h
BALLET
5.03 10:45-11:00 – stage / проба на сцената
start: 11:00 h
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-MINI
347 1 Lisa variation from the ballet Badly preserved girl, Лиза вариация от балета „Зле запазеното момиче“ YASMINA ARSOVA NUI DOBRI HRISTOV VARNA DESISLAVA STOINESHKA
345 2 A variation of Amur from the ballet „Don Quixote“, Вариация на Амур от балета „Дон Кихот“ VASILENA VESELINOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
353 3 Вариация ня Одета от 2. действие на „Лебедово езеро“, A variation of Odette from 2 Action of „Swan Lake“ PABLA DEBRYUNE TA Allegretta SOFIA ILINA AGOVA
351 4 Фея „Нежност“ из балета Спящата красавица, Fairy „Tenderness“ from the ballet Sleeping Beauty Николета Бозукова. Nikoleta Bozukova Dance studio “Magnifique” Пловдив Нора Маршаха
348 5 Variation of Kitri from the ballet Don Quixote, Вариация на Китри от балета Дон Кихот YASMINA ARSOVA NUI DOBRI HRISTOV VARNA DESISLAVA STOINESHKA
352 6 Фея „Нежност“ из балета Спящата красавица, Fairy of Tenderness from the ballet Sleeping Beauty Анна-Мария Йорданова, Anna-Mariya Yordanova Dance studio “Magnifique” Пловдив Нора Маршаха
355 7 Принцесата на камбанките, Princess of bells Наталия Вълканова, Nataliya Vylkanova Stars Dance Center Пловдив NADEJDA STOIKOVA
346 8 Variation from the ballet „Paquita“, Вариация от балета „Пахита“ VASILENA VESELINOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
350 9 Fairy of Tenderness variation from the ballet Sleeping Beauty, Фея Нежност вариация от балета Спящата красавица YASMINA ARSOVA NUI DOBRI HRISTOV VARNA DESISLAVA STOINESHKA
354 10 Вариация на Китри от 2. действие на „Дон Кихот“, Variation of Kitri from 2 Action of „Don Quixote“ PABLA DEBRYUNE TA Allegretta SOFIA ILINA AGOVA
356 11 Полка, Polka Селен Али, Selen Ali Stars Dance Center Пловдив NADEJDA STOIKOVA
349 12 A variation of Paquita ballet Paquita, Вариация на Пахита от балета Пахита YASMINA ARSOVA NUI DOBRI HRISTOV VARNA DESISLAVA STOINESHKA
11:30 h
SOLO-KIDS
361 1 Silver Fairy variation from the ballet „Sleeping Beauty“, Сребърната фея вариация от балета „Спящата красавица“ MONIKA NIKOLOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
359 2 Variation from the ballet Don Quixote IV action, Вариация от балета Дон Кихот IV действието BETINA BONEVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
357 3 Полка-Анна, Polka-Anna Карин Дечина, Karin Dechina Stars Dance Center Пловдив NADEJDA STOIKOVA
358 4 Fairy doll, Куклената фея JAKLIN GUDEVA Ballet TINITI VARNA BOLESLAVA TENEVA
363 5 Paquita, Пахита MARINA DIMITRANOVA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
364 6 Thumbelina, Палечка MARIYA CANCHEVA NCH BRATYA MILADINOVI 1920 SOFIA ELI NIKOLOVA
365 7 Princess Florina, Принцеса Флорина YOANA TODOROVA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
362 8 A variation of Fairy Doll from the Ballet „Fairy Doll“, Вариация на Куклената фея от балета „Куклената фея“ MONIKA NIKOLOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
360 9 Lisa variation from the ballet „Bad Girl protection“,  Лиза вариация от балета „Зле опазеното момиче“ BETINA BONEVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
11:50 h
SOLO-JUNIOR
369 1 Fairy of Courage variation from the ballet „Don Quixote“, Феята на Смелостта вариация от балета „Дон Кихот“ EKATERINA VESELINOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
491 2 Вариация на Есмералда от балета Есмералда, Esmeralda variation from the ballet Esmeralda Ралица Христова Ралица Христова София Светлин Ивелинов
372 3 Variation of Kitri -IV action from the ballet „Don Quixote“, Вариация на Китри 4 действие от балета „Дон Кихот“ SILVIYA CHEMSHIROVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
367 4 Variation from Swan Lake, Вариация от Лебедово езеро Giada Colantuono Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
366 5 A variation of the classic pas de deux, Вариация на класическо па де дьо INNA JILINA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
368 6 Variation from Swan Lake, Вариация от Лебедово езеро Francesca Sabarino Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
370 7 Variation of Kitri from the ballet „Don Quixote“ 4 action, Вариация на Китри от балета „Дон Кихот“ 4 действие EKATERINA VESELINOVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
492 8 Вариация на Гамзати от балета Баядерка, Gamzati variation from the ballet La Bayadere Ралица Христова Ралица Христова София Светлин Ивелинов
371 9 A variation of Pas de trois from the ballet „Le Corsaire“, Вариация на Па де Троа от балета „Корсар“ SILVIYA CHEMSHIROVA Dance School Mirror VARNA CVETALINA NAHABEDYAN
12:15 h
SOLO-SENIOR
376 1 Coppelia Act III Variation, Копелия Действие III Вариация MARGARITA GEORGIEVA National School of Dance Art SOFIA KRASIMIRA KOLDAMOVA
373 2 Tchaikowski Variation, Чайковски вариация Chiara Lualdi Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
374 3 Variation from the ballet „The Nutcracker“, Вариация от балета „Лешникотрошачката“ DANIELA YORDANOVA NCH BRATYA MILADINOVI 1918 SOFIA ELI NIKOLOVA
377 4 Valeriq Obretenova Valeriq Obretenova National School of Dance Art SOFIA ANTOANETA ALEKSIEVA
375 5 Kitri III act, Китри 3 действие Gloria Buzzi Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
378 6 Gamzati variation from the ballet La Bayadere, Гамзати вариация от балета Баядерка YANA BODEVA National School of Dance Art SOFIA RUMYANA MARKOVA
516 7 Violant Fairy Eleonora Nicastro Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
12:35 h
GROUP-SENIOR
389 1 Alles Walzer, Алес Валцер Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
DUO-MINI
379 1 Ladybugs, Калинки STEFANI NIKOLOVA, DARIYA PETKOVA NUI DOBRI HRISTOV VARNA DESISLAVA STOINESHKA
380 2 Teardrop waltz Михаела Стойкова, Божидара Мешева / Michaela Stoykova, Bozhidara Mesheva Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
GROUP-SENIOR
392 2 Poutpourri, Потпури Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
DUO/TRIO-KIDS
381 1 Вариация на Ундини, A variation of Undini Карин Дечина, Емилия Колева, Karin Decinа, Emilia Koleva Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
382 2 Variation Day and Night, Вариация Ден и Нощ ELICA ALEKSIEVA, ATINA SLAVOVA Dance school Vlada Parfenova PLOVDIV Vlada Parfenova
386 3 The autumn, Есента MARINA DIMITRANOVA, YOANA TODOROVA, INNA JILINA ND BALLET VARNA NADYA DIMOKOVA
DUO-JUNIOR/SENIOR
383 1 J-Pizzicato, Пицикато Giada Colantuono, Francesca Sabarino Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
384 2 S-Pizzicato, Пицикато Eleonora Nicastro, Carolina Piazza Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
385 3 S-Sherazade Valeria Mattina, Chiara Lualdi Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
515 4 S-Corsaro pas de deux Gloria Buzzi, Simone Giroletti Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
GROUP
388 1 M-Скъпоценни камъни, Gems Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
390 2 M-Валсът на Палечка, Waltz of Thumbelina Stars Dance Center NADEJDA STOIKOVA
391 3 K-Валс на часовете, Waltz of the hours ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
393 4 S-Western Simphony, Западна симфония Scuola Danza Accademia Arluno, ITALY Sabrina Bosco
fine: 13:30 h
LIRICAL / NEO CLASSIC
stage – 5 min
start: 13:35 h
STYLE STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-JUNIOR-QUALIFICATION
L 404 1 „ To build a house”, ДА ПОСТРОЯ ДОМ ЙОАНА ЙОРДАНОВА, YOANA YORDANOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 406 2 SADNESS, ТЪГА KAMELIYA LAMBOVA Ballet school Parisov PLOVDIV KREMENA MARINASHKA
L 405 3 „ЗАПОМНИ ИМЕТО МИ  “ – „Remember my name” КАЛИНА ТОДОРОВА, KALINA TODOROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 408 4 LAST SCREAM, ПОСЛЕДЕН ПИСЪК Никол Радева , NIKOL RADEVA Балет LIDENS SILISTRA Лидия Маркарян
L 409 5 Where the light gets in, OT КЪДЕТО СВЕТЛИНАТА ПОПАДНЕ ВЪТРЕ Kala Karevski Studio Balerina SKOPJE Sasha Eftimova
L 412 6 „BOUND TO YOU”- „СВЪРЗАНА С ТЕБ” ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА, ELIZABET MARINOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 410 7 I’m a human, АЗ СЪМ ЧОВЕК Ема Тонгова, EMA TONGOVA Stars Dance Center PLOVDIV NADEJDA STOIKOVA
L 411 8 “ My Dream „, МОЯТА МЕЧТА MERIAM MUSA TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
L 413 9 „АЗ УМРЯХ В КАТАСТРОФА! ”- „ I died in the crash” Гала Захариева, GALA ZAHARIEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 414 10 Angel, АНГЕЛ Камелия Петрова Kamy Dance Русе Камелия Петрова
L 403 11 „Stand in the light“ – „Стой в светлината“ Светослав Серопян, SVETOSLAV SEROPYAN ЕРА-СОФИЯ, НЧ „Светлина“ СОФИЯ Василена Шопова, Виктор Алеков
14:10 h
SOLO-SENIOR
L 415 1 Body love, ЛЮБОВТА НА ТЯЛОТО Виктория Илиева, VIKTORIYA ILIEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Василена Шопова
L 416 2 „Why,  Sweet People? ”- “ ЗАЩО, МИЛИ ХОРА?” КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА, KAMELIYA KYNDEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 418 3 Loneliness, САМОТА DANIELA YORDANOVA NCH BRATYA MILADINOVI 1919 SOFIA ELI NIKOLOVA
L 417 4 “ BELIEVE IN ME “ – „ ВЯРВАЙ В МЕН” МИЛА АНГЕЛОВА, MILA ANGELOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
SOLO-MINI
L 396 1 „LITTLE BIRD“ –„МАЛКА ПТИЦА” ЕМА ПАВЛОВА, EMA PAVLOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 394 2 Мечта, DREAM Мария Томова, MARIYA TOMOVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
L 395 3 Lonely doll, САМОТНА КУКЛА YASMINA ARSOVA NUI DOBRI HRISTOV VARNA DESISLAVA STOINESHKA
L 397 4 „YOU ARE MY WORLD“- “ТИ СИ МОЯТ СВЯТ” ЕМИЛИ ДИМИТРОВА, EMILI DIMITROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
SOLO-JUNIOR-FINAL
L 1
L 2
L 3
L 4
L 5
L 6
SOLO-KIDS
L 398 1 Товарът на Живота, The load of Life Никол Георгиева, NIKOL GEORGIEVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
L 401 2 „Fear” – „Страх” Ина Матеева, INA MATEEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 493 3 „Странна птица“, STRANGE BIRD Катлийн Кубатова, KATLIIN KUBATOVA Stars Dance Center PLOVDIV NADEJDA STOIKOVA
L 400 4 „All I Want» – „Всичко, което искам“ ДОНИ ПЕТРОВ, DONI PETROV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 399 5 По стъпките на моето бъдеще, ON THE STEPS OF MY FUTURE Теодора Печилкова, TEODORA PECHILKOVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
L 402 6 „LITTLE WORRIER  „-“Малък войн” ТРАЯНА ПЕТРОВА, TRAYANA PETROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
15:10 h
DUO-JUNIOR/SENIOR
L 419 1 J-“I Will Always Love You” / „ ВИНАГИ ЩЕ ТЕ ОБИЧАМ” МАРИЯ СВЕТОЗАРОВА  МИХАЙЛ ИВАНОВ, Mariya Svetozarovа, Mihail Ivanov SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 420 2 J-“Next to you“ – „ ДО ТЕБ” МЛАДЕН ХРИСТОВ,  ЛЕОНОРА ПЕТКОВА, MLADEN HRISTOV, LEONORA PETKOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 421 3 J-“Mirror” / „ Отражение” РАЛИЦА СТОЙЧЕВА,  ИВАЙЛА СТОИЛОВА, RALITSA STOYCHEVA, IVAILA STOILOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
L 422 4 S-“Ne me quitte pas !“ /„НЕ МЕ НАПУСКАЙ!” КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА СВЕТОЗАР СВЕТОЗАРОВ, KAMELIA KUNDEVA, SVETOZAR SVETOZAROV SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
GROUP/FORMATION
L 425 1 M-„Halleluiah”, АЛЕЛУЯ SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
NEO 424 2 J-Танцуващи в светлината, Dancing in the light Stars Dance Center PLOVDIV NADEJDA STOIKOVA
L 426 3 J-Swans, ЛЕБЕДИ Bratsigovo Kremena Atanasova
L 427 4 J-Река, RIVER ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
L 428 5 K-„Не бросай меня, мама!”, Do not leave me, Mom SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
O 256 6 K-„Рoliceman“ School «Diamond» – ODK Chidren Municipality center PAZARDJIK LIUBOMIRA POPOVA
fine:15:45 h.
LATINO SHOW / BALLROOM
start: 15:45 h
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO
429 1 M-Чарлстон / Charleston Магдалена Стоянова, Magdalena Stoyanova ШСТ Ем Ей Денс към Академия за таланти Димитровград Таня Чурчулиева
430 2 K-Ча ча ча / Cha-cha-cha Александра Мотинова, ALEKSANDRA MOTINOVA ШСТ Ем Ей Денс към Академия за таланти Димитровград Таня Чурчулиева
431 3 K-Его / Ego Бояна Тоскова, BOYANA TOSKOVA ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова и Искра Илиева
432 4 J-Bachata Dance, БАЧАТА ТАНЦ Ani Dance Две могили Anelia Ivaniva
433 5 S-Latin rhythm, ЛАТИНО РИТМИ NADEJDA TONCHEVA NADEJDA TONCHEVA PLOVDIV NADEJDA TONCHEVA
DUO-TRIO
436 1 K-Samba, САМБА NIKOL MARKOVA, MARTINA YORDANOVA, MARIA MAGDALENA ARIZANOVA Mesechkov Dance School SOFIA Atanas Mesechkov
434 2 M-Самба / Samba Магдалена Стоянова, Мартина Костова, Magdalena Stoyanova, Martina Kostova ШСТ Ем Ей Денс към Академия за таланти Димитровград Таня Чурчулиева
435 3 M-Мисията възможна / Mission possible Девора Диянова, Тиана Боянова, Debora Diyanova, Diana Boyanova ШСТ Ем Ей Денс към Академия за таланти Димитровград Таня Чурчулиева
GROUP
439 1 M-El baile del perrito, ТАНЦУВАЩИ КУЧЕНЦА TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
441 2 J-Salsa, САЛСА La Cucaracha KARLOVO Ева Костова
437 3 K-Cha-Cha-Cha, Ча ча ча Mesechkov Dance School SOFIA Atanas Mesechkov
438 4 M-Меренгита ча ча ча ШСТ Ем Ей Денс към Академия за таланти Димитровград Таня Чурчулиева
440 5 M-Bachata style, БАЧАТА СТИЛ TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
442 6 J-Undressed, СЪБЛЕЧЕНА La Cucaracha KARLOVO Ева Костова
FORMATION-KIDS
447 1 „Shake your body „, РАЗКЛАТИ ТЯЛОТО СИ TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
446 2 Cha-cha-cha, Ча ча ча School «Diamond»- ODK Chidren Municipality center PAZARDJIK LIUBOMIRA POPOVA
443 3 Quickstep Mesechkov Dance School SOFIA Atanas Mesechkov
445 4 …. La Cucaracha KARLOVO Ева Костова
448 5 “ Sabor a Cuba „, С ВКУС НА КУБА TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
444 6 Salsa, САЛСА Mesechkov Dance School SOFIA Atanas Mesechkov
258 7 Latin zumba School «Diamond» – ODK Chidren Municipality center PAZARDJIK LIUBOMIRA POPOVA
449 8 Меренге “ Dame un Besito „, ДАЙ МИ ЕДНА ЦЕЛУВКА TAPIA DANCE HOUSE SOFIA VIOLETA PETROVA-TAPIA, ERIK YANES TAPIA
МАЖОРЕТНИ ТАНЦИ
start:17:05 h
STAR NO NO CHOREOGRAPHY SCHOOL TOWN TEACHERS
GROUP-JUNIOR
471 1 Цирк / Circus Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
FORMATION-JUNIOR
477 1 Magic, МАГИЯ Представителен Мажоретен състав към СУ Нешо Бончев“ PANAGIURISHTE Мария Бензарова
498 2 Marsh with batons, Марш с батони Bratsigovo Kremena Atanasova
FORMATION-SENIOR
480 1 Меренге – „Stanga“ Спортни мажоретки ЦПЛР STARA ZAGORA Деница Ганева
481 2 Погледни ме / Look me Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
FORMATION-JUNIOR
475 3 Танц с помпони / Dance with pom-poms Bratsigovo Kremena Atanasova
478 4 Весело / gaily Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
479 5 Fuego, ОГЪН Представителен Мажоретен състав към СУ Нешо Бончев“ PANAGIURISHTE Мария Бензарова
2 GROUP-JUNIOR
473 Революция / Revolution Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
FORMATION-SENIOR
482 3 Носталгия / Homesickness Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
GROUP-JUNIOR
472 3 Натурално / Natural Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
FORMATION-SENIOR
483 4 Собствена религия / own religion Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
484 5 Fire Girls , ОГНЕНИ МОМИЧЕТА Keep It Real MEZDRA Елеонора Бутакова
485 6 Битката / The Battle Мажоретен състав МЕГА към ПМГ Константин Величков PAZARDJIK Петрунка Стойчева-Маргинова
fine: 18:10 h
STREET DANCE
УЛИЧНИ ТАНЦИ
start: 18:15
STYLE STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-KIDS
HH 450 1 Kid-1 solo The center Plovdiv Kalina Gaeva
HH 451 2 “VICTORY “/„ПОБЕДА” МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА, MAGDALENA BRAINOVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
HH 452 3 Kids-duo duo The center Plovdiv Kalina Gaeva
SOLO-JUNIOR
HH 453 1 J-„Hip Hop Girl „, ХИП ХОП МОМИЧЕ РЕЯ – СИЯНА ПЕТРОВА, REYA-SIYANA PETROVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
HH 455 3 J-Zack Zacharie Lamrani La Tour-de-Peilz Chryss M’Ronn
HH 458 2 S-„Сraze” ЛУД КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА, KAMELIYA KYNDEVA SK Zoki В. Търново Зорица Радловска
FORMATION-STREET DANCE-KIDS
HH 474 1 HH-Dance with Us , ТАНЦУВАЙ С НАС Keep It Real MEZDRA Елеонора Бутакова
HH 512 2 HH-Panda The center Plovdiv Kalina Gaeva
MTV 467 3 MTV-Следващо ниво, NEXT LEVEL Kosara, Back 2 da routs Асеновград Христина Филипова
MTV 404 4 MTV-Baby Danger La Cucaracha Карлово Ева Костова
FORMATION-STREET DANCE-JUNIOR
HH 462 1 NO MERCY, БЕЗ МИЛОСТ Sports Club Freedom KOKALYANE DESISLAVA KIROVA
HH 476 2 В ритъма на танца / In ritm of dance Keep It Real MEZDRA Елеонора Бутакова
MTV 468 3 Междучасие, RECESS Kosara, Back 2 da routs Асеновград Христина Филипова
GROUP/FORMATION-STREET DANCE-SENIOR
HH 511 1 Team, Отбор The center Plovdiv Kalina Gaeva
HH 460 2 Girl’s party, МОМИЧЕШКО ПАРТИ Dance Machine Crew Maryan Petkov
HH 464 3 Shadows, СЕНКИ Atelier le Loft Vevey,Shwarzland Chryss M’Ronn
MTV 469 4 Очи от Рая , EYES FROM THE HEAVEN Kosara, Back 2 da routs Асеновград Христина Филипова
БРЕЙК-DUO
BRK 465 1 NeckBreakers Atelier le Loft Vevey,Shwarzland Chryss M’Ronn
BRK 466 2 No name crew Pazardzhik Miroslav Lazarov
fine:19:25 h
AWARDS from 5.03 – 19:30 h
Категории
  • MySQL server version: 5.6.35 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница