РЕД-УЧАСТИЕ 15.04 * ROW-PARTICIPATION 15.04

Уважаеми ръководители, тук е публикуван ред-участие. Молим да изпращате музика на e-mail: zayavka1@abv.bg, със стартов номер на файла /които не са го направили/. Този ред-участие не е окончателен! Стил Мюзикъл и Въздушен танц, се премества в ден събота. Гала-спектакъла на шампионите ще се състои в събота от 20:00 ч.

9:00 BALLET
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO-KIDS
112 1 Odalisque Вариация Йоана Тодорова n.d.ballet Варна Надя Димокова
146 2 Princesa Florin Blue beard Atina Slavova Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova
138 3 Дон Кихот Марина Спасова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
503 4 Вариация  из балета „Пахита“ Ая  Нехатова  Ахмедова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева
288 5 Арлекинада Анелия  Николаева Иванова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева
144 6 The Dream of the Rose ЕLITSA ALEKSIEVA Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova
120 7 Дон Кихот Милица Николова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
149 8 Вариация на Пахита от балета Пахита Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
121 9 Куклената фея Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
153 10 Вариация на Раймонда от I действие Мая Сичанова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
122 11 Спяща красавица Димана Ангелова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
284 12 Swanilda Rebecca Gulizia Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
123 13 Баядерка Диляра Караманова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
165 14 Coupid variation from Don Quixote Тея Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
143 15 Lisa Variation from ballet La Fille Mal Gardee ЕLITSA ALEKSIEVA Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova
154 16 Буря Мая Сичанова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
145 17 Delib Copelia Doll variation Atina Slavova Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova
150 18 Вариация на Репичка от балета Чиполино Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
502 19 Вариация  из балета „Лешникотрошачката“ Ая  Нехатова  Ахмедова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева
504 20 ариация от „Зле опазеното момиче“ Анелия  Николаева Иванова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева
259 21 Вариация Денислав Атанасов Минков Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха
SOLO-MINI
101 1 Детска вариация Стефани Николова Балетно студио Звездна дъга Варна Елена Бубновская
124 2 Синя Птица Спящата кр. Александра Трендафилова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
156 3 Мечтание Дария Петкова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
203 4 River flows in you Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
283 5 Little strawberry Angelica Pastori Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
FINALS-SOLO-KIDS
1
2
3
4
5
6
7
8
SOLO-JUNIOR
118 1 Арлекинада Антон Михайлов Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
179 2 ВАРИЯЦИЯ фЕЯ СРЕБРО , СПЯЩАТА КРАСАВИЦА СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
252 3 Coppélia – Delibes Elena Boykova Dimitrova Ballet School Masha Ilieva Sofia Tatyana Andonova
119 4 Лешникотрошачката Антон Михайлов Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
174 5 Lise’s variation from La Fille София Ганева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
SOLO-SENIOR
253 1 Raymonda Henriette variation Arisa Tanihata Performing Arts Studios Munich Thierry Pare
279 2 Kitri I act Gloria Buzzi Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
105 3 Raymonda Henriette variation Arisa Tanihata Munich Thierry Pare
ETNO-TRIO-JUNIOR
241 1 ГРЪНЧАРКА Димитринка Георгиева Рачева. Пенка Пламенова Великова. Елисавета Пламенова Великова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
242 2 ЧЕТВОРНО В СИНЬО Димитринка Георгиева Рачева. Пенка Пламенова Великова. Елисавета Пламенова Великова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
248 3 ХАРД ДАНС Анелия Анелинова Ананиева. Арзу Тунай Тасин.Аслъ Тунай Тасин ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
DUO/TRIO-MINI
157 1 Балетни сестрички Дария Петкова Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
129 2 Жълтурчета Александра Трендафилова Рая Тодорова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
158 3 Малки ангели Дария Петкова Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
DUO/TRIO-KIDS
256 2 Пицикато little Памела Спасова Спасова. Белослава Калинова Иванова.Елена Пламенова Пешлеевска Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха
128 3 Баядерка Антон Михайлов Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
148 4 Dances of the Dolls Атина Славова Славова Юлиана Радостин Бонева Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova
258 5 Пицикато pointé Пламена Иванова Иванова.Божидара Димитрова Криворова.Николета Михайлова Бозукова Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха
134 6 Скъпоценни камъни Рая Тодорова Димана Ангелова Александра Трендафдилова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
127 7 Жизел – J Антон Михайлов Марина Спасова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
GROUP/FORMATION-MINI
227 1 Пеперуди group-mini Читалище „Родина Стара Загора Снежана Дескова
137 2 Река formation-mini Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
254 3 Пролетно пробуждане formation-mini Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха
228 4 Фантазия group-mini Читалище „Родина Стара Загора Снежана Дескова
GROUP/FORMATION – KIDS
505 1 Анна полка formation-kids Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха
116 2 ВАЛС group-kids Терпсихора Асеновград Венета Янкова
139 3 Спяща красавица formation-kids Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
255 4 Испански танц formation-kids Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха
117 5 Тарантела Наполитана group-kids Терпсихора Асеновград Венета Янкова
11:47
12:00 LIRICAL-NEO CLASSIC
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-MINI
347 1 Diamond Милка Георгиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
298 2 Only Hope Магдалена Стоилова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
230 3 Снежна приказка Виолета Андреева Мюзикхолен театър Пловдив Пловдив Николай Серафимов
221 4 Голямо момиче Виктория Димитрова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
SOLO-KIDS
219 1 Малко любов Алекса Бугрова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
301 2 I want to be a special Александра Чапарова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
353 3 Клоунът Кристияна Минчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
229 4 Протегни ръка Елинор Димитрова Мюзикхолен театър Пловдив Пловдив Николай Серафимов
175 5 Nothing else matters Тея Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
SOLO-JUNIOR
172 1 СИНЕВА Хелин Хасан БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
182 2 SMILE СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
340 3 Това е света на хората Estrella Burgas Olga Dimitrova
312 4 анатомия на скръбта Аглея Лазарова Гумнерова НУТИ СОФИЯ АНГЕЛИНА ГАВРИЛОВА
SOLO-SENIOR
369 Unstedy Дилек Хаджиалиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
280 2 Tango Gloria Buzzi Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
305 3 Naked soul Светослав Серопян СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
377 4 Life as it is Виктория Илиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
160 5 CAN’T TAKE MY EYES OF YOU Станислава Василева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
DUO/TRIO-MINI/KIDS
223 1 Сън Мирослава Найденова Грета Красимирова Василена Желева Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
170 2 IMAGINE Магдалена Найденова Марта Анастасова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
DUO-JUNIOR/SENIOR
190 1 TITANIUM – J АЛИСИЯ ЛЕЧЕВА, Lilyana Panayotova БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
132 2 Парижка мечта – J Марина Спасова Антон Михайлов Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
328 3 Sorry – S Simeon Blagoev, Emily Tremoil CREATORS Dance Center Varna Hristo Hadjimihailov
13:15
13:30 LATINO SHOW
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO
321 1 HAVANA CHA CHA CHA – M Тиана Боянова Боянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
381 2 Джайв – K Никол Маркова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков
322 3 SAMBA – M Девора Тихомирова Диянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
382 4 Ча Ча Ча – K Мартина Йорданова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков
323 5 OBJECTION – M Магдалена Пламенова Стоянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
383 6 Румба – K Моника Цветанова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков
324 7 Latinomix – M Йоана Ивайлова Пламенова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
384 8 Самба – J Мария Магдалена Mesechkov Dance School София Атанас Месечков
320 9 SALSA – K Мартина Константинова Костова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
385 10 Самба – K Татяна Мечинова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков
DUO
319 1 MISSION POSSIBLE – M Девора Тихомирова Диянова.Тиана Боянова Боянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
318 2 CARIBBEAN SMILE – K Магдалена Пламенова Стоянова.Мартина Константинова Костова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
GROUP
386 1 Latin mix – K Mesechkov Dance School София Атанас Месечков
292 2 FEARLESS SOUL – K DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Georgi Ganev
334 3 салса „En Barranquilla Me Quedo“ – K Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
387 4 Ballroom mix – K Mesechkov Dance School София Атанас Месечков
115 5 The Mask – K Терра Мамбо Plovdiv Златка Ангелова Ива Морфин
317 6 LATINO RHYTHMS – J ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева
114 7 Que le pasa a lupita – J Терра Мамбо Plovdiv Златка Ангелова Ива Морфин
293 8 SPANISH PASSION – S DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Radmila Borisova
FORMATION-KIDS
332 1 La vida es un Carnaval Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
251 2 Латино шоу Школа по спортни танци „Диамант“ Пазарджик Любомира Попова
333 3 Bachata Style Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
FORMATION-JUNIOR
330 1 Салса „Aguanile “ – J Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
140 2 Latino Mix – K Латиноамерикански танци към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева
331 3 Move your body – J Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
14:53
15:00 STREET DANCE / MTV
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO
276 1 Rolex – B Stefani Nikolaeva Slavkova The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова
237 2 NO LIMIT – J Джансу Гюржан Назиф СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова
295 3 Let me show you – S Adriyan Diyankov Милен Маринов
235 4 TIP TOE – S Ивелина Захариева Господинова СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова
DUO/TRIO
275 1 Watch u know – K Katq Ivelinova Marinova Atanas Nikolaev Kostov The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова
234 2 MY LADIES – S Джансу Гюржан Назиф Виктория Николаева Рангелова Ивелина Захариева Господинова СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова
GROUP-KIDS
313 1 HAVANA DA Clique Перник Денис Илиев
249 2 TSS Power The Scary ShadowZzz Стара Загора Мария Бонева
GROUP-JUNIOR
314 1 CHURCH DA Clique Перник Денис Илиев
274 2 BG klas The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова
141 3 Bulgaria Hipsters Stara Zagora Veronika Maystorova
GROUP-SENIOR
236 1 16shots Джансу Гюржан Назиф Виктория Николаева Рангелова Ивелина Захариева Господинова СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова
142 2 Finesse Hipsters Stara Zagora Veronika Maystorova
FORMATION-KIDS
290 1 WE BRING THE FIRE DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Кристина Славчева
232 2 HIP HOP KIDS СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова/Виктория Рангелова
240 3 Голямо междучасие Детско танцово студио Пумпал София Жасмина Стоянова
FORMATION-JUNIOR
339 1 MIC drop *намаля се звука след 3.16 мин. и спиране* Estrella Burgas Olga Dimitrova
277 2 The Mission The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова
291 3 WE GOT THE POWER DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Кристина Славчева
239 4 The Note Детско танцово студио Пумпал София Жасмина Стоянова
FORMATION-SENIOR
327 1 Младши отбор на VS DANCE – VS Youth Младши отбор на VS DANCE – VS Youth София Виктория Димитрова Goldy
380 2 Queens of stage ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
16:16
16:30 MAJORET DANCE
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
139 1 YMCA K Мажоретен състав към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева
200 2 Tанц с батони Мажоретен съсътав към СУ“Нешо Бончев“ Панагюрище Мария Бензарова
137 3 Evolution S Мажоретен състав към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева
201 4 Танц с пом-пони Мажоретен съсътав към СУ“Нешо Бончев“ Панагюрище Мария Бензарова
138 5 Funny girls K Мажоретен състав към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева
202 6 „От векове за векове“ Мажоретен съсътав към СУ“Нешо Бончев“ Панагюрище Мария Бензарова
17:00
17:00 AWARDS PLOVDIV OPEN – 2 DAY
18:00 EUROPEAN GRAND DANCE CUP
20:00 AWARDS EUROPEAN GRAND DANCE CUP
Категории
  • MySQL server version: 5.5.5-10.1.32-MariaDB collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница