РЕД УЧАСТИЕ * START LIST-day 2

START LIST 2017

РЕД УЧАСТИЕ 2017

Това не е окончателен вариант. Ще бъде допълван, обновяван и коригиран, според постъпилите заявки. Молим Ви, колеги, да следите редовно информацията. Организаторите си запазват правото да нанасят корекции, според необходимостта от това, в интерес на състезанието!

Колеги, молим да се запознаете с условията и регламента на танцовото състезание ТУК

*Всички музикални файлове да бъдат надписани със заглавието на съответния танц. За нови, изпратени след обявяване на ред-участие, да бъде добавен и стартов номер отпред.

* Танцова Спартакиада започва в петък – 3.11 в 10:00 ч.

Ред-участие за 1-ви ден – ТУК

Ред-участие за 2-ри ден – ТУК

Ред-участие за 3-ри ден – ТУК

4.11 MODERN-CONTEMPORARY 8:30
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO JUNIOR
276 Притури се планината Естел Ебазерова ND BALLET Varna Надя Димокова
281 La rouge Инна Жилина ND BALLET Varna Надя Димокова
321 ,,Енигма” Росиана Викторова Токмакчиева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
322 ,,Дихание” Ирен- Мари Димитрова Дочева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
342 Into the others’shoes/ В обувките на другите Ивет Иванова RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
245 САПФИР ХЕЛИН ХАСАН БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
428 Shatter me Кристиана Николова Virginia Dance Crew Велико Търново Мария Казарина
343 Tears of an Angel / Сълзи на ангел Анастасия Лукина RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
139 ВЯТЪРЪТ В ДУШАТА МИ ИВЕЛИНА АРУСЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
140 River ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
141 ЩЕ МИСЛЯ ЗА ТЕБ ГАЛА ЗАХАРИЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
142 Next to you КРИСТОФЪР АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
487 Сърце и душа Камелия Ламбова Школа „Парисов“ Стамболийски Кремена Маринашка
145 СТРАХ ИНА МАТЕЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
148 Iron МЛАДЕН ХРИСТОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
149 СКЪСАНИ СТРУНИ РАЛИЦА СТОЙЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
150 СПОМНИ СИ БЪДЕЩЕТО ТЕРЕЗА ЯНЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
SOLO MINI
144 МАСКАРАД ЕМА ПАВЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
404 Досаден комар Емилиана Кърчева СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
498 Star/ Звезда Цветомира Начева RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
SOLO KIDS
130 Mad World ДАНИ ЙОРДАНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
283 Listen to music Марина Димитранова ND BALLET Varna Надя Димокова
500 Human Теодора Моравенова RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
134 ДУША НА ВОЙНИК МАРТИНА ПАВЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
265 Дриада Божана Николова Fouette Dance Studio Варна Славена Костова
135 ИЗГУБЕНА АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
268 В търсене на спомена Веселина Илиева НУИ“ Добри Христов“ Варна Румяна Малчева
136 ИСКАМ ДА СЪМ КУКЛА СТЕФАНИ КУКУМЕЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
279 Shell game Йоана Тодорова ND BALLET Varna Надя Димокова
296 Гълъбо Мария Карабашева детска танцова школа „Танцова работилница” Варна Десислава Димитрова – Аргирова
143 HUMAN ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
294 Послание до света/Message to the world Аглея Лазарова Гумнерова НУТИ-SF-Ангелина Гаврилова София Ангелина Гаврилова
147 ДАЛИ ЩЕ СПРЕ ДА ВАЛИ? МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
385 New idea Пламен Ангелова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
FINAL SOLO JUNIOR 8
SOLO SENIORS
502 Madness Виктория Илиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
151 НА КРЪСТОПЪТ/ аt crossroads МИЛА АНГЕЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
152 РАЗКАЯНИЕ КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
323 ,,Torn” Миа Иванова Момъкова Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
447 Остатък Валерия Обретенова НУТИ SOFIA Ангелина Гаврилова
270 Crystal silence Велина Иванова Independent Варна Румяна Малчева
FINALS SOLO KIDS 7
DUO-TRIO KIDS
131 The Lonely МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА , ДОНИ ПЕТРОВ, СТЕФАНИ КУКУМЕЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
479 Cheer me up Богдана Лещакова, Ина Маринова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
DUO-TRIO JUNIOR/SENIORS
146 J-Bird Set Free КАЛИНА ТОДОРОВА ИМЕЛИНА РУСЕВА СК ЗОКИ ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
345 J-Take me home Анастасия Лукина, Ивет Иванова RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
425 J-Magnifico Кристиана Николова, Нора Петрова, Валерия Савова Virginia Dance Crew Велико Търново Мария Казарина
468 S-Докато смърта ни раздели Виктория Илиева Дилек Хаджиалиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
GROUP KIDS
286 Коси ND BALLET Varna Надя Димокова
432 До последният ангел Балет Тиера Девня Любослава Лазарова\ Валентина
405 Търсене на Малкия принц СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
GROUP JUNIOR
331 ,,Офис” Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
338 Fly RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
GROUP SENIORS
411 Като река СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
137 ТУЗЕМЦИ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
FORMATION
138 K-СЧУПЕНИ МЕЧТИ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
503 J-Hello ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
132 J-КЛОУНИ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
12:08
ETNO-FOLKLORE 12:15
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO MINI
403 Мексиканска китара Паула Богданова СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
350 „Руски танц“ Стефания Георгиева ? ? ?
375 Русская Кадриль Радина Бонева Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
439 “ Самичка “ – ирландски танц Селин Танер Мехмед Танцова Формация “ Фамилия Европа „ Шумен Пенка Великова
SOLO KIDS
382 Грузински танц – Нарнари Леа Попдончева Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
264 Ромашка Божана Николова Fouette Dance Studio Варна Славена Костова
310 Веселячка Жаклин Стоянова ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
201 Aндижанска полка ТРАЯНА ПЕТРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
380 Real Irish Dance Кристин Сутрова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
438 Руски танц Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
311 Смуглянка Елис  Касим ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
208 РУСКИ ТАНЦ СТЕФАНИ КУКУМЕЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
SOLO JUNIOR
203 ИСПАНСКИ РИТМИ РАЛИЦА СТОЙЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
341 Bharata Natyam Ивет Иванова RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
206 ЧАСТУШКА ИВЕЛИНА РУСЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
469 Боле Чудиан Мартина Шикова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
209 ТАТАРСКИ ТАНЦ ПЛАМЕНА АЛЕКСАНДРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
344 Hava Nagila Анастасия Лукина RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
441 Танго Камелия Ламбова Школа „Парисов“ Стамболийски Кремена Маринашка
470 Пламък Стела Боянова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
205 МОРЯШКИ ТАНЦ КРИСТОФЪР АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
SOLO SENIORS
207 ГРУЗИНСКИ ТАНЦ МИЛА АНГЕЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
472 Вариация ,,Мерседес“ Доника Митева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова
210 УЙГУРСКИ ТАНЦ КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
262 Raqs sharqi dance Теодора Машова, Йоанна Точевска Belly Dance Враца Теодора Машова
449 Вариация“ Айша“ Валерия Обретенова НУТИ SOFIA Атоанета Алексиева
471 Мираж Ивайла Арнаудова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
409 Новите обувки Елеонора Милева СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
271 Вариация на Мерседес из балета „Дон Кихот“ Велина Иванова Independent Варна Румяна Малчева
DUO
440 K-“ Малък ирландски танц „ Мелис Танер Мехмед, Никол Кирилова Танцова Формация “ Фамилия Европа „ Шумен Пенка Великова
202 J-РУСКА ЗАКАЧКА ИНА МАТЕЕВА МЛАДЕН ХРИСТОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
204 J-ИРЛАНДСКИ ТАНЦ АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА ИВАЙЛА СТОИЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
261 S-Crazy drums Теодора Машова Belly Dance Враца Теодора Машова
GROUP MINI/KIDS
365 K-Индийски танц Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
414 K-Лазарки ТФ“Хатор“ Варна Д. Боева и Ив. Ялъмова
372 M-Китайски танц с ветрило Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
363 K-Картина от Гърция Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
GROUP JUNIOR
352 J-Якутски танц Танцова школа MiL DANCE Белослав Людмила Стоева
337 J-V roshe RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
415 J-Нестинарки ТФ“Хатор“ Варна Ив. Ялъмова и Д. Боева
GROUP MINI/KIDS
372 M-Китайски танц с ветрило Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
GROUP SENIORS
473 S-Полиция ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
353 S-Арменски танц Танцова школа MiL DANCE Белослав Людмила Стоева
GROUP MINI/KIDS
363 K-Картина от Гърция Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
FORMATION
312 J-КАЛИНКА ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
407 K-Северна страна СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
371 M-Тарантела Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
313 S-Руско – цигански романс ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
474 J-Малхари ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
15:00
OPEN-СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ 15:15
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
GROUP MINI
317 Tанц на жабките Балет „Мелади“ Варна Милена Попова и Христина Апостолова
246 APPLE PARTY СК АЛЕКСИЯ DOBRICH SEVDALINA MAVRODIEVA-NEJKOVA
253 Лъвчета Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
359 Nerodenite Deca Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
316 Котета Балет „Мелади“ Варна Милена Попова и Христина Апостолова
GROUP KIDS
416 Гавроши ТФ“Хатор“ Варна Д. Боева и Ив. Ялъмова
351 Цветя Танцова школа MiL DANCE Белослав Людмила Стоева
366 Бал с маски Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
240 ОКТОПОД БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
GROUP JUNIOR
117 ПИЕРО / pierrot СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
339 Drops of love/ Пръски любов RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
417 Еволюция ТФ“Хатор“ Варна Д. Боева и Ив. Ялъмова
248 ВОДНИ ЛИЛИИ СК АЛЕКСИЯ DOBRICH SEVDALINA MAVRODIEVA-NEJKOVA
485 Кoгато спре да вали БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
324 ,, The history” Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
368 Pretty hurts Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
124 ПРОКЛЯТИЕТО СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
418 Кокетки ТФ“Хатор“ Варна Ив. Ялъмова и Д. Боева
GROUP SENIORS
481 Приказка за възрастни СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
467 Слънчево затъмнение ЕРА БАЛЕТ Пловдив Виктор Алеков
123 ВЕЧЕРАЙ РАДО СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
258 Пробуждане Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
241 ИЗГРЕВ БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
FORMATION KIDS
115 ДЯВОЛИИ/ devilry СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
408 Под дъжда СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
247 МИНИОНКИ СК АЛЕКСИЯ DOBRICH SEVDALINA MAVRODIEVA-NEJKOVA
FORMATION SENIORS
260 Сянка от криле Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
107 „ИЗБОРЪТ“/ THE CHOICE СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
DUO-TRIO MINI
431 Barbie girl Ванеса Георгиева, Давид Хюсейнов Балет Тиера Девня Любослава Лазарова\ Валентина
259 Лятно парти Петя Бозвелиева, Светомира Янева, Фатме Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
DUO KIDS
484 Тигри Симона и Ивелин Лукови ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
406 Сладката ни възглавница Никол Андреева, Василена Стефаноа СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
466 Гръмотевици Виктория Богданова Йоанна Драганова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
242 ИЗГУБЕНО ХВЪРЧИЛО СОФИЯ ГАНЕВА ТЕЯ СПИРИДОНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
465 Барби-шок Милка Георгиева , Деница Стойчева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
DUO JUNIOR
105 „Candy Man” ЛЕОНОРА ПЕТКОВА , ИВАЙЛА СТОИЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
125 ОТРАЖЕНИЕ РАЛИЦА СТОЙЧЕВА, ИВАЙЛА СТОИЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
256 Ориент Мирослава Николова, Вивиан Стоянова Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
126 ЗАЕДНО СМЕ ПО СИЛНИ/ together we are stronger КАЛИНА ТОДОРОВА , ТЕРЕЗА ЯНЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
346 Swing stars / Суинг звезди Анастасия Лукина, Ивет Иванова RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
129 ЗАБАВНА ИСТОРИЯ ГАЛА ЗАХАРИЕВА, ИВЕНА КОДЖЕЙКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
298 Сън Мария Карабашева, Диана Костова детска танцова школа „Танцова работилница” Варна Десислава Димитрова – Аргирова
DUO SENIORS
239 2 СЕСТРИ ТОНИ КУЛИШЕВА РУМИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
410 Обида Елеонора Милева, Иванина Тилкеджиева СКТ ,,Златните момичета“ СВИЛЕНГРАД Людмила Спатару
SOLO MINI
297 Паяк Ивайла Григорова детска танцова школа „Танцова работилница” Варна Десислава Димитрова – Аргирова
299 Амазонка Калина Димитранова детска танцова школа „Танцова работилница” Варна Десислава Димитрова – Аргирова
315 Тролче Даная Великова Балет „Мелади“ Варна Милена Попова и Христина Апостолова
354 Chervenata Shapchica Danaya Ilieva Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
355 Dushterqta na zimata Siana Cankova Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
499 Тинкърбел Цветомира Начева RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
356 Feyata na koshmarite Stefani Dobrinova Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
357 Poslanikut na lubovta Kristian Qkimov Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
482 Малък разбойник Гергана Дончева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
232 ЧЕРНА ПЕРЛА КАЛИНА СПИРИДОНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
100 Маша и мечокът – Masha and the bear Гергана МИНЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
103 АНГЕЛ / ANGEL МАРИЯ ВИТАНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
113 КУКЛА БАЛЕРИНА КРИСТИЯНА КИРЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
116 ДЕТЕТО НА ДЖУНГЛАТА / JUNGLE CHILD СТАНИСЛАВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
106 „ТЪЖНО ПИАНО“/SAD PIANO ЕМА ПАВЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
460 Забравена кукла Александра Петрова ERA-SOFIA София Василена Шопова Виктор Алеков
461 Небесен блян Магдалена Стоилова ERA-SOFIA София Василена Шопова Виктор Алеков
SOLO KIDS
102 СНЕЖНАТА КРАЛИЦА / THE SNOW QUEEN ИВАЙЛА НЕДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
233 ЕСЕННО ЛИСТО МАГДАЛЕНА НАЙДЕНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
104 ПОСЛЕДНИЯТ ТАНЦ НА БЕЛИЯТ ЛЕБЕД / THE LAST DANCE OF white swan АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
384 Head up Мариа Цветанова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
109 ПИЛЕ-ШАМПИОН / CHICKEN CHAMPION МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
358 Posledniq slunchev luch Mariqna Kedova Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
110 ЧЕРВЕНАТА КРАЛИЦА /THE RED  QUEEN НИКОЛ НЕСТОРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
314 Моана Виктория Германова Балет „Мелади“ Варна Милена Попова и Христина Апостолова
501 Diamonds Теодора Моравенова RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
111 СЪРЦЕ НА КЛОУН / the heart of a clown ДЕНИМИРА ГАЧКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
381 Малката мома Кристин Сутрова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
234 НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ЛЕБЕД ТЕЯ СПИРИДОНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
114 ГЛАДИАТОР / GLADIATOR ДОНИ ПЕТРОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
383 Легенда за Спартак Леа Попдончева Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
119 Crazy МАРТИНА ПАВЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
430 Облечена в нежност Жаклин Хюсейнова Балет Тиера Девня Любослава Лазарова\ Валентина
FINALS MINI 8
SOLO JUNIOR
236 ДУШАТА НА БАЛЕРИНАТА ХЕЛИН ХАСАН БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
463 Магията Стела Боянова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Виктор Алеков
326 ,,Буря в душата” Росиана Викторова Токмакчиева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
101 МЕДУЗА – ГОРГОНА / MEDUSA – GORGONA ЛЕОНОРА ПЕТКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
340 Afro Queen Ивет Иванова RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
429 Breathe Нора Петрова Virginia Dance Crew Велико Търново Мария Казарина
118 Hold me down ИЛИНДА МАРКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
443 Борба за мир Камелия Ламбова Школа „Парисов“ Стамболийски Кремена Маринашка
327 ,,Темперамент” Ирен- Мари Димитрова Дочева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
121 ДАЛЕЧ ОТ РЕАЛНОСТТА ГАЛА ЗАХАРИЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
235 СТЮАРДЕСА СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
122 НЯМА ДА ТЕ ЗАБРАВЯ ТЕРЕЗА ЯНЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
462 Варекай Дилек Хаджиалиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Виктор Алеков
480 Swing jazz / Суинг джаз Анастасия Лукина RONA Dance Club Haskovo Milena Nalbantova/Rosen Bozhilov
128 ЖЕНАТА ЧУДО / Wonder Woman ИВЕНА КОДЖЕЙКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
237 ХИПНОЗА ТОНИ КУЛИШЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
FINALS KIDS 7
SOLO SENIORS
127 МЕМОАРИТЕ НА ЕДНА ГЕЙША ГАБРИЕЛА ГАНЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
108 „КАЛИ-БОГИНЯТА НА СМЪРТТА“ КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
238 РАЗДВОЕНА РУМИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
448 Чувам тишината ти Валерия Обретенова НУТИ SOFIA Александра Драгова
120 ЖЕНАТА ВАМП МИЛА ЙОРДАНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
328 ,,Let`is go” Миа Иванова Момъкова Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
486 Say something СТАНИСЛАВА ВАСИЛЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
464 Живот без светлини Виктория Илиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Василена Шопова
112 НАЗДРАВЕ СКЪПА / cheers darlin БОЯН ТОТЕВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
FINALS JUNIOR 6
FINAL DAY SECOND 21:33
Категории
  • MySQL server version: 5.6.38 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница