РЕД УЧАСТИЕ * START LIST-day 3

START LIST 2017

РЕД УЧАСТИЕ 2017

Това не е окончателен вариант. Ще бъде допълван, обновяван и коригиран, според постъпилите заявки. Молим Ви, колеги, да следите редовно информацията. Организаторите си запазват правото да нанасят корекции, според необходимостта от това, в интерес на състезанието!

Колеги, молим да се запознаете с условията и регламента на танцовото състезание ТУК

*Всички музикални файлове да бъдат надписани със заглавието на съответния танц. За нови, изпратени след обявяване на ред-участие, да бъде добавен и стартов номер отпред.

* Танцова Спартакиада започва в НЕДЕЛЯ – 5.11 в 09:00 ч.

Ред-участие за 1-ви ден – ТУК

Ред-участие за 2-ри ден – ТУК

Ред-участие за 3-ри ден – ТУК

5.11 LIRICAL 9:00
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO JUNIOR
277 1 Cello Естел Ебазерова ND BALLET Varna Надя Димокова
442 2 Тъга Камелия Ламбова Школа „Парисов“ Стамболийски Кремена Маринашка
476 3 Гълъбо Радослава Мандилова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
330 4 ,,О, море и ти” Камелия Радославова Радева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
243 5 ГЪЛЪБО СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
176 6 ЗАПОМНИ ИМЕТО МИ КАЛИНА ТОДОРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
178 7 It Must Have Been Love – „Трябва да е било любов ИВЕНА КОДЖЕЙКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
183 8 Savage Beauty ИВЕЛИНА РУСЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
187 9 Beautiful MESS МЛАДЕН ХРИСТОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
468 10 Unsteady Дилек Хаджиалиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Василена Шопова
189 11 Break the silence ГАЛА ЗАХАРИЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
193 12 ТАМ НЕТ МЕНЯ ПЛАМЕНА АЛЕКСАНДРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
SOLO SENIORS
177 1 НЕ МЕ НАПУСКАЙ КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
175 2 ВЯРВАЙ В МЕН МИЛА ЙОРДАНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
182 3 Hurt ГАБРИЕЛА ГАНЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
477 4 Всичко, което искам Доника Митева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
184 5 МАМА ПОЛИНА КИНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
486 6 Say something СТАНИСЛАВА ВАСИЛЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
448 7 Чувам тишината ти Валерия Обретенова НУТИ SOFIA Александра Драгова
SOLO MINI
474 1 Нежност Александра Петрова ERA SOFIA София Василена Шопова Виктор Алеков
475 2 Диамант Милка Георгиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
FINALS JUNIOR 6
1
2
3
4
5
6
SOLO KIDS
172 1 КАТО ЛЯСТОВИЦА ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
185 2 TItanium НИКОЛ НЕСТОРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
186 3 IMAGINE ИВАЙЛА НЕДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
188 4 МОЛИТВА ДЕНИМИРА ГАЧКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
437 5 Lonely doll Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
190 6 little worrier ТРАЯНА ПЕТРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
191 7 All-I-Want ДОНИ ПЕТРОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
192 8 Black roses МАРГАРИТА КАРАИВАНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
DUO JUNIOR/SENIORS
125 1 J-ОТРАЖЕНИЕ РАЛИЦА СТОЙЧЕВА, ИВАЙЛА СТОИЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
329 2 J-“Аз живея” Росиана Викторова Токмакчиева и Камелия Радославова Радева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
174 3 J-ДО ТЕБ ЛЕОНОРА ПЕТКОВА МЛАДЕН ХРИСТОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
180 4 J-СЛЕДВАЙ МЕ КАЛИНА ТОДОРОВА МЛАДЕН ХРИСТОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
244 5 S-КОГАТО МУЗИКАТА ГОВОРИ ПОВЕЧЕ ОТ ДУМИ ХЕЛИН ХАСАН РУМИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
FORMATION KIDS
173 1 Hallelujah СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
GROUP
478 1 K-Ангели ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
325 2 J-“Beautiful mess” Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
FORMATION JUNIOR
179 1 listen – ЧУЙ МЕ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
503 2 Hello ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
11:08
BALLET 11:30
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO MINI
292 1 Георги Желев Георги Желев ND BALLET Varna Надя Димокова
334 2 Мина Цонева Мина Цонева Балетно студио „Атитюд“ СОФИЯ Надежда Николова
483 3 Вариация Амурче Гергана Дончева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
349 4 Вариация Китри от балета „Дон Кихот“ Стефания Георгиева
433 5 Вариация “ Xрабър гусар“ Лев Давид Келман Звездна дъга Варна Елена Бубновская
374 6 Малка горска фея Радина Бонева Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
SOLO KIDS
434 1 Waltz Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
378 2 Настроение Богдана Лещакова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
379 3 Вариацаия по Шопен Кристин Сутрова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
398 4 Мъжка вариация от „Пахита“, Pas de trois Кристиан Кралев НУИ „Добри Христов“ Варна Цветелина Нахабедян
435 5 Вариация на Пахита от балета Пахита Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
400 6 Coppelia Swanilda Variation Act Ния Андонакиева НЧ „Oтец Паисий“ Варна Нина Иванова
263 7 Russian dance Божана Николова Fouette Dance Studio Варна Славена Костова
266 8 Вариация на Коломбина из балета „Арлекинада“ Веселина Илиева НУИ“ Добри Христов“ Варна Румяна Малчева
280 9 Вариация на Диана Йоана Тодорова ND BALLET Varna Надя Димокова
436 10 Вариация на Репичка от балета Чиполино Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
284 11 Варияция Пахита Марина Димитранова ND BALLET Varna Надя Димокова
335 12 Принцеса Флорина Антония Иванова Балетно студио „Атитюд“ СОФИЯ Надежда Николова
336 13 Слънце Ема Атанасова Балетно студио „Атитюд“ СОФИЯ Надежда Николова
399 14 Вариация на Франц, Копелия Кристиан Кралев НУИ „Добри Христов“ Варна Цветелина Нахабедян
401 15 Paquita Pas de Trois 2nd Variation Ния Андонакиева НЧ „Oтец Паисий“ Варна Нина Иванова
267 16 Вариация на Сванилда из балета „Копелия“ Веселина Илиева НУИ“ Добри Христов“ Варна Румяна Малчева
285 17 Вариация на Гамзати Марина Димитранова ND BALLET Varna Надя Димокова
387 18 Класически етюд Лора Илова БШ Маша Илиева София Мария Илиева
388 19 Вариация на Китри Риана Милотинова БШ Маша Илиева София Мария Илиева
SOLO JUNIOR
394 1 Вариация от балета Корсар Елена Димитрова СНЦ МББ София Мария Илиева
396 2 Вариация на Одалиска от балета „Корсар“ Теодора Гълъбова Национално Училище по изкуствата „Добри Христов“ Варна Нина Иванова
413 3 Вариация от зле опазеното момиче Ванина Ангелова Национално училище по изкуствата Добри Христов Варна Цветалина Нахабедян
278 4 Вариация от Чайковски па де де Естел Ебазерова ND BALLET Varna Надя Димокова
282 5 Принцеса Флорина Инна Жилина ND BALLET Varna Надя Димокова
295 6 „Феята на нежността“-вариация от балета „Спящата красавица“ Ралица Чокойска Горна Оряховица Даниела Райчева
395 7 Фея сребро вариация от Спящата красавица София Ганева Национално Училище по изкуствата „Добри Христов“ Варна Нина Иванова
226 8 Тарантела от балета „Анюта“ КАЛИНА ТОДОРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
397 9 Вариация на Медора от балета „Корсар“ Теодора Гълъбова Национално Училище по изкуствата „Добри Христов“ Варна Нина Иванова
389 10 Вариация от балета Жизел Мила Станкова БШ Маша Илиева София Мария Илиева
390 11 Вариация на Пахита Йоанна Радкова БШ Маша Илиева София Мария Илиева
391 12 Вариация от балета Зле опазено момиче Елена Димитрова БШ Маша Илиева София Мария Илиева
293 13 Вариация из „Лебедово езеро“ Естел Ебазерова ND BALLET Varna Надя Димокова
392 14 Вариация на Синя птичка Белослава Данчева БШ Маша Илиева София Мария Илиева
393 15 Вариация на фея Нежност Севай Атакан БШ Маша Илиева София Мария Илиева
FINALS KIDS 8
1
2
3
4
5
6
7
8
SOLO SENIORS
450 1 Вариация“Медора“ 3акт Валерия Обретенова НУТИ SOFIA Атоанета Алексиева
459 2 Вариация от Па де троа на ,,Лебедово езеро“ Виктория Илиева НУМТИ „Добрин Петков“ Пловдив Галина Гешева
272 3 Вариация из балета „Дон Кихот“ Велина Иванова Independent Варна Румяна Малчева
GROUP MINI
289 1 Тайната градина MINI ND BALLET Varna Надя Димокова
370 2 Пеперуди MINI Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
GROUP KIDS
364 1 Белите Котки KIDS Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
FINALS JUNIOR 8
DUO/TRIO MINI
290 1 Бяла Роза Георги Желев, София Бутурлакина ND BALLET Varna Надя Димокова
369 2 Малки перли Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
333 3 Китайчета Дона Лалковска, Йоана Масларска Балетно студио „Атитюд“ СОФИЯ Надежда Николова
291 4 Duettino Георги Желев, Лучия Иванова ND BALLET Varna Надя Димокова
TRIO KIDS/JUNIOR
288 1 K-Есента Инна Жилина, Марина Димитранова, Йоана Тодорова ND BALLET Varna Надя Димокова
373 2 J-Балетен етюд Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
GROUP JUNIOR
386 1 Усмивката на Моцарт Група БШ Маша Илиева София Мария Илиева
GROUP KIDS
367 1 Валс KIDS Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
287 2 Moon light KIDS ND BALLET Varna Надя Димокова
14:48
STREET DANCE 15:00
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
solo junior
493 1 Darina Qnewa CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
495 2 Zhaklin Nenkova CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
solo senior
252 1 Street Владимир Николов Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
224 2 Set-it-off РЕЯ СИЯНА ПЕТРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
225 3 Outta Control КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
133 4 Shape Of You РАЛИЦА СТОЯНОВА ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
491 5 Simeon Blagoev CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
492 6 Viktoria Mihajlova CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
494 7 Velislava Velkova CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
496 8 Dona Filcheva CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
solo kids
181 1 ПОБЕДА МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
490 2 Nikolai Ivanov CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
DUO KIDS
497 1 Rock what you got Девора Казарина, Сияна Гунчева Virginia Dance Crew Велико Търново Мария Казарина
group
488 1 S-CREATORS 16+ CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
489 2 J-CREATORS 12-14 CREATORS VARNA Hristo Hadzhimihaylov
15:32
MTV 15:35
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
solo junior
220 1 QUEEN BEE АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
221 2 FIGHTER СЛАВЕНА СТОЙКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
223 3 ДЖАЗ ЗВЕЗДА ИВАЙЛА РУСЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
group
347 1 This is how we do Dance Studio New Ex Sofia Десислава Вълкова
348 2 Girl power Dance Studio New Ex Sofia Десислава Вълкова
WORKSHOP MODERN 16:00
AWARDS and GALA NIGHT 17:00
Категории
  • MySQL server version: 5.6.38 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница