РЕД УЧАСТИЕ * START LIST – day 1

START LIST 2017

РЕД УЧАСТИЕ 2017

Това не е окончателен вариант. Ще бъде допълван, обновяван и коригиран, според постъпилите заявки. Молим Ви, колеги, да следите редовно информацията. Организаторите си запазват правото да нанасят корекции, според необходимостта от това, в интерес на състезанието!

Колеги, молим да се запознаете с условията и регламента на танцовото състезание ТУК

*Всички музикални файлове да бъдат надписани със заглавието на съответния танц. За нови, изпратени след обявяване на ред-участие, да бъде добавен и стартов номер отпред.

* Танцова Спартакиада започва в петък – 3.11 в 10:00 ч.

Ред-участие за 1-ви ден – ТУК

Ред-участие за 2-ри ден – ТУК

Ред-участие за 3-ри ден – ТУК

3.11 MUSICAL 10:00 START
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
solo mini
161 МАТИЛДА ЕМА ПАВЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
454 Злодеида Милка Георгиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Виктор Алеков
455 Палечка Симона Лукова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
solo kids
169 „I’m Available” СЛАВЕНА СТОЙКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
153 „My New Philosophy „ ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
157 „See Me Now” СТЕФАНИ КУКУМЕЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
167 Bigger is better ЦВЕТЕЛИНА ДУДРЕКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
solo junior
154 the greatest star РАЛИЦА СТОЙЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
156 „My Party Dress” ИНА МАТЕЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
160 Rose’s Turn ЗАИРА ВЕЛКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
164 I sing in the rain КРИСТОФЪЛ АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
165 I can’t do it alone ЛЕОНОРА ПЕТКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
171 Be Italian ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
159 I’m A Good Girl ГАБРИЕЛА ГАНЧЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
duo-trio kids
155 piggy bank ТРАЯНА ПЕТРОВА, ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА, ЕМА ПАВЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
456 Аладин и Жасмин Симона Лукова и Ивелин Луков ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
457 Наследниците Таня Гирчева, Зелиха Пирали, Кристина Керкенензова ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
duo-trio junior
168 Friend Like Me ГАЛА , ПЛАМЕНА АЛЕКСАНДРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
166 summer night ИНА МАТЕЕВА КРИСТОФЪР АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
group
163 TOUGH LOVER СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
458 Затворническо танго ЕРА БАЛЕТ Пловдив Василена Шопова
formation
158 K-Disney Villains СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
162 J-КОТКИ СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
11:18 FINISH
JAZZ 11:30
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
solo mini
219 Hit Me With A Hot Note МАРИЯ ВИТАНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
solo kids
427 It’s so quiet Сияна Гунчева Virginia Dance Crew Велико Търново Мария Казарина
220 QUEEN BEE АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
221 FIGHTER СЛАВЕНА СТОЙКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
223 ДЖАЗ ЗВЕЗДА ИВАЙЛА РУСЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
solo junior
319 ,,Усмивка в лилаво” Кристина Георгиева Георгиева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
222 Sweet Nothings ЕЛЕНА АТАНАСОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
duo-trio
426 Ain’t nobody here but us Кристиана Николова, Нора Петрова, Валерия Савова Virginia Dance Crew Велико Търново Мария Казарина
11:54
LATINO SHOW 12:00
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
solo
422 M-Самба Девора Диянова ШСТ „Ем Ей Денс“ – Академия за таланти НЧ „Устрем“ Димитровград Таня Чурчулиева
423 M-Американо Магдалена Стоянова ШСТ „Ем Ей Денс“ – Академия за таланти НЧ „Устрем“ Димитровград Таня Чурчулиева
duo-trio
420 M-Латино микс Девора Диянова, Тиана Боянова ШСТ „Ем Ей Денс“ – Академия за таланти НЧ „Устрем“ Димитровград Таня Чурчулиева
421 M-Кариби Магдалена Стоянова, Мартина Костова ШСТ „Ем Ей Денс“ – Академия за таланти НЧ „Устрем“ Димитровград Таня Чурчулиева
227 S-Candyman Йоана Генова Танцово студио „Тhe ONE“ Смолян Златка Щонова
group
419 M-Латино ритми ШСТ „Ем Ей Денс“ – Академия за таланти НЧ „Устрем“ Димитровград Таня Чурчулиева
228 K-Модерна приказка Матео Иванов Танцово студио „Тhe ONE“ Смолян Димитър Даракчиев
273 K-Latin Dance Show Mesechkov Dance School Sofia Atanas Mesechkov
274 K-Latin Dance Show Swing Mesechkov Dance School Sofia Atanas Mesechkov
275 K-Latin Dance Show Viense Waltz Mesechkov Dance School Sofia Atanas Mesechkov
229 J-Салса Александра Терзиева Танцово студио „Тhe ONE“ Смолян Николай Тошев
12:35
BOLLIWOOD 12:45
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO
213 M-„Princess of India «  «Принцесата на Индия» ЕМИЛИ ДИМИТРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
214 K-Nataradja ДАНИ ЙОРДАНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
218 K-Mere Dholna ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
212 J-SAALAM ЗАИРА ВЕЛКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
217 J-Bharatanatyam /  Бхаратанатям ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
DUO
216 J-ЗАКАЧКА ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА, ПЛАМЕНА АЛЕКСАНДРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
GROUP/FOTMATION
215 K-РИТЪМЪТ НА БОЛИВУД СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
332 J-“В ритъма на Боливуд” Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
211 S-ДУХЪТ НА БОЛИВУД СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
13:48
ACROBATIC DANCE 14:00
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO MINI
255 Междучасие Петя Бозвелиева Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
360 Malkata mortisha Veronika Petrova Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
361 Sinut na slunceto Kristian Yakimov Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
451 Неродена мома Милка Георгиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова; Искра Илиева
SOLO KIDS
452 Феникс Александра Чапарова София Василена Шопова Виктор Алеков
376 Коте Зорница Цонева Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
362 Rusalka Mariana Kedova Roberta Ballet Sofia Roberta Dzurova
377 Zoom Богдана Лещакова Virginia Ballet Велико Търново Виргиния Казарина
194 ЛОША КУКЛА ИВАЙЛА НЕДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
195 ЗАХАРЧЕ МАРТИНА ПАВЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
198 СКЪПИ МОЙ СЪПРУЖЕ ТРАЯНА ПЕТРОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
SOLO JUNIOR/SENIORS
197 МОГА ДА СЪМ ТВОЯ КЛОУН ИЛИНДА МАРКОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
453 Зина-принцесата войн Дилек Хаджиалиева ЕРА БАЛЕТ Пловдив Кремена Шопова Искра Илиева
200 Bla Bla Bla Bla Cha Cha Cha ГАЛА ЗАХАРИЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
230 ЧЕРНА ПАНТЕРА ВИВИАН КОЛЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
318 ,,Книгата” Кристина Георгиева Георгиева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
199 S-„It’s a Man’s Man’s World МИЛА АНГЕЛОВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
DUO KIDS
231 ЛИАНИ ЛИНА СТОЯНОВА КАРИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ ВАРНА НЕВЕНА ДАНКОВА, СВЕТЛА ЧАНЕВА
196 Work From Home НИКОЛ НЕСТОРОВА ИВАЙЛА НЕДЕВА СК ЗОКИ ВЕЛИКО ТЪРНОВО ЗОРИЦА РАДЛОВСКА
DUO JUNIOR/SENIORS
254 S-Стихия Елиф Сами, Мирослава Николова, Антония Петкова Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
320 J-,,Снежната кралица и Герда” Кристина Георгиева Георгиева и Росиана Викторова Токмакчиева Балет «Калина» при НЧ «Напредък – 1869» Горна Оряховица Калинка Генова
251 J-LAZY TOWN Доника Христова, Мария-Антоанета Градинарова СК АЛЕКСИЯ DOBRICH SEVDALINA MAVRODIEVA-NEJKOVA
257 J-Пинко Биляна Николова, Десислава Русева Aкробалет ,,Тиара“ Айтос Златина Колева
FORMATION
250 K-ПРИЛЕПИ СК АЛЕКСИЯ DOBRICH SEVDALINA MAVRODIEVA-NEJKOVA
249 J-КРИСТАЛИ СК АЛЕКСИЯ DOBRICH SEVDALINA MAVRODIEVA-NEJKOVA
15:15
MAJORET DANCE 16:00
NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO JUNIOR/SENIORS
S-СОЛО  ПОМПОН Екатерина Колева ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
S-СОЛО  БАТОН Николета Ненова ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
J-СОЛО  ПОМПОН Ивета Йорданова ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
J-СОЛО  ПОМПОН Ивона Няголова ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
J-СОЛО  БАТОН Инна Иванова ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
DUO
ДУО  ПОМПОН Ивета Йорданова  и  Ивона Няголова ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
ДУО  БАТОН Инна  Иванова  и  Анна-Мария Колева ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
GROUP JUNIOR/SENIORS
J-ГРУПА  ПОМПОН ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
J-Waka waka ОУ“ Д-р Петър Берон“ Дебелец Деница Събева
S-ГРУПА  БАТОН ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
FORMATION
STANGA СОУ Св Климент Охридски Добрич Ваня Колева
ФОРМАЦИЯ  ПОМПОН ТФ „КАПРИЗ“ ТЕРВЕЛ ЖИВКА   НЕНОВА
17:00 AWARDS 16:43
Категории
  • MySQL server version: 5.6.38 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница