ПРОГРАМА-МОРСКА АРТ ОЛИМПИАДА

МЕЖДУНАРОДНА МОРСКА АРТ ОЛИМПАДА 2018 СОЗОПОЛ
в Културния календар на Министерството на Културата на Република България
15-ТИ КОНКУРС-АКАДЕМИЯ НА ИЗКУСТВАТА
„ХАРМОНИЯ И СИЛА” 2018 СОЗОПОЛ
за купа „ОЛИМП“
ТРЕТИ КОНКУРС „SOZOPOL VOICE“ 2018
ВТОРИ КОНКУРС „ORIENT MAGIC“ 2018
ЧЕТВЪРТИ КОНКУРС „EL ARTE MUNDO“ 2018

29.06-4.07.2018 г.

ПРОГРАМА:

29.06

* 10:00 ч. -17:00 ч – ИНСТРУМЕНТАЛИ /1-во изпълнение/, CHEERLEADING DANCES – DUO, GROUP. Втори ден на конкурс „ORIENT MAGIC“ по БЕЛИ ДЕНС,  BОЛИВУД, ЛАТИНО ШОУ категории /групи, формации/, всички възрасти, Втори ден на конкурс „EL ARTE MUNDO“ по ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО /1-ва рисунка на тема „Портрет“ – графика/ –  ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

* 20:30 ч. – ФИНАЛИ и ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ

30.06

* 10:00 ч. – АКАДЕМИЯ’2018

* 16:00 ч. – Конкурсна програма – Начало на конкурс „ХАРМОНИЯ И СИЛА“ – КВАЛИФИКАЦИИ всички категории

/ сола, дуети, групи, формации/ танцови стилoве  ХАРАКТЕРНИ ТАНЦИ-ЕТНО; МЮЗИКЪЛ всички възрасти,

Втори ден на конкурс „EL ARTE MUNDO“ по ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО /2-ра рисунка на тема „Фигура в движение“ –

графика, акварел, темпер, масло – по избор/ – ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

* 20:30 ч. – ФИНАЛИ и ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДВАТА ДНИ с НАГРАЖДАВАНЕ в Конкурси „SOZOPOL VOICE“;

„ORIENT MAGIC“; „EL ARTE MUNDO“ – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ

* 05:00 ч. – КУПОН ПО ПОСРЕЩАНЕ НА JULY MORNING НА ПЛАЖ „ХАРМАНИ“ /САМО ЗА ПЪЛНОЛЕТНИ И ДЕЦА С ПРИДРУЖИТЕЛИ/

01.07

* 16:00 – Конкурсна програма 2-ри ден на конкурс „ХАРМОНИЯ И СИЛА“ – АКРОБАТИК ДЕНС за всички възрасти; МОДЕРН/ЛИРИКЪЛ-

КОНТЕМПОРАРИ/ДЖАЗ за възраст мини и деца, КЛАСИЧЕСКИ ТАНЦИ всички възрасти – АМФИТЕАТЪР и ЧИТАЛИЩЕ

* 11:00 ч. – 19:00 ч. – АКАДЕМИЯ’2018

* 20:30 ч. – Парад, Официално откриване, Финали Стилове МОДЕРН-КОНТЕМПОРАРИ, ЛИРИКЪЛ, БАЛЕТ и АКРОБАТИК ДЕНС

ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ + МЮЗИКЪЛ с НАГРАЖДАВАНЕ- АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ

02.07

* 10:00 ч. – Конкурсна програма 3-ти ден на конкурс „ХАРМОНИЯ И СИЛА“ – ОУПЕН-СВОБОДЕН СТИЛ МИНИ, ДЕЦА, ЮНОШИ,

СЕНЬОРИ – всички възрасти – АМФИТЕАТЪР /формации/ и ТЕАТЪР /соло, дует, трио, групи/

* 14:00 ч. – 19:00 ч. – АКАДЕМИЯ’2018

* 14:00-18:00 ч. – АКВА-ПЛАНЕТ * 18:00 ч. – РАЗХОДКА С КОРАБ

* 20:00 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ

* 21:30 ч. – РОК КОНЦЕРТ

03.07

* 10:00 ч. – 15:00 ч. – АКАДЕМИЯ’2018

* 16:00 ч. – Конкурсна програма 4-ти ден на конкурс „ХАРМОНИЯ И СИЛА“ – МОДЕРН/ЛИРИКЪЛ – КОНТЕМПОРАРИ юноши и сеньори,

УЛИЧНИ ТАНЦИ всички възрасти /сола, дуети, групи, формации/, всички възрасти – АМФИТЕАТЪР и ТЕАТЪР

* 20:30 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ

* Мис „ОЛИМП” 2018 и Мистър „ОЛИМП” 2018; Мисис „Олимп Mama“ и Мистър „Олимп-Papa“

04.07

* 10:00 ч. – 17:30 ч. – АКАДЕМИЯ’2018

* 18:30 ч. – ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА СЦЕНА ЗА ХОРЕОГРАФИИТЕ ОТ АКАДЕМИЯ’2018

* 20:30 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ С УЧАСТИЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ХОРЕОГРАФИИ, ВОКАЛИ и ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ – ВСИЧКИ СТИЛОВЕ ОТ

ЦЯЛАТА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА * КОНЦЕРТ НА УЧАСТНИЦИТЕ В АКАДЕМИЯТА * НАГРАЖДАВАНЕ „ГРАНД ПРИ“, КУПА „ОЛИМП“

2018 * СТИПЕНДИИ * АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ * ОФИЦИАЛНО ЗАКРИВАНЕ

05.07

* 11:00 ч. – МЛАДЕЖКА КОНФЕРЕНЦИЯ ЗА РАЗМЯНА НА ПРИЯТЕЛСТВА И КОНТАКТИ – В КИНО-ЗАЛА НА ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

ОТПЪТУВАНЕ * Залата за Семинари е в Театър – Созопол

30.06-4.07 – 15-ТИ КОНКУРС-АКАДЕМИЯ НА ТАНЦОВИТЕ ИЗКУСТВА „ХАРМОНИЯ И СИЛА” 2018 СОЗОПОЛ по
ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ: БАЛЕТ, МОДЕРН-КОНТЕМПОРАРИ, ОУПЕН, МЮЗИКЪЛ, ДЖАЗ, АКРОБАТИК ДЕНС, МАЖОРЕТНИ ТАНЦИ,
УЛИЧНИ ТАНЦИ за купа „ОЛИМП“ * 29-30.06 – ВТОРИ КОНКУРС „ORIENT MAGIC“ 2018
29-30.06 – ТРЕТИ КОНКУРС „SOZOPOL VOICE“ 2018 * 29-30.06 – ЧЕТВЪРТИ КОНКУРС „EL ARTE MUNDO“ 2018

ЖУРИ / ПРЕПОДАВАТЕЛИ:
Nikolaj  Popov – Rusia
Marina Wunder – Germany
Alexander Abritalin – Russia
Gocha Budagashvili – Georgia
Yanitsa Atanasova – Bulgaria
Vasilena Shopova – Bulgaria
Petya Popova – Bulgaria
Viktor Alekov – Bulgaria

    Workshops and classes „International Art-Olimpics „Garmony and power“ 2018, Sozopol, Bulgaria:

    30.06

    10:00 ч. – ACADEMY ‘2018 – Workshop in hall 1 – BALLET
    1
    1:15 ч. – ACADEMY ‘2018 – Workshop in hall 1 – BALLET

    12:30 ч. – ACADEMY ‘2018 – Workshop-hall 1- MODERN-CONTEMPORARY
    14:30 ч. – ACADEMY ‘2018 – Workshop in hall 1 –
    MODERN-CONTEMPORARY

    01.07

    11:00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop-hall 1-BALLET
    12
    :00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – BALLET
    13
    :15 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – MODERN-CONTEMPORARY

    14:30 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – MODERN-CONTEMPORARY

    02.07

    14:00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshoр-hall 1 BALLET
    1
    5:15 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – MODERN-CONTEMPORARY
    1
    6:30 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – MODERN-CONTEMPORARY

    18:30 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – BALLET
    1
    8:30 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 2 – ACROBATIC DANCE

    03.07

    11:15 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – BALLET
    11:15 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – ACROBATIC DANCE
    10:00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – BALLET
    12:30 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – MODERN-CONTEMPORARY
    14:00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop in hall 1 – MODERN-CONTEMPORARY

    04.07

    10:00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop and rehearsal – MODERN-CONTEMPORARY
    11:30 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop and rehearsal – BALLET
    13:00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop and rehearsal – BALLET
    14:30 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop and rehearsal – MODERN-CONTEMPORARY
    16:00 ч. – ACADEMY ‘2017 – Workshop and rehearsal – ACROBATIC DANCE

    Категории
    Facebook страница