„Хармония и сила“-Созопол-Програма

МЕЖДУНАРОДНА АРТ ОЛИМПАДА СОЗОПОЛ

ФЕСТИВАЛ-КОНКУРС-АКАДЕМИЯ НА ИЗКУСТВАТА

„ХАРМОНИЯ И СИЛА” СОЗОПОЛ

за купа „ОЛИМП“

Първи етап: 28.06-5.07

Втори етап: 18-25.07

Трети етап: 16-20.08

ПРОГРАМА:

Първи ден:

Пристигане и настаняване – след 14 ч.

14:00-15:00 – проби на сцените

15:15 – Техническа Конференция със съдии и ръководители в Читалище – Созопол

16:00 ч. – Конкурсна програма – Стил АКРОБАТИК ДЕНС всички категории /сола, дуети, групи, формации/ и всички възрасти – ЗАКРИТА СЦЕНА-ЧИТАЛИЩЕН ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

20:00 ч. – Парад, Официално откриване, Финали Стилове ВОКАЛНО ПЕЕНЕ и АКРОБАТИК ДЕНС – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ

Втори ден:

10:00 – Екскурзии, шопинги, атракции, плаж

10:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

11:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

12:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в зала 1

16:00 ч. – Конкурсна програма – КВАЛИФИКАЦИИ и ФИНАЛИ  всички категории / сола, дуети, групи, формации/ танцов стил ХАРАКТЕРНИ ТАНЦИ всички възрасти  – ОТКРИТА, АМФИТЕАТЪР и ЗАКРИТА СЦЕНА-ЧИТАЛИЩЕН ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

20:00 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ с НАГРАЖДАВАНЕ; ОТКРИТА-АМФИТЕАТЪР / ЗАКРИТА СЦЕНА-ЧИТАЛИЩЕН ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

Трети ден:

10:00 – Екскурзии, шопинги, атракции, плаж

10:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

11:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

12:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в зала 1

16:00 ч. – Конкурсна програма – КЛАСИЧЕСКИ ТАНЦИ, ВОКАЛНО ПЕЕНЕ – ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ, ИНСТРУМЕНТАЛИСТИ – ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ – АМФИТЕАТЪР и ЧИТАЛИЩЕ

20:00 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ с НАГРАЖДАВАНЕ; ОТКРИТА-АМФИТЕАТЪР / ЗАКРИТА СЦЕНА-ЧИТАЛИЩЕН ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

Четвърти ден:

10:00 – Екскурзии, шопинги, атракции, плаж

10:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

11:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

12:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в зала 1

16:00 ч. – Конкурсна програма – ОУПЕН-СВОБОДЕН СТИЛ МИНИ, ДЕЦА, ЮНОШИ, СЕНЬОРИ, всички възрасти, БЕЛИ ДЕНС – всички възрасти – АМФИТЕАТЪР и ЧИТАЛИЩЕ

20:00 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ с НАГРАЖДАВАНЕ; ОТКРИТА-АМФИТЕАТЪР и ЗАКРИТА СЦЕНА-ЧИТАЛИЩЕН ТЕАТЪР СОЗОПОЛ

Пети ден:

10:00 – Екскурзии, шопинги, атракции, плаж

10:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

11:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в Зала 1

12:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Мастер клас в зала 1

16:00 ч. – Конкурсна програма – МОДЕРН/ЛИРИКЪЛ – КОНТЕМПОРАРИ, УЛИЧНИ ТАНЦИ и МТВ всички категории /сола, дуети, групи, формации/, всички възрасти – АМФИТЕАТЪР и ЧИТАЛИЩЕ

20:00 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ ОТ ДЕНЯ – АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ Мис „ОЛИМП” и Мистър „ОЛИМП”

Шести ден:

10:00 ч. – КОНКУРСНА ПРОГРАМА – ПРОДУКЦИИ и МАЖОРЕТНИ ТАНЦИ

11:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Генерални Репетиции от Мастер класовете

13:30 ч. – АКАДЕМИЯ – Генерални Репетиции от Мастер класовете

15:00 ч. – АКАДЕМИЯ – Генерални Репетиции от Мастер класовете

17:30 ч. – ГЕНЕРАЛНА РЕПЕТИЦИЯ НА СЦЕНА ЗА ХОРЕОГРАФИИТЕ ОТ АКАДЕМИЯ

20:00 ч. – ГАЛА-КОНЦЕРТ С УЧАСТИЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ХОРЕОГРАФИИ, – ВСИЧКИ СТИЛОВЕ ОТ ЦЯЛАТА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА * КОНЦЕРТ НА УЧАСТНИЦИТЕ В АКАДЕМИЯТА * НАГРАЖДАВАНЕ „ГРАНД ПРИ“, КУПА „ОЛИМП“  * СТИПЕНДИИ * АМФИТЕАТЪР СОЗОПОЛ * ОФИЦИАЛНО ЗАКРИВАНЕ

Седми ден:

11:00 ч. – МЛАДЕЖКА КОНФЕРЕНЦИЯ ЗА РАЗМЯНА НА ПРИЯТЕЛСТВА И КОНТАКТИ

ОТПЪТУВАНЕ

Залата за Семинари е в Народно читалище – Созопол

Организаторите си запазват правото за промени!

Категории
Facebook страница