AWARDS DSOLIMP 2013

* GRAND PRIX OPEN – „ERRA-BALLET“, PLOVDIV, BULGARIA
* GRAND PRIX ETNO – „SOBIS“, BUCHAREST, ROMANIA
* GRAND PRIX MODERN – „MELLA BALLET“, BURGAS, BULGARIA
* GRAND PRIX STREET DANCE – „LIL MOTION“, BRAILA, ROMANIA
* BEST IMAGE – LUCRECIA Petraglia Sans, PALMA DE MALLORCA, SPAIN
* CLEAN STYLE – José Guillermo Pico Mas, PALMA DE MALLORCA, SPAIN
* BEST COSTUME – „RAPUNCEL“, STELA BOYANOVA, „ERA-BALLET“, PLOVDIV, BULGARIA
* LATINO STAR – LIUBOSLAVA LAZAROVA, „ZOKI“, V.TARNOVO, BULGARIA
* BOLIWOOD STAR – ELIZABET MARINOVA, „ZOKI“, V.TARNOVO, BULGARIA
* TECHNICK DANCE – „ISH-ISH-HA“, ERA-BALLET, PLOVDIV, BULGARIA
* CHOREOGRAPHY – „MELLA-BALLET“, BURGAS, BULGARIA
* ORIGINAL CHOREOGRAPHY – YANITSA SHOPOVA, PLOVDIV
* ORIGINAL CHOREOGRAPHY – ACRO DANCE – „TORNADO“, „ROBERTA-BALLET“, SOFIA, ROBERTA DJUROVA
* INOVATION IDEA – VASILENA SHOPOVA, PETIO PETKOV
* BEST IMAGE – WARDA DANCE, BURGAS, BULGARIA
* STAGE PRESENCE – CONSTANTINESCU MARIO, LIL MOTION, BRAILA, ROMANIA
* HIP-HOP STAR – STEFANI PLACHKOVA, „MELA-BALLET“, BURGAS, BULGARIA
* GRAND PRIX FOR PARTNERSHIP – CONSERVATORIO DE MUSICA I DANZA DE MALLORCA, SPAIN with PROFESORA MARGARITA JUNCOSA
* ПЛАКЕТИ ЗА ПАРТНЬОРСТВО – ОБЩИНА СОЗОПОЛ и Г-Н ПАНАЙОТ РЕЙЗИ – Кмет на Община Созопол * НЧ „ОТЕЦ ПАИСИЙ“, гр. Созопол
* НАГРАДА за ТВОРЧЕСКО РАЗВИТИЕ и СЪХРАНЯВАНЕ НА БАЛЕТНОТО НАСЛЕДСТВО – ВАНЯ ВЪЛКОВА, Ръководител на БШ „ИВА“, гр. Пазарджик
* DEBUT – BALLET „ESTRELLA“ – SOFIA
* DISCOVERY of TALENT – ANTON DANEV, SC „ZOKI“, VELIKO TARNOVO
* DISCOVERY of TALENT – PETIO PETKOV, „ERRA-BALLET“, PLOVDIV
* TALENT 2013 – VIKTORIA ILIEVA – SCHOLARSHIP – 1 month in CONSERVATORIO DE MUSICA I DANZA DE MALLORCA, SPAIN
* TALENT 2013 – LYUBOSLAVA LAZAROVA, SK „ZOKI, V.TARNOVO
* BEST STAR TALENT 2013 WOMAN – VASILENA SHOPOVA, „ERRA-BALLET“, PLOVDIV – SCHOLARSHIP – 1 month in CONSERVATORIO DE MUSICA I DANZA DE MALLORCA, SPAIN
* BEST STAR TALENT 2013 MAN – VIKTOR ALEKOV, „ERRA-BALLET“ SCHOLARSHIP – 1 month in CONSERVATORIO DE MUSICA I DANZA DE MALLORCA, SPAIN

CONGRATULATIONS TO ALL!
WELCOME TO DANCE SEA OLYMPICS 2014

KREMENA ATANASOVA and YANITSA SHOPOVA WILL TO BE JURRY and GEST-PRIMA BALLERINA of GALA CONCERT in INTERNATIONAL DANCE FESTIVAL – TERAMO and PESCARA – ITALY at 7-12.07

Категории
Facebook страница