РЕД-УЧАСТИЕ 14.04 * ROW-PARTICIPATION 14.04

Уважаеми ръководители, тук е публикуван ред-участие. Молим да изпращате музика на e-mail: zayavka1@abv.bg, със стартов номер на файла /които не са го направили/. Този ред-участие е окончателен! Стил Мюзикъл се премества в ден събота. Гала-спектакъла на шампионите ще се състои в събота от 20:00 ч. Стил „Въздушен танц“ ще се проведе в събота 14.04, преди награждаването.

9:00 MODERN-CONTEMPORARY
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-KIDS
350 1 Товарът на живота Симона Лукова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
113 2 Shell Game Йоана Тодорова n.d.ballet Варна Надя Димокова
204 3 Пет тайни на Бетовен Ванеса Калчева Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
152 4 Пътят Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
348 5 Кое е моето име? Зелиха Пирали ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
155 6 Миг без душа Мая Сичанова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
351 7 Спомени Деница Стойчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
285 8 Sunflowers Rebecca Gulizia Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
278 9 Carillon Angelica Pastori Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
212 10 Детство в окови Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
205 10 Пеперуда Виктория Джучкова Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
206 13 Докосване Десислава Бонева Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
SOLO-JUNIOR
176 1 ПАНИК АТАКА Хелин Хасан БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
366 2 Silence Радослава Мандилова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
368 3 The cry of piano Стела Боянова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
SOLO-SENIOR
376 1 Madness Виктория Илиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
281 2 My way Giulia Giroletti Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
307 3 Belive Ралица Добрева СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
308 4 Unsolicited letter Светослав Серопян НУТИ София Галина Сребрева
FINALS-SOLO-KIDS
1
2
3
4
5
6
7
8
DUO-TRIO
282 1 The second part of me – S Giulia Giroletti.Eleonora Nicastro Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco
193 2 СУЕТА И ЗАВИСТ – S СТАНИСЛАВА ВАСИЛЕВА МИРЕЛА ИЛИЕВА РУМИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
147 3 Пази ме – K Ванеса КалчеваНефисе Хюсеин Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
GROUP-KIDS
358 1 Дом за родители ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
224 2 До последният ангел Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
148 3 Стълбичка към небето Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
FORMATION-JUNIOR
337 1 Коварен капан Estrella Burgas Olga Dimitrova
375 2 Hello ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
338 3 Най-яките Estrella Burgas Olga Dimitrova
10:38
11:00 OPEN
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO-KIDS
126 1 Арлекино Милица Николова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
198 2 Метаморфоза Ванеса Калчева Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
168 3 НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ЛЕБЕД Тея Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
302 4 Black magic Александра Чапарова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
177 5 СЪВЕРШЕНСТВО МАЯ СИЧАНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
344 6 Ума Зелиха Пирали ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
183 7 ЦВЕТЕТО МАГДАЛЕНА НАЙДЕНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
356 8 Viola Виктория Богданова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
213 9 Ярост Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
178 11 ЧЕРВЕНАТА ПЛАНЕТА СТЕФАНИ КОЛЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
352 12 Любим подарък Деница Стойчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
354 14 I feel good Таня Гирчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
199 15 Пазителка на земята Ванеса Калчева Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
218 16 Нежност Кристиана Кръстева Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
SOLO-MINI
163 1 Течен шоколад Калина Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
222 2 Забава в джунглата Зилян Йесмаилова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
297 3 Lost Doll Александра Петрова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
103 4 Семейство Адамс Стефани Николова Балетно студио Звездна дъга Варна Елена Бубновская
349 5 Boo Гергана Дончева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
299 6 Heavenly dream Магдалена Стоилова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
346 7 Злодеида Милка Георгиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
FINALS-SOLO-KIDS
1
2
3
4
5
6
7
8
SOLO-JUNIOR
162 1 БЪЛГАРСКИЯТ ГЛАС София Ганева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
166 2 DANCING SHIVA Вивиан Колева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
169 3 ЛИПСВАШ МИ, МАМО Хелин Хасан БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
SOLO-SENIOR
171 1 ПОСЛЕДНОТО ТАНГО Румина Стоянова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
265 2 On Fire Мериам Муса Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
370 4 Princess of China Дилек Хаджиалиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
304 5 The price of freedom Светослав Серопян СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
DUO/TRIO-MINI
161 1 3 EMOJIS Вивиан Борисова Калина Спиридонова Даная Йорданова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
216 2 Под прикритие Ванеса Георгиева Давид Хюсеинов Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
DUO KIDS
180 1 СКЕЛЕТИ ТЕЯ СПИРИДОНОВА, Stefi Koleva БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
133 2 ИН и ЯН Милица Николова Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
357 3 Barbie Shock Милка Георгиева Деница Стойчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
192 4 Лиани ЛИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
DUO-JUNIOR
189 1 СИЛАТА В МЕН ХЕЛИН ХАСАН, СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
341 2 На морския бряг Анна-Мария Николаева Димитрова.Вероника Николаевна Гордиенко Estrella Burgas Olga Dimitrova
501 3 Looking glass Helin Hasan, Rumina Stoyanova БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
GROUP-KIDS
360 1 Beauty salon ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
365 2 Гръмотевици Бейби ЕРА ОДК Пловдив Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
181 3 ОХЛЮВЧЕТА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
257 4 Кан-кан Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха
GROUP-SENIOR
194 1 КОГАТО СПРЕ ДА ВАЛИ БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
372 2 Слънчево затъмнение ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
FORMATION-MINI
335 1 Lolipop Estrella Burgas Olga Dimitrova
110 2 Паячета Алексия Добрич С.Мавродиева
325 3 Морска приказка Старс Денс Център Пловдив Надежда Стойкова
336 4 Kokoni Estrella Burgas Olga Dimitrova
111 5 Ангелчета Алексия Добрич С.Мавродиева
FORMATION-KIDS
196 1 ПАЯЦИ БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
362 2 Звездички Бейби ЕРА ОДК Пловдив Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
326 3 Кристално съзвучие Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова
361 4 Angels ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
FORMATION-JUNIOR/SENIOR
195 1 ОКТОПОД – J БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
109 2 Водни лилии – J Алексия Добрич С.Мавродиева
250 3 Stanga – J Школа по Зумба танци Пазарджик Любомира Попова
263 4 Beyond – J Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
197 5 Заедно сме по-силни – S БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
14:40
15:00-16:00 Workshop with Stefano Sellati 5 euro
16:15 ETNO
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO-MINI
296 1 Fiery Heart Александра Петрова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
225 2 Катюша Хелин Хюсеин Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
300 3 Kalinka Магдалена Стоилова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
102 4 Испански танц Стефани Николова Балетно студио Звездна дъга Варна Елена Бубновская
247 5 САМИЧКА Селин Танер Мехмед ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
SOLO-KIDS
125 1 Руски танц Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
151 2 Руски танц Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка
214 3 Nagada Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
SOLO-JUNIOR/SENIOR
306 1 Bollywood star Светослав Серопян СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
367 2 Padmavati Стела Боянова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
DUO-MINI
130 1 Тарантела Милица Николова Александра Трендафилова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
246 2 Irish dance Селин Танер Мехмед .Виктория Николаева Кирилова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
DUO-JUNIOR
131 1 Унгарски танц Антон Михайлов Марина Спасова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
243 2 ДВЕ Арзу Тунай Тасин Анелия Анелинова Ананиева ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
TRIO/QUARTET-KIDS
244 1 РЕДИЧКА Мелис Танер Мехмед.Аслъ Тунай Тасин.Борислава Алексеева Христова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
135 2 Испански танц Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
245 3 МАЛЪК ИРЛАНДСКИ ТАНЦ Мелис Танер Мехмед.Аслъ Тунай Тасин.Борислава Алексеева Христова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова
GROUP/FORMATION
378 1 Guapas – S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
136 2 Руско-цигански танц – K Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева
374 3 Malhari – S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
17:20
17:30 ACRO DANCE
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-MINI
167 1 ЗЛАТНА КОБРА Даная Йорданова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
345 2 Heart of Curage Милка Георгиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
SOLO-KIDS
303 1 Phoenix Александра Чапарова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
329 2 The princess of rock and roll Виктория Николова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
SOLO-JUNIOR/SENIOR
266 1 Human Йоанна Лашкова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
164 2 Клаустрофобия Вивиан Колева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
267 3 Forgotten Doll Мариана Кедова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
268 4 Circus Габриела Евтимова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
371 5 Varekai – S Дилек Хаджиалиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
FORMATION
316 1 JAZZ KIDS СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова
TRIO/QUARTET-JUNIOR
107 1 Черни птици Алексия Добрич С.Мавродиева
260 2 Egyptian secret Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
FORMATION
238 1 DEAD SILENCE СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова
DUO
262 1 My Imaginary friend – K Виктор Лашков.Боян Миладинов Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
173 2 LIGHT VS DARKNESS – J Хелин Хасан Вивиан Колева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
261 3 Two parts of a whole – J Йоанна Лашкова.Габриела Евтимова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
191 4 СЕСТРИ БЛИЗНАЧКИ – K ЛИНА СТОЯНОВА, КАРИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева
FORMATION
315 2 DARK ANGELS СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова
18:30
18:45 MUSICAL/JAZZ
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO/MINI
217 1 Моята философия Ванеса Георгиева Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
295 2 Troll Александра Петрова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков
220 3 Замръзналото кралство Ивона Димитрова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
342 4 Фея Камбанка Гергана Дончева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
343 5 Палечка Симона Лукова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
355 6 Алиса – K Кристина Керкенезова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
510 7 Pokahontas Joanna Draganova Baby ERA Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
226 8 Джаз момиче – K Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
231 9 Моля те спри – J Виктория Николова Мюзикхолен театър Пловдив Пловдив Николай Серафимов
507 10 Круела Дана Лазарова с Алексия Добрич С.Мавродиева
DUO MINI/KIDS
364 1 Червената шапчица и вълкът Лина Цекова Александър Цеков Бейби ЕРА ОДК Пловдив Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
359 2 Аладин и Жасмин Симона Лукова Ивелин Луков ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
GROUP/FORMATION
379 1 All that jazz J ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
215 2 Ах, какъв джаз K Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова
509 3 The crazy hatmaker/Шапката на лудия Шапкар K Baby ERA Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
264 3 Hollywood Wiz J Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа
373 4 Cell block S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева
19:40
19:45 AIR DANCE / ВЪЗДУШЕН ТАНЦ
20:30 AWARDS + GALA NIGHT
22:30 FINAL
Категории
  • MySQL server version: 5.5.5-10.2.19-MariaDB collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 54 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 16 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 26 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница