RESULTS 2 day 2018

9:00 BALLET
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
112 1 Odalisque Вариация Йоана Тодорова n.d.ballet Варна Надя Димокова 9 9 9 6 7 8 7 7 7 7 7 7 90
146 2 Princesa Florin Blue beard Atina Slavova Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova 7 8 8 5 5 5 5 4 5 5 4 5 66
138 3 Дон Кихот Марина Спасова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 9 9 9 5 7 6 5 6 5 7 6 7 81
503 4 Вариация  из балета „Пахита“ Ая  Нехатова  Ахмедова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева 7 8 7 5 5 6 5 4 5 6 6 6 70
288 5 Арлекинада Анелия  Николаева Иванова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева 6 7 7 4 5 5 4 4 4 5 4 5 60
144 6 The Dream of the Rose ЕLITSA ALEKSIEVA Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova 8 9 9 5 7 8 5 4 6 6 5 5 77
120 7 Дон Кихот Милица Николова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 8 9 8 5 6 6 4 4 4 6 6 7 73
149 8 Вариация на Пахита от балета Пахита Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 8 9 9 8 8 8 7 7 8 8 8 8 96
121 9 Куклената фея Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 8 8 9 7 6 7 5 5 5 5 5 6 76
153 10 Вариация на Раймонда от I действие Мая Сичанова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 8 8 8 8 8 7 6 6 6 7 7 7 86
122 11 Спяща красавица Димана Ангелова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 7 8 7 7 7 6 5 4 5 5 5 5 71
284 12 Swanilda Rebecca Gulizia Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 8 7 9 8 7 9 9 9 9 7 7 8 97
123 13 Баядерка Диляра Караманова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 6 6 7 6 7 7 4 4 4 5 4 4 64
165 14 Coupid variation from Don Quixote Тея Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 7 8 7 7 6 6 5 5 5 6 6 6 74
143 15 Lisa Variation from ballet La Fille Mal Gardee ЕLITSA ALEKSIEVA Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova 7 6 7 7 6 7 6 6 6 6 6 7 77
154 16 Буря Мая Сичанова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 7 7 7 7 7 7 5 4 5 5 5 6 72
145 17 Delib Copelia Doll variation Atina Slavova Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova 5 6 6 6 6 6 4 4 5 4 4 5 61
150 18 Вариация на Репичка от балета Чиполино Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 8 9 9 8 8 8 7 7 8 8 8 8 96
502 19 Вариация  из балета „Лешникотрошачката“ Ая  Нехатова  Ахмедова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева 6 7 6 6 6 6 5 4 5 6 5 5 67
504 20 ариация от „Зле опазеното момиче“ Анелия  Николаева Иванова Балетна школа «Инфанти» Русе Снежана  Байчева 6 6 6 5 5 5 5 5 5 4 4 5 61
259 21 Вариация Денислав Атанасов Минков Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха 6 6 6 6 5 5 4 4 5 5 5 5 62
SOLO-MINI Т C I Т C I Т C I Т C I
101 1 Детска вариация Стефани Николова Балетно студио Звездна дъга Варна Елена Бубновская 7 7 7 7 7 7 8 7 8 8 8 9 90
124 2 Синя Птица Спящата кр. Александра Трендафилова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 6 6 6 6 6 5 5 4 5 6 6 6 67
156 3 Мечтание Дария Петкова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 7 8 8 7 7 6 5 4 6 7 7 7 79
203 4 River flows in you Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 7 7 7 7 7 7 6 6 8 8 8 9 87
283 5 Little strawberry Angelica Pastori Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 6 6 6 6 6 6 7 7 7 5 5 5 72
FINALS-SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
150 1 7 9 9 7 7 7 8 8 8 8 8 8 94
165 2 7 8 7 5 5 6 6 6 6 6 6 7 75
284 3 8 8 9 8 8 10 7 7 8 8 7 7 95
153 4 8 8 9 6 6 6 7 7 7 7 7 7 85
121 5 8 8 9 5 5 6 5 5 6 6 7 6 76
144 6 9 9 9 6 6 6 6 5 5 7 7 6 81
138 7 9 9 10 6 6 5 7 6 7 6 7 6 84
112 8 10 9 9 7 7 7 7 7 7 7 7 7 91
SOLO-JUNIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
118 1 Арлекинада Антон Михайлов Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 8 8 9 7 7 7 6 6 8 8 8 8 90
179 2 ВАРИAЦИЯ фЕЯ СРЕБРО , СПЯЩАТА КРАСАВИЦА СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 8 9 9 8 8 7 6 6 7 7 7 7 89
252 3 Coppélia – Delibes Elena Boykova Dimitrova Ballet School Masha Ilieva Sofia Tatyana Andonova 8 8 9 8 8 8 6 6 6 7 6 6 86
119 4 Лешникотрошачката Антон Михайлов Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 7 8 8 7 7 6 6 6 7 7 7 7 83
174 5 Lise’s variation from La Fille София Ганева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 8 9 8 7 7 7 7 7 8 8 7 7 90
SOLO-SENIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
253 1 Raymonda Henriette variation Arisa Tanihata Performing Arts Studios Munich Thierry Pare 0
279 2 Kitri I act Gloria Buzzi Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 9 9 9 7 7 7 7 7 8 8 8 9 95
105 3 Raymonda Henriette variation Arisa Tanihata Munich Thierry Pare 0
ETNO-TRIO-JUNIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
241 БФ ГРЪНЧАРКА Димитринка Георгиева Рачева. Пенка Пламенова Великова. Елисавета Пламенова Великова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 5 6 6 10 10 10 6 6 6 7 7 6 85
242 БФ ЧЕТВОРНО В СИНЬО Димитринка Георгиева Рачева. Пенка Пламенова Великова. Елисавета Пламенова Великова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 6 5 5 10 10 10 6 6 6 7 7 7 85
248 E ХАРД ДАНС Анелия Анелинова Ананиева. Арзу Тунай Тасин.Аслъ Тунай Тасин ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 6 5 6 9 9 9 7 8 6 7 7 7 86
DUO/TRIO-MINI Т C I Т C I Т C I Т C I
157 1 Балетни сестрички Дария Петкова Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 8 7 7 9 9 9 8 7 8 9 9 10 100
129 2 Жълтурчета Александра Трендафилова Рая Тодорова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 6 7 7 7 7 7 7 7 7 7 7 6 82
158 3 Малки ангели Дария Петкова Стефани Николова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 8 7 8 8 8 8 6 6 6 8 8 8 89
DUO/TRIO-KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
256 2 Пицикато little Памела Спасова Спасова. Белослава Калинова Иванова.Елена Пламенова Пешлеевска Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха 6 7 7 6 6 7 4 5 6 5 5 6 70
128 3 Баядерка Антон Михайлов Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 8 8 9 6 7 7 4 5 6 8 8 8 84
148 4 Dances of the Dolls Атина Славова Славова Юлиана Радостин Бонева Dance School Vlada Parfenova Пловдив Vlada Parfenova 5 5 6 5 5 5 5 5 5 5 5 5 61
258 5 Пицикато pointé Пламена Иванова Иванова.Божидара Димитрова Криворова.Николета Михайлова Бозукова Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха 8 7 8 5 5 4 5 5 6 6 6 7 72
134 6 Скъпоценни камъни Рая Тодорова Димана Ангелова Александра Трендафдилова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 7 7 8 6 7 7 4 5 6 6 6 6 75
127 7 Жизел – J Антон Михайлов Марина Спасова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 9 9 9 6 7 7 6 7 6 8 8 8 90
GROUP/FORMATION-MINI Т C I Т C I Т C I Т C I
227 1 Пеперуди group-mini Читалище „Родина Стара Загора Снежана Дескова 7 7 8 7 7 8 7 7 7 5 6 6 82
137 2 Река formation-mini Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 6 7 7 6 7 7 5 5 5 6 6 6 73
254 3 Пролетно пробуждане formation-mini Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха 8 7 8 6 7 7 6 6 6 7 8 7 83
228 4 Фантазия group-mini Читалище „Родина Стара Загора Снежана Дескова 8 7 8 7 7 7 7 7 7 6 6 6 83
GROUP/FORMATION – KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
505 1 Анна полка formation-kids Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха 7 7 8 7 7 7 5 5 6 6 6 6 77
116 2 ВАЛС group-kids Терпсихора Асеновград Венета Янкова 5 5 6 6 6 6 4 4 5 4 5 5 61
139 3 Спяща красавица formation-kids Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 9 9 9 8 7 7 6 8 8 7 8 9 95
255 4 Испански танц formation-kids Ds Magnifique Пловдив Нора Маршаха 6 7 7 7 7 8 5 6 6 5 6 6 76
117 5 Тарантела Наполитана group-kids Терпсихора Асеновград Венета Янкова 6 6 7 6 6 6 5 5 5 4 4 5 65
12:00 LIRICAL-NEO CLASSIC
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-MINI Т C I Т C I Т C I Т C I
347 1 Diamond Милка Георгиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 10 8 9 10 10 10 6 6 6 6 6 6 93
298 2 Only Hope Магдалена Стоилова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 9 8 8 9 9 9 6 6 7 7 6 7 91
230 3 Снежна приказка Виолета Андреева Мюзикхолен театър Пловдив Пловдив Николай Серафимов 8 8 8 7 7 7 5 4 5 5 5 5 74
221 4 Голямо момиче Виктория Димитрова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 7 7 7 7 7 7 5 5 5 5 4 6 72
SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
219 1 Малко любов Алекса Бугрова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 7 7 7 6 6 6 4 4 5 4 4 5 65
301 2 I want to be a special Александра Чапарова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 9 10 9 9 9 9 8 8 8 7 7 7 100
353 3 Клоунът Кристияна Минчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 6 6 6 6 6 6 4 4 5 5 6 6 66
229 4 Протегни ръка Елинор Димитрова Мюзикхолен театър Пловдив Пловдив Николай Серафимов 9 8 9 7 7 7 4 4 6 5 6 6 78
175 5 Nothing else matters Тея Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 10 10 10 10 9 9 7 7 8 7 8 8 103
356 6 Viola Виктория Богданова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 7 7 7 7 6 6 4 4 4 4 4 4 64
SOLO-JUNIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
172 1 СИНЕВА Хелин Хасан БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 10 10 10 9 9 9 7 7 7 8 8 8 102
182 2 SMILE СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 10 9 9 9 10 10 7 7 9 7 8 8 103
0
312 4 анатомия на скръбта Аглея Лазарова Гумнерова НУТИ СОФИЯ АНГЕЛИНА ГАВРИЛОВА 9 8 10 8 9 10 8 9 8 8 7 8 102
SOLO-SENIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
369 Unstedy Дилек Хаджиалиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 9 9 10 9 10 10 6 6 7 7 8 7 98
280 2 Tango Gloria Buzzi Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 10 9 9 9 10 10 8 9 9 8 8 9 108
305 3 Naked soul Светослав Серопян СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 10 10 10 10 10 10 8 8 8 7 8 8 107
377 4 Life as it is Виктория Илиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 10 9 9 10 10 9 7 6 8 9 8 9 104
160 5 CAN’T TAKE MY EYES OF YOU Станислава Василева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 10 9 8 9 9 9 7 7 6 8 8 8 98
DUO/TRIO-MINI/KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
223 1 Сън Мирослава Найденова Грета Красимирова Василена Желева Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 6 6 6 7 7 7 5 5 5 4 4 4 66
170 2 IMAGINE Магдалена Найденова Марта Анастасова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 9 9 9 8 8 8 6 6 6 6 7 7 89
DUO-JUNIOR/SENIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
190 1 TITANIUM – J АЛИСИЯ ЛЕЧЕВА, Lilyana Panayotova БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 9 9 9 9 9 9 8 8 9 7 8 7 101
132 2 Парижка мечта – J Марина Спасова Антон Михайлов Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 10 9 9 9 9 10 9 8 10 7 7 7 104
328 3 Sorry – S Simeon Blagoev, Emily Tremoil CREATORS Dance Center Varna Hristo Hadjimihailov 10 9 10 10 10 10 6 6 6 6 7 6 96
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO Т C I Т C I Т C I Т C I
321 1 HAVANA CHA CHA CHA – M Тиана Боянова Боянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 6 6 5 6 6 6 4 4 5 4 4 4 60
381 2 Джайв – K Никол Маркова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков 8 8 9 8 8 8 8 7 8 7 5 7 91
322 3 SAMBA – M Девора Тихомирова Диянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 7 7 7 7 6 6 5 5 5 4 4 4 67
382 4 Ча Ча Ча – K Мартина Йорданова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков 7 7 8 7 6 7 6 6 6 5 5 5 75
323 5 OBJECTION – M Магдалена Пламенова Стоянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 6 6 7 7 6 6 5 5 6 4 4 4 66
383 6 Румба – K Моника Цветанова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков 7 6 6 7 7 7 7 7 8 5 5 5 77
324 7 Latinomix – M Йоана Ивайлова Пламенова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 7 6 7 7 7 7 5 5 5 5 4 5 70
384 8 Самба – J Мария Магдалена Mesechkov Dance School София Атанас Месечков 8 8 9 8 7 7 6 5 5 5 4 5 77
320 9 SALSA – K Мартина Константинова Костова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 6 5 6 8 8 8 5 5 5 4 4 4 68
385 10 Самба – K Татяна Мечинова Mesechkov Dance School София Атанас Месечков 9 8 9 9 9 9 8 8 9 7 6 7 98
DUO Т C I Т C I Т C I Т C I
319 1 MISSION POSSIBLE – M Девора Тихомирова Диянова.Тиана Боянова Боянова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 6 6 6 7 7 6 6 5 6 4 4 4 67
318 2 CARIBBEAN SMILE – K Магдалена Пламенова Стоянова.Мартина Константинова Костова ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 6 6 7 8 8 7 5 4 5 5 4 4 69
GROUP Т C I Т C I Т C I Т C I
386 1 Latin mix – K Mesechkov Dance School София Атанас Месечков 7 7 7 7 8 7 8 8 9 6 6 7 87
292 2 FEARLESS SOUL – K DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Georgi Ganev 9 9 9 9 9 9 7 8 9 7 7 7 99
334 3 салса „En Barranquilla Me Quedo“ – K Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 8 7 6 8 8 8 6 5 5 6 6 7 80
387 4 Ballroom mix – K Mesechkov Dance School София Атанас Месечков 8 8 8 8 8 8 9 8 8 7 6 7 93
115 5 The Mask – K Терра Мамбо Plovdiv Златка Ангелова Ива Морфин 9 8 8 8 9 9 7 8 7 6 7 7 93
317 6 LATINO RHYTHMS – J ШСТ „М А Денс“ Димитровград Таня Чурчулиева 6 6 6 7 7 7 6 6 5 5 5 6 72
114 7 Que le pasa a lupita – J Терра Мамбо Plovdiv Златка Ангелова Ива Морфин 9 9 9 9 9 9 9 8 9 8 8 8 104
293 8 SPANISH PASSION – S DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Radmila Borisova 8 8 8 8 9 9 8 9 8 6 7 7 95
FORMATION-KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
332 1 La vida es un Carnaval Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 8 8 8 7 7 7 6 7 7 7 7 7 86
251 2 Латино шоу Школа по спортни танци „Диамант“ Пазарджик Любомира Попова 7 7 8 6 7 7 7 7 8 7 7 7 85
333 3 Bachata Style Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 8 8 8 7 7 7 7 6 7 6 6 7 84
FORMATION-JUNIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
330 1 Салса „Aguanile “ – J Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 10 10 10 8 7 8 7 7 8 75
140 2 Latino Mix – K Латиноамерикански танци към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева 7 7 7 7 7 6 6 6 6 59
331 3 Move your body – J Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 10 9 10 8 8 8 8 7 7 75
15:00 STREET DANCE / MTV
STAR NO STYLE CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO Т C I Т C I Т C I Т C I
276 ХХ Rolex – B Stefani Nikolaeva Slavkova The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова 7 6 7 6 6 7 5 4 5 4 4 4 65
237 ХХ NO LIMIT – J Джансу Гюржан Назиф СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова 9 9 10 8 7 7 6 6 7 6 6 6 87
295 ХХ Let me show you – S Adriyan Diyankov Милен Маринов 10 10 10 10 9 9 8 8 8 7 7 7 103
235 ХХ TIP TOE – S Ивелина Захариева Господинова СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова 8 8 8 8 8 7 7 6 6 5 5 5 81
DUO/TRIO Т C I Т C I Т C I Т C I
275 ХХ Watch u know – K Katq Ivelinova Marinova Atanas Nikolaev Kostov The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова 7 7 7 8 7 7 6 6 6 5 5 5 76
234 ХХ MY LADIES – S Джансу Гюржан Назиф Виктория Николаева Рангелова Ивелина Захариева Господинова СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова 9 9 9 9 9 9 6 6 6 6 6 5 89
GROUP-KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
313 XX HAVANA DA Clique Перник Денис Илиев 9 9 9 9 9 9 6 5 6 6 6 5 88
249 XX TSS Power The Scary ShadowZzz Стара Загора Мария Бонева 10 10 10 9 10 10 7 7 7 7 7 6 100
GROUP-JUNIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
314 XX CHURCH DA Clique Перник Денис Илиев 9 9 9 10 10 10 7 7 7 7 7 7 99
274 ХХ BG klas The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова 7 7 7 7 8 7 5 5 5 5 5 5 73
141 ХХ Bulgaria Hipsters Stara Zagora Veronika Maystorova 6 6 7 6 5 5 5 5 5 5 5 5 65
GROUP-SENIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
236 ХХ 16shots Джансу Гюржан Назиф Виктория Николаева Рангелова Ивелина Захариева Господинова СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова 0
142 ХХ Finesse Hipsters Stara Zagora Veronika Maystorova 7 6 6 9 9 8 5 5 5 5 4 5 74
FORMATION-KIDS Т C I Т C I Т C I Т C I
290 MTV WE BRING THE FIRE DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Кристина Славчева 9 10 10 9 10 9 8 9 8 7 7 7 103
232 ХХ HIP HOP KIDS СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова/Виктория Рангелова 6 6 6 8 9 8 5 5 5 6 5 5 74
240 ХХ Голямо междучасие Детско танцово студио Пумпал София Жасмина Стоянова 10 10 10 10 10 9 9 9 9 8 9 9 112
FORMATION-JUNIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
339 XX MIC drop *намаля се звука след 3.16 мин. и спиране* Estrella Burgas Olga Dimitrova 9 10 9 10 9 10 7 7 7 6 6 7 97
277 B The Mission The Center – Plovdiv Пловдив Лолита Артюхова 5 5 5 7 7 7 4 4 5 3 3 3 58
291 MTV WE GOT THE POWER DANCE ACADEMY SOFIA СОФИЯ Кристина Славчева 10 10 10 10 10 10 6 6 6 7 7 7 99
239 ХХ The Note Детско танцово студио Пумпал София Жасмина Стоянова 8 9 8 8 7 8 6 6 6 7 7 8 88
FORMATION-SENIOR Т C I Т C I Т C I Т C I
327 XX Младши отбор на VS DANCE – VS Youth Младши отбор на VS DANCE – VS Youth София Виктория Димитрова Goldy 10 10 10 10 10 10 8 8 9 8 8 9 110
380 MTV Queens of stage ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 0
395 8 8 8 7 8 7 5 5 5 6 6 6 79
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS Т C I Т C I Т C I Т C I
139 1 YMCA K Мажоретен състав към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева 8 8 8 7 8 8 6 6 6 6 6 6 83
200 2 Tанц с батони Мажоретен съсътав към СУ“Нешо Бончев“ Панагюрище Мария Бензарова 8 9 8 9 9 9 6 7 6 7 7 7 92
137 3 Evolution S Мажоретен състав към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева 10 10 10 10 10 10 7 7 8 7 7 8 104
201 4 Танц с пом-пони Мажоретен съсътав към СУ“Нешо Бончев“ Панагюрище Мария Бензарова 8 6 8 8 8 7 4 4 4 5 5 5 72
138 5 Funny girls K Мажоретен състав към ЦПЛР Ст.Загора Деница Ганева 8 8 9 7 7 8 6 6 7 6 6 7 85
202 6 „От векове за векове“ Мажоретен съсътав към СУ“Нешо Бончев“ Панагюрище Мария Бензарова 8 8 8 10 10 9 4 4 4 4 4 4 77
Категории
  • MySQL server version: 5.5.5-10.2.19-MariaDB collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 54 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 16 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 26 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница