RESULTS 1 day 2018

9:00 MODERN-CONTEMPORARY
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS
SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I
350 1 Товарът на живота Симона Лукова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 4 5 6 6 6 7 5 4 4 47
113 2 Shell Game Йоана Тодорова n.d.ballet Варна Надя Димокова 8 7 9 8 8 9 7 6 6 68
204 3 Пет тайни на Бетовен Ванеса Калчева Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова 8 8 9 9 9 9 7 6 7 72
152 4 Пътят Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 9 9 9 9 9 10 9 9 9 82
348 5 Кое е моето име? Зелиха Пирали ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 4 5 5 6 6 6 5 4 4 45
155 6 Миг без душа Мая Сичанова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 8 9 9 8 9 9 7 7 7 73
351 7 Спомени Деница Стойчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 6 7 6 7 7 7 5 4 5 54
285 8 Sunflowers Rebecca Gulizia Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 8 8 9 10 8 9 7 6 6 71
278 9 Carillon Angelica Pastori Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 7 6 7 7 7 7 5 4 5 55
212 # Детство в окови Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 6 5 6 5 6 6 5 5 6 50
205 # Пеперуда Виктория Джучкова Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова 8 7 8 7 8 8 5 5 5 61
206 # Докосване Десислава Бонева Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова 8 8 9 6 7 8 5 5 5 61
SOLO-JUNIOR Т C I Т C I Т C I
176 1 ПАНИК АТАКА Хелин Хасан БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 9 9 8 9 8 8 7 7 8 73
366 2 Silence Радослава Мандилова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 9 8 8 8 7 8 6 6 6 66
368 3 The cry of piano Стела Боянова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 10 10 10 9 9 10 8 8 8 82
9 8 8
SOLO-SENIOR Т C I Т C I Т C I
376 1 Madness Виктория Илиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 10 10 10 9 9 10 8 8 8 82
281 2 My way Giulia Giroletti Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 8 7 8 8 9 10 7 7 7 71
307 3 Belive Ралица Добрева СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 9 9 9 8 8 7 7 6 7 70
308 4 Unsolicited letter Светослав Серопян НУТИ София Галина Сребрева 9 10 10 10 10 10 9 9 9 86
340 9 8 8 8 8 8 7 6 7 69
FINALS-SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I
206 1 206 8 8 9 7 7 7 5 5 5 61
205 2 205 7 7 8 7 7 8 6 5 5 60
285 3 285 8 8 9 9 8 9 7 7 7 72
155 4 155 8 9 9 9 8 8 8 7 8 74
152 5 152 10 9 9 9 9 10 9 9 10 84
204 6 204 8 8 9 9 9 8 7 6 7 71
113 7 113 8 7 9 10 9 9 8 7 7 74
8 0
DUO-TRIO Т C I Т C I Т C I
282 1 The second part of me – S Giulia Giroletti.Eleonora Nicastro Scuola Danza Accademia Arluno (MI) Sabrina Bosco 9 8 8 9 8 8 8 7 7 72
193 2 СУЕТА И ЗАВИСТ – S СТАНИСЛАВА ВАСИЛЕВА МИРЕЛА ИЛИЕВА РУМИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 8 9 9 9 8 9 9 9 9 79
147 3 Пази ме – K Ванеса КалчеваНефисе Хюсеин Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова 7 7 7 8 8 8 6 7 7 65
0
GROUP-KIDS Т C I Т C I Т C I
358 1 Дом за родители ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 6 6 7 8 8 7 6 7 6 61
224 2 До последният ангел Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 5 5 5 7 8 6 5 5 5 51
148 3 Стълбичка към небето Калиопе  денс Бургас Марина Жейнова 7 8 8 8 7 7 7 7 7 66
0
FORMATION-JUNIOR Т C I Т C I Т C I
337 1 Коварен капан Estrella Burgas Olga Dimitrova 8 9 7 8 7 7 7 7 7 67
375 2 Hello ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 9 10 9 8 7 8 8 9 9 77
11:00 OPEN
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град
SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I
126 1 Арлекино Милица Николова Балетна школа Реверанс Варна 8 7,5 9 8 8 9 7 8 8 72,5 f
198 2 Метаморфоза Ванеса Калчева Калиопе  денс Бургас 9 9 9,5 9 9 9 7 8 8 77,5 f
168 3 НЕ ИСКАМ ДА СЪМ ЛЕБЕД Тея Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 8,5 9 7 8 8 9 7 8 8 72,5 f
302 4 Black magic Александра Чапарова СК Ера-София София 9 8 10 10 9 10 7 7 8 78 f
177 5 СЪВЕРШЕНСТВО МАЯ СИЧАНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 9 9,5 9 9 10 10 7 7 8 78,5 f
344 6 Ума Зелиха Пирали ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 6 6 6 7 7 6 5 4 5 52 11
183 7 ЦВЕТЕТО МАГДАЛЕНА НАЙДЕНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 8,5 8 8 8 7 8 7 7 7 68,5 f
213 8 Ярост Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня 6 5 5 6 7 7 5 4 4 49 13
178 9 ЧЕРВЕНАТА ПЛАНЕТА СТЕФАНИ КОЛЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 10 9 9 10 10 9 8 7 8 80 f
352 10 Любим подарък Деница Стойчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 7,5 7 7 8 8 8 5 5 5 60,5 9
354 11 I feel good Таня Гирчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 6,5 6,5 7 7 7 7 4 4 4 53 10
199 12 Пазителка на земята Ванеса Калчева Калиопе  денс Бургас 9 9 9 9 9 10 8 8 9 80 f
218 13 Нежност Кристиана Кръстева Балет „Тиера“ Девня 6 6 6 7 7 7 4 4 4 51 12
SOLO-MINI Т C I Т C I Т C I
163 1 Течен шоколад Калина Спиридонова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 9 9 10 9 9 9 6 7 7 75 4
222 2 Забава в джунглата Зилян Йесмаилова Балет „Тиера“ Девня 7 8 8 7 7 9 4 5 6 61 6
297 3 Lost Doll Александра Петрова СК Ера-София София 9 9 9 9 9 9 7 7 7 75 4
103 4 Семейство Адамс Стефани Николова Балетно студио Звездна дъга Варна 10 9 10 10 9 10 8 8 9 83 1
349 5 Boo Гергана Дончева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 8 8 7 8 8 8 6 5 6 64 5
299 6 Heavenly dream Магдалена Стоилова СК Ера-София София 10 10 9 10 9 9 7 7 7 78 3
346 7 Злодеида Милка Георгиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 10 10 10 10 10 10 7 7 7 81 2
FINALS-SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I
199 1 9 9 8 8 8 9 9 9 9 78 4
178 2 10 10 10 10 9 10 8 8 8 83 1
183 3 8 8 8 7 8 9 7 7 8 70 7
177 4 10 10 9 10 9 10 8 8 8 82 2
302 5 10 9 10 10 9 9 8 8 8 81 3
168 6 9 9 7 8 9 9 7 8 8 74 6
198 7 9 9 9 9 8 9 7 8 8 76 5
126 8 8 8 9 8 9 9 7 8 8 74 6
SOLO-JUNIOR Т C I Т C I Т C I
162 1 БЪЛГАРСКИЯТ ГЛАС София Ганева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 9 9 9 9 8 8 8 8 8 76 2
166 2 DANCING SHIVA Вивиан Колева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 8 8 9 8 8 9 8 7 7 72 3
169 3 ЛИПСВАШ МИ, МАМО Хелин Хасан БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 10 9 10 10 10 10 9 9 9 86 1
SOLO-SENIOR Т C I Т C I Т C I
171 1 ПОСЛЕДНОТО ТАНГО Румина Стоянова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна
265 2 On Fire Мериам Муса Tapia Dance House София 8 8 8 7 8 8 7 7 7 68 3
370 3 Princess of China Дилек Хаджиалиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 9 8 9 9 9 9 7 8 7 75 1
304 4 The price of freedom Светослав Серопян СК Ера-София София 8 9 9 7 8 9 7 8 8 73 2
DUO/TRIO-MINI Т C I Т C I Т C I
161 1 3 EMOJIS Вивиан Борисова Калина Спиридонова Даная Йорданова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 8 8 9 8 8 8 7 9 9 74
216 2 Под прикритие Ванеса Георгиева Давид Хюсеинов Балет „Тиера“ Девня 6 6 7 6 6 7 6 5 6 55
DUO KIDS Т C I Т C I Т C I
180 1 СКЕЛЕТИ ТЕЯ СПИРИДОНОВА, Stefi Koleva БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 9 9 9 9 8 8 8 8 8 76
133 2 ИН и ЯН Милица Николова Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна 10 10 10 10 10 10 7 8 8 83
357 3 Barbie Shock Милка Георгиева Деница Стойчева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 7 7 7 7 7 7 6 6 6 60
192 4 Лиани ЛИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 10 10 9 10 9 9 7 7 8 79
DUO-JUNIOR Т C I Т C I Т C I
189 1 СИЛАТА В МЕН ХЕЛИН ХАСАН, СОФИЯ ГАНЕВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 10 9 9 9 10 9 9 9 9 83
341 2 На морския бряг Анна-Мария Николаева Димитрова.Вероника Николаевна Гордиенко Estrella Burgas 7 7 7 6 7 6 6 6 6 58
501 3 Looking glass Helin Hasan, Rumina Stoyanova БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 0
GROUP-KIDS Т C I Т C I Т C I
360 1 Beauty salon ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 6 6 6 6 6 6 5 4 5 50
365 2 Гръмотевици Бейби ЕРА ОДК Пловдив Пловдив 7 7 6 5 6 6 4 4 4 49
181 3 ОХЛЮВЧЕТА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 7 8 8 7 7 8 8 8 9 70
257 4 Кан-кан Ds Magnifique Пловдив 7 6 7 7 8 7 6 7 8 63
GROUP-SENIOR Т C I Т C I Т C I
194 1 КОГАТО СПРЕ ДА ВАЛИ БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна
372 2 Слънчево затъмнение ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 8 8 8 9 9 8 8 8 8 74
FORMATION-MINI Т C I Т C I Т C I
335 1 Lolipop Estrella Burgas 7 8 8 7 8 8 7 7 8 68
110 2 Паячета Алексия Добрич 8 9 9 8 9 10 8 8 8 77
325 3 Морска приказка Старс Денс Център Пловдив 5 6 6 6 7 7 5 6 6 54
336 4 Kokoni Estrella Burgas 7 8 9 8 7 8 7 8 8 70
111 5 Ангелчета Алексия Добрич 6 7 6 6 6 7 6 6 6 56
FORMATION-KIDS Т C I Т C I Т C I
196 1 ПАЯЦИ БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 9 10 10 9 10 10 7 8 8 81
362 2 Звездички Бейби ЕРА ОДК Пловдив Пловдив 6 6 6 6 6 6 5 6 6 53
326 3 Кристално съзвучие Калиопе  денс Бургас 7 9 8 6 7 6 7 8 8 66
361 4 Angels ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив 6 7 6 6 7 7 6 6 6 57
FORMATION-JUNIOR/SENIOR Т C I Т C I Т C I
195 1 ОКТОПОД – J БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 8 10 9 8 9 10 9 8 9 80
109 2 Водни лилии – J Алексия Добрич 9 10 10 9 10 10 9 8 8 83
250 3 Stanga – J Школа по Зумба танци Пазарджик 6 6 6 5 6 6 6 7 7 55
263 4 Beyond – J Tapia Dance House София 9 9 9 8 9 8 9 8 7 76
338 5 Най-яките Estrella Burgas 9 10 9 9 8 9 9 8 9 80
197 6 Заедно сме по-силни – S БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна 10 10 9 10 10 9 10 9 9 86
108 7 Crazy notes – J Алексия Добрич 10 10 10 10 10 10 9 10 10 89
16:15 ETNO
STAR NO NO CHOREOGRAPHY/хореография DANCER/име участник SCHOOL/школа TOWN/град TEACHERS/ръководител
SOLO-MINI Т C I Т C I Т C I
296 1 Fiery Heart Александра Петрова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 8 8 7 8 7 8 6 7 7 66
225 2 Катюша Хелин Хюсеин Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 6 6 6 6 6 7 6 7 7 57
300 3 Kalinka Магдалена Стоилова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 7 8 8 9 8 9 7 7 7 70
102 4 Испански танц Стефани Николова Балетно студио Звездна дъга Варна Елена Бубновская 10 10 10 10 10 10 9 9 9 87
247 5 САМИЧКА Селин Танер Мехмед ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 7 7 7 7 6 7 6 6 7 60
0
SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I
125 1 Руски танц Райна Маркова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 7 7 9 8 8 9 8 7 8 71
151 2 Руски танц Ясмина Арсова НУИ Добри Христов Варна Десислава Стойнешка 8 8 9 9 8 9 9 8 9 77
214 3 Nagada Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 6 7 8 7 7 8 8 7 8 66
SOLO-JUNIOR/SENIOR Т C I Т C I Т C I
306 1 Bollywood star Светослав Серопян СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 10 10 10 9 9 9 8 8 8 81
367 2 Padmavati Стела Боянова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 10 9 10 10 10 10 10 10 10 89
DUO-MINI Т C I Т C I Т C I
130 1 Тарантела Милица Николова Александра Трендафилова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 8 8 8 8 8 9 9 9 10 77
246 2 Irish dance Селин Танер Мехмед .Виктория Николаева Кирилова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 7 6 7 7 6 6 7 7 7 60
DUO-JUNIOR Т C I Т C I Т C I
131 1 Унгарски танц Антон Михайлов Марина Спасова Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 9 9 9 10 10 10 8 8 8 81
243 2 ДВЕ Арзу Тунай Тасин Анелия Анелинова Ананиева ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 6 6 6 7 6 6 8 8 9 62
TRIO/QUARTET-KIDS Т C I Т C I Т C I
244 1 РЕДИЧКА Мелис Танер Мехмед.Аслъ Тунай Тасин.Борислава Алексеева Христова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 7 6 7 7 6 6 7 7 8 61
135 2 Испански танц Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 9 9 9 9 8 8 8 7 9 76
245 3 МАЛЪК ИРЛАНДСКИ ТАНЦ Мелис Танер Мехмед.Аслъ Тунай Тасин.Борислава Алексеева Христова ТАНЦОВА ФОРМАЦИЯ“ ФАМИЛИЯ ЕВРОПА „ гр.Шумен Пенка Великова 8 6 7 7 6 7 9 7 8 65
0
GROUP/FORMATION Т C I Т C I Т C I
378 1 Guapas – S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 8 7 8 8 8 9 7 7 8 70
136 2 Руско-цигански танц – K Балетна школа Реверанс Варна Ирена Радева 8 7 9 7 8 9 8 8 9 73
374 3 Malhari – S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 9 10 10 10 10 10 9 9 9 86
0
0
17:30 ACRO DANCE 0
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS 0
SOLO-MINI Т C I Т C I Т C I
167 1 ЗЛАТНА КОБРА Даная Йорданова БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 10 10 9 10 9 10 6 6 6 76
345 2 Heart of Curage Милка Георгиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 10 10 10 9 10 10 7 7 7 80
0
SOLO-KIDS Т C I Т C I Т C I
303 1 Phoenix Александра Чапарова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 10 10 9 10 10 9 8 8 8 82
329 2 The princess of rock and roll Виктория Николова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 10 10 10 10 10 10 9 9 8 86
0
SOLO-JUNIOR/SENIOR Т C I Т C I Т C I
266 1 Human Йоанна Лашкова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 10 10 9 10 9 9 7 6 7 77
164 2 Клаустрофобия Вивиан Колева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 10 8 9 10 10 8 8 6 7 76
267 3 Forgotten Doll Мариана Кедова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 9 9 10 8 9 9 7 7 7 75
268 4 Circus Габриела Евтимова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 9 8 9 10 9 10 7 7 7 76
371 5 Varekai – S Дилек Хаджиалиева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 9 9 10 9 9 10 7 7 7 77
0
FORMATION Т C I Т C I Т C I
316 1 JAZZ KIDS СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова 8 7 8 8 8 8 6 7 7 67
0
TRIO/QUARTET-JUNIOR Т C I Т C I Т C I
107 1 Черни птици Алексия Добрич С.Мавродиева 10 10 9 9 10 10 7 7 7 79
260 2 Egyptian secret Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 10 10 10 10 10 10 8 8 8 84
0
FORMATION Т C I Т C I Т C I
238 1 DEAD SILENCE СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова 10 9 10 10 10 10 9 9 9 86
0
DUO Т C I Т C I Т C I
262 1 My Imaginary friend – K Виктор Лашков.Боян Миладинов Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 10 10 10 10 10 10 7 7 7 81
173 2 LIGHT VS DARKNESS – J Хелин Хасан Вивиан Колева БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 9 10 10 10 9 9 7 7 7 78
261 3 Two parts of a whole – J Йоанна Лашкова.Габриела Евтимова Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 10 9 10 10 9 10 7 8 8 81
191 4 СЕСТРИ БЛИЗНАЧКИ – K ЛИНА СТОЯНОВА, КАРИНА СТОЯНОВА БАЛЕТ ЕЛЕМЕНТ Варна Невена Данкова, Светла Чанева 10 9 10 10 10 10 6 7 7 79
0
FORMATION Т C I Т C I Т C I
315 2 DARK ANGELS СК“Фрийдъм“-Кокаляне Кокаляне Десислава Кирова 9 9 9 9 10 9 8 9 8 80
0
18:30 0
18:45 MUSICAL/JAZZ 0
STAR NO NO CHOREOGRAPHY DANCER SCHOOL TOWN TEACHERS 0
SOLO/MINI Т C I Т C I Т C I
217 1 Моята философия Ванеса Георгиева Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 7 6 8 7 6 6 4 4 5 53
295 2 Troll Александра Петрова СК Ера-София София Василена Шопова, Виктор Алеков 9 9 10 9 9 9 5 5 5 70
220 3 Замръзналото кралство Ивона Димитрова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 6 6 6 6 6 5 4 4 4 47
342 4 Фея Камбанка Гергана Дончева ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 7 6 7 8 8 7 4 5 5 57
343 5 Палечка Симона Лукова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 8 8 8 8 8 8 5 5 5 63
355 6 Алиса – K Кристина Керкенезова ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 6 6 7 6 6 6 4 4 4 49
510 7 Pokahontas Joanna Draganova Baby ERA Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 6 6 7 7 6 6 4 5 5 52
226 8 Джаз момиче – K Жаклин Хюсеинова Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 6 6 6 7 6 6 5 4 5 51
231 9 Моля те спри – J Виктория Николова Мюзикхолен театър Пловдив Пловдив Николай Серафимов 10 10 9 10 9 9 6 6 7 76
507 10 Круела Дана Лазарова с Алексия Добрич С.Мавродиева 9 9 9 8 8 9 7 6 7 72
0
DUO MINI/KIDS Т C I Т C I Т C I
364 1 Червената шапчица и вълкът Лина Цекова Александър Цеков Бейби ЕРА ОДК Пловдив Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 8 8 9 9 9 9 6 6 7 71
359 2 Аладин и Жасмин Симона Лукова Ивелин Луков ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 9 8 9 9 8 9 6 7 7 72
0
GROUP/FORMATION Т C I Т C I Т C I
379 1 All that jazz J ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 6 7 6 7 7 7 6 6 6 58
215 2 Ах, какъв джаз K Балет „Тиера“ Девня Л.Лазарова 6 6 6 6 7 6 5 5 5 52
509 3 The crazy hatmaker/Шапката на лудия Шапкар K Baby ERA Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 5 6 6 6 7 6 5 4 5 50
264 3 Hollywood Wiz J Tapia Dance House София Виолета Петрова- Тапиа и Ерик Янес Тапиа 9 9 9 9 8 8 7 8 8 75
373 4 Cell block S ЕРА ДЕНС КЪМПАНИ Пловдив Кремена Шопова, Искра Илиева 9 10 9 9 9 9 9 9 9 82
Категории
  • MySQL server version: 5.5.5-10.2.19-MariaDB collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 54 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 16 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 26 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 3 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 15 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница