РЕЗУЛТАТИ / RESULTS * OPEN 2016

Жури:
  • Професор Петър Луканов – България
  • Елица Луканова – България, АМТИИ
  • Стефано Селлати – Италия, Mondial dance – Roma
  • Хосе Де Ла Круз – САЩ, Brodway Dance Center
  • Д-р Бонка Матова – България, Държавна Консерватория
  • Константина Ханджиева – България, НУТИ
Компоненти на оценяване:
  • Т – техника
  • К – композиция
  • И – имидж
  • О – оригиналност, сложност
13:00 ОПЕН-СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ 19.11.2016 / събота
N dance/танц/изп. school/колектив
SOLO-CHILDREN-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
113 „Цвети приятелката на цветята“ – Цветелина Великова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 6 6 6 5 6 6 6 6 7 7 8 7 6 6 7 7 7 6 6 6 127
114 СЕМЕЙСТВО АДАМС – ИВОН ГЪРЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 6 5 6 6 6 6 6 7 8 7 8 7 7 7 7 6 6 6 6 128 F
115 „Пети елемент-Дива денс“ – Димана Димитрова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 6 5 7 7 7 6 7 6 7 7 7 7 8 8 7 6 7 6 131 F
116 „Да полетя с вятъра“ Рая Ангелова Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 5 5 5 5 6 7 6 6 6 6 7 6 6 6 7 7 6 6 6 6 120
117 The last dance of the white swan “/„Последният танц на белия лебед”, АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 4 4 5 4 7 6 6 6 7 7 8 7 8 7 8 8 7 6 7 7 129 F
118 Карибска перла, Сияна Христозова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 5 4 5 4 7 6 6 6 7 7 6 7 7 7 6 7 6 7 7 6 123
119 „Истанбул“- Никита Владимирова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 6 5 6 6 6 7 6 7 7 8 7 8 7 8 8 6 7 7 6 133 F
120 “Champion chicken “/„Пиле- Шампион”, МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 5 6 6 7 7 7 7 6 7 7 7 7 8 7 7 6 7 7 131 F
135 „Родена за победител“ – Кристина Георгиева Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 5 6 6 5 7 7 7 7 7 6 6 7 8 6 6 7 7 6 6 7 129 F
123 „Dear future husband“- „Уважаеми бъдещ ми съпруже”, ТРАЯНА ПЕТРОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 5 6 5 5 6 6 7 6 7 6 6 6 7 6 6 6 7 7 120
124 Рио от Рио, Алена Янкова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 5 5 5 5 5 4 5 5 6 6 7 6 6 6 6 6 6 6 6 7 113
125 „Полет“- Димана Димитрова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 6 5 7 6 6 6 6 6 7 6 7 6 7 7 8 6 7 6 125
495 Много бързам – Бетина Бонева Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 5 5 5 6 7 7 6 6 8 8 8 8 8 7 9 9 7 8 8 7 142 F
121 „По ръба“ – Марс Галиев КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 6 6 6 6 6 7 6 6 7 7 8 7 9 8 8 9 7 7 6 7 139
122 „В търсене на съкровището“ – Явор Баренски Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 5 6 5 6 6 7 7 6 8 8 8 8 8 8 8 8 7 7 7 7 140
SOLO-JUNIOR-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O 0
126 „Raven „ / „Гарван” – Тереза Янева SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 6 5 6 6 6 6 6 6 7 6 7 7 6 7 6 5 6 7 7 123 F
127 “ Буря в Душата “ – Росияна Токмакчиева Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 5 5 6 5 5 4 5 5 6 6 6 6 7 6 6 6 6 7 6 7 115
128 „Сълзи на ангел“ – Мартина Георгиева Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 5 5 5 5 5 6 6 6 6 5 5 5 5 5 6 5 6 6 7 7 111
129 The Woman In Black, ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 4 5 5 6 5 6 7 6 7 6 7 6 6 7 6 6 7 6 118
130 „Сантимент“ – Неда Тенева КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 6 7 6 7 7 6 5 6 8 7 8 7 8 7 8 8 7 7 7 7 139 F
131 “Imagination” – Мери Муса Tapia Dance House – София – Виолета Петрова-Тапиа и Ерик Янес Тапиа 6 6 6 6 7 7 6 6 7 7 5 7 8 8 5 6 6 7 7 7 130 F
132 Follow the beat – Йоана Димитрова Балет Б2 – Силистра – Боряна Кьосева 4 4 4 4 5 5 4 5 6 6 6 6 6 6 6 6 5 6 6 6 106
134 Жената котка, Стела Боянова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 7 7 7 7 7 8 8 8 9 8 9 8 8 7 8 8 6 6 7 6 149 F
136 MACAVATY, ЗАИРА ВЕЛКОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 6 5 6 5 5 5 7 7 7 7 7 7 8 7 6 6 7 6 124 F
137 „Катерино Моме“ – Камелия Ламбова Балетна школа „Парисов“ – Пловдив – Кремена Маринашка 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 5 5 7 5 5 6 6 6 107
725 „Пиратски танц“ – Антония Субашева ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 5 5 6 5 6 5 5 5 6 6 7 6 7 6 7 6 6 6 6 6 117
138 „Танцът намарионетката“ – Елица Митева Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 5 6 5 5 6 6 6 6 7 6 7 7 6 5 6 6 6 6 7 6 120
139 MEDUSA, ГАЛА ЗАХАРИЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 7 7 7 7 7 7 6 8 8 7 8 9 8 8 8 6 7 8 7 147 F
140 „Влюбена“ – Йоана Николаева КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 7 7 8 7 7 6 7 6 9 8 9 8 8 7 9 8 9 7 7 7 151 F
141 „Темперамент“ – Ирен-Мари Дочева Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 5 5 5 5 5 5 5 5 7 6 6 6 7 6 7 7 7 6 6 6 117
142 HEART OF CLOWN , ЙОАНА ЙОРДАНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 6 5 5 6 5 6 5 7 6 7 6 7 6 7 7 6 6 7 6 121
143 Медуза-Горгона, Дилек Хаджиалиева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, VASILENA SHOPOVA, VIKTOR ALEKOV 6 7 6 7 7 7 8 6 7 7 7 7 9 9 8 9 8 7 7 7 146 F
286 „Broken strings „ / „Скъсани струни”, РАЛИЦА СТОЙЧЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 5 5 6 5 5 5 6 6 6 6 7 7 7 7 6 6 7 6 118
145 „Дяволия“ – Ниа Хаджийска Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 5 6 5 6 6 6 6 6 7 6 7 6 6 6 6 6 6 6 7 7 122
226 Преследвана, Венета Пачова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 5 5 5 6 5 6 5 6 6 6 6 6 8 8 7 8 7 6 6 7 124 F
SOLO-CHILDREN-OPEN – FINALS 1 2 3 4 5
495 7 8 8 9 32
135 7 7 7 8 29
120 6 7 8 8 29
119 8 6 7 8 29
117 6 6 7 8 27
115 6 7 7 8 28
114 6 6 7 7 26
SOLO-MINI-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O 0
103 „Кокетка“ – Габриела Стоянова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 5 5 4 4 4 5 5 4 4 5 7 6 7 6 6 6 6 6 105
104 Розата, Зелиха Пирали ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 5 5 5 5 5 5 5 5 6 5 6 6 6 5 6 6 5 6 6 6 109
105 RED QUEEN , НИКОЛ НЕСТОРОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 5 5 6 6 6 5 7 6 6 7 6 6 8 6 6 6 7 6 120 F
106 „Изборът“ – Александра Тенева КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 5 5 4 5 5 5 6 5 5 5 6 5 5 5 5 6 5 6 103
107 Душата на музиката, Милка Георгиева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 6 6 6 6 7 7 6 6 7 7 7 7 7 7 6 7 6 6 6 6 129 F
108 СНЕЖНАТА КРАЛИЦА, ИВАЙЛА НЕДЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 6 6 6 5 5 5 5 7 6 6 7 6 6 7 6 6 6 7 6 120 F
109 Разходка в Париж – Габриела Георгиева Клуб „Огледало“- Варна – Цветелина Нахабедян 6 6 6 6 7 7 7 6 5 5 5 5 7 6 7 7 7 7 7 7 126 F
101 МАША И МЕЧОКЪТ, ГЕРГАНА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 6 5 6 5 5 5 5 7 7 6 7 6 6 7 6 6 5 7 7 119 F
110 „Гости от Вселената“ – Виктория Дякова Школа по танци  “Eli Dance” – Варна – Елена Савова 5 5 6 5 6 6 6 5 5 5 5 5 6 6 7 6 6 6 7 6 114 F
111 ПИАНО, ЕМА ПАВЛОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 6 6 6 5 5 6 6 5 4 5 5 7 6 7 6 5 6 7 6 114 F
112 Ново приятелче, Гергана Дончева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 5 6 5 6 5 6 6 6 6 5 5 6 5 5 5 5 6 6 7 7 113
722 Концерт, Яница Сиракова ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 5 6 6 5 6 5 6 6 5 4 4 5 6 6 6 6 6 6 7 6 112
436 АНГЕЛ, МАРИЯ ВИТАНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 6 6 5 5 5 5 6 5 6 6 6 5 6 6 5 5 6 6 110
0
ДЕМОНСТРАЦИЯ-ОПЕН СОЛО-СЕНЬОРИ 0
„AMAZING GRACE“, Нанси Георгиева СК „АЛЕКСИЯ“, ДОБРИЧ, С.МАВРОДИЕВА 0
0
SOLO-JUNIOR-OPEN – FINALS 0
226 34 34
143 44 44
140 45 45
139 40 40
136 34 34
134 40 40
131 36 36
130 41 41
126 34 34
0
3 19.11.2016 0
SOLO-MINI-OPEN – FINALS #### 0
111 - 27 27
110 - 27 27
101 - 27 27
109 - 35 35
108 - 27 27
107 - 31 31
105 - 28 28
0
SOLO-SENIOR-OPEN semi T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O 0
146 Вечеряй, Радо, Калина Пенева гр. София 8 9 8 9 9 8 7 7 9 8 8 9 9 8 8 8 132 F
147 „СТРАСТ“- PASSION, МИЛА АНГЕЛОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 8 8 8 9 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 8 127 F
148 ICE QUEEN, Виктория Илиева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 8 9 8 8 9 8 8 7 10 8 10 10 10 10 10 10 143 F
149 „Be Italian“ – Полина Михайлова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 9 8 9 8 9 9 8 8 8 7 7 8 8 8 7 8 129 F
150 „Let’s go“ – Мия Момъкова Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 7 7 7 7 6 6 6 6 7 6 6 7 7 7 7 7 106
151 Птицата, Русалия Игнатова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 8 8 7 7 6 7 6 8 8 8 8 8 7 8 8 119
152 „Без теб“ – Моника Неделчева Школа по танци  “Eli Dance” – Варна – Елена Савова 7 7 7 7 6 6 6 6 8 7 6 6 7 7 6 6 105
133 “Kali – the goddess of death” / “Кали – богинята на смъртта”, КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 9 9 9 9 8 7 8 8 10 9 9 10 10 9 10 9 143 F
702 Big bad wolf, Валерия Гуль Беларусь 7 7 7 7 6 6 6 6 7 6 7 7 7 7 6 7 106
0
ДЕМОНСТРАЦИЯ -АКРО СОЛО, СЕНЬОРИ 0
„HEART BEAT“, Нанси Георгиева СК „АЛЕКСИЯ“, ДОБРИЧ, С.МАВРОДИЕВА 0
0
DUO/TRIO-MINI-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O 0
153 Закачка, Деница Стойчева, Таня Гирчева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 7 7 6 7 6 7 6 5 5 6 5 5 6 5 97
613 „Песента на морето“, Александра Петрова, Павлена Михайлова СК „Ера-София“ – Василена Шопова, Виктор Алеков 7 7 7 7 6 6 6 6 7 6 7 7 7 6 8 7 107
723 „Мики и Мини“, Преслава Димова, Неделина Панайотова ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 7 7 7 7 6 6 6 6 6 5 6 6 5 5 6 6 97
172 СПЯЩИТЕ МЕЧЕТА, ЕМА ПАВЛОВА, ПРЕСЛАВА ДРАГОМИРОВА, ТРАЯНА ПЕТРОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 7 7 8 8 8 7 7 7 7 5 4 6 5 108
154 Капки дъжд, Деница Стойчева, Зелиха Пирали ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 7 7 6 6 6 6 6 5 5 6 5 4 5 5 93
SOLO-SENIOR-OPEN finals 1 2 3 4 5
133 “Kali – the goddess of death” / “Кали – богинята на смъртта”, КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА 19.11.2016 9 8 10 9 8 44 3
149 „Be Italian“ – Полина Михайлова 10 10 8 8 8 44 3
148 ICE QUEEN, Виктория Илиева 8 10 10 10 10 48 1
147 „СТРАСТ“- PASSION, МИЛА АНГЕЛОВА 9 9 9 9 9 45 2
146 Вечеряй, Радо, Калина Пенева 9 10 8 9 9 45 2
DUO-CHILDREN-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
155 Кънтри, Никол Петрова, Михаела Петрова ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 7 7 7 7 8 8 8 8 6 6 6 6 5 5 7 6 7 7 7 6 134
156 КРАСАВИЦАТА И ЗВЯРЪТ, ДОНИ ПЕТРОВ, МАГДАЛЕНА БРАЙНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 7 7 6 6 7 6 7 6 6 6 6 7 7 7 8 8 8 137
157 „Усмивката на Клоуна“, Сияна Христозова, Теодора Печилкова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 7 7 8 7 8 8 6 6 6 6 5 5 6 5 7 6 6 7 130
158 Пипи клонинг, Никол Петрова, Михаела Петрова ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 7 8 8 7 9 9 10 10 6 6 7 6 7 7 8 8 7 7 7 7 151
704 Приятелки – Бояна Джемперова, Ирина Димитрова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 8 8 8 7 9 9 9 9 7 7 7 6 6 6 7 7 7 7 8 7 149
168 „Елфи“ – Никол Стефанова, Виктория Кръстева Школа по танци  “Eli Dance” – Варна – Елена Савова 7 7 7 7 7 7 6 7 6 6 5 5 6 5 6 6 7 6 7 7 127
360 CH-Жар птици ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 7 7 6 6 6 6 5 5 5 5 6 5 5 5 7 7 7 6 120
DUO/TRIO-JUNIOR-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O 0
159 Candy Man, ЛЕОНОРА ПЕТКОВА, ИВАЙЛА СТОИЛОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 8 7 7 7 7 7 7 7 6 7 6 8 7 8 7 8 7 143
160 Опасна красота, Русалия Игнатова, Дилек Хаджиалиева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 8 7 6 6 6 6 6 7 6 6 9 9 9 9 7 6 6 7 140
161 „Крадливи лапи“ – Ниа Хаджийска, Деница Трендафилова Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 7 7 7 7 7 7 6 6 6 7 7 6 7 7 7 7 8 6 7 7 136
162 „Различни“ – Керан Костадинов, Илина Константинова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 7 7 7 8 8 7 8 7 7 6 6 6 8 7 8 8 8 8 6 7 144
163 Love story , ПЛАМЕНА АЛЕКСАНДРОВА, СВЕТОЗАР СВЕТОЗАРОВ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 8 7 7 8 7 6 7 7 7 8 7 7 8 8 8 7 8 147
164 „Скайфол“, Стела Боянова, Светослав Серопян ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 8 7 9 8 8 8 7 8 8 7 9 9 9 9 8 8 7 8 159
165 „Огнени метеори“ – Елица Митева, Мартина ѝгеоргиева Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 7 7 7 8 7 7 7 7 6 7 6 6 7 7 7 7 7 7 8 8 140
173 ИЗБОРЪТ, ГАЛА ЗАХАРИЕВА, СВЕТОЗАР СВЕТОЗАРОВ, КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 8 8 7 8 8 8 9 8 8 9 9 9 9 9 9 8 9 165
DUO-SENIOR-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O 0
166 Не е ли забавно?-Петя Ганчева, Лиа Лазарова ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 7 7 7 8 7 8 7 7 6 7 7 6 7 6 6 7 7 6 7 6 136
167 “Ghost “ /„Дух”, МИЛА АНГЕЛОВА, СВЕТОЗАР СВЕТОЗАРОВ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 7 8 7 7 7 7 7 7 6 8 7 7 7 8 8 7 8 145
169 Avatar, Виктория Илиева, Георги Попов ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 8 7 10 9 9 9 8 9 10 9 10 9 10 10 9 9 10 10 179
170 Hit The Road Jack – Амелия Недкова, Полина Петрова Балет Б2 – Силистра – Боряна Кьосева 7 7 7 7 7 7 7 7 6 5 5 6 6 7 7 7 7 7 8 7 134
726 Калейдоскоп – Петя Ганчева, Лиа Лазарова ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 7 7 7 7 6 6 6 6 6 5 6 6 7 6 6 7 7 7 6 6 127
18:00 0
7 19.11.2016 0
GROUP-MINI-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O 0
174 „Барби гърлс“ ND Ballet – Варна- Надя Димокова 7 7 7 8 7 7 7 7 6 7 7 7 6 6 7 7 8 7 8 7 140
175 „Весели мишлета“ Школа по танци  “Eli Dance” – Варна – Елена Савова 7 8 7 7 10 10 9 9 7 8 7 7 7 7 8 8 8 7 8 7 156
176 „Бона Сера“ КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 7 7 7 8 7 7 7 7 7 7 7 7 7 6 7 7 7 7 7 7 140
297 Disney villain-M SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 8 7 8 8 7 7 8 8 7 8 8 9 9 7 8 8 7 154
724 Бърборани-сладурани ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 7 7 7 7 7 7 7 7 6 6 6 6 6 7 7 6 7 7 7 7 134
177 „Диско Звездички“ ND Ballet – Варна- Надя Димокова 7 8 7 8 6 6 7 7 6 6 6 6 6 5 7 6 7 6 7 6 130
178 „Духчетата на цветята“ Школа по танци  “Eli Dance” – Варна – Елена Савова 7 7 7 7 6 6 6 6 6 5 6 6 6 6 6 6 6 6 7 6 124
GROUP-CHILDREN-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
179 „Pierrot „ / „Пиеро” SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 7 7 7 7 6 7 7 6 7 7 6 8 8 9 8 7 9 9 9 148
180 „Магнит” ТС «Импулс», Свети Влас, Ленка Налбантова 7 7 7 8 6 6 6 6 6 6 6 6 7 6 7 7 7 6 7 6 130
181 „Дяволски истории“ КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 7 7 7 8 7 7 7 7 7 7 7 6 8 7 8 8 7 8 9 8 147
182 “Kooza Dance” Tapia Dance House – София – Виолета Петрова-Тапиа и Ерик Янес Тапиа 7 8 7 8 7 7 6 6 7 6 6 6 8 7 8 8 8 8 8 7 143
GROUP-JUNIOR-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
184 “ Гарвани „ Танцова формация „Хатор“- гр. Варна – Ивелина Ялъмова и Доротея Боева 7 7 7 7 7 7 6 7 6 6 6 6 7 6 7 7 7 6 6 7 132
185 КАТЕРИНО МОМЕ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 8 7 7 7 7 7 7 7 7 8 7 7 8 7 7 8 6 144
186 „Сянка“ Школа по танци  “Eli Dance” – Варна – Елена Савова 7 7 7 7 6 6 6 6 6 7 6 6 8 8 8 8 7 7 8 7 138
187 „Африканско утро“ КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 7 8 7 8 8 7 7 7 7 6 7 6 9 9 9 9 8 9 9 7 154
188 „Различни“ Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 7 7 7 7 6 7 6 7 6 6 6 6 8 7 8 8 7 7 7 7 137
254 „Кимбра“-J ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 7 7 8 8 8 8 7 8 8 7 8 7 8 8 9 8 7 7 152
189 „Самовили“ Танцова школа „AN G“ – Дебелец – Ангелина Галунска 7 7 7 7 6 7 6 6 6 7 6 6 7 7 8 7 7 7 8 6 135
190 „В час“ Танцова формация „Хатор“- гр. Варна – Ивелина Ялъмова и Доротея Боева 7 7 7 7 6 7 6 6 5 6 6 6 7 7 6 7 7 7 6 6 129
191 Туземци SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 7 7 7 6 6 8 8 9 8 8 7 8 8 7 7 7 7 147
192 „Изгубени в ехото“ Школа по танци  “Eli Dance” – Варна – Елена Савова 7 7 7 7 6 7 6 6 5 6 6 5 8 9 8 8 7 6 6 7 134
183 „Под небето на Африка“ Денс формация «Вайялет» при НЧ»Прогрес 1907» – гр. Костенец – Валентина Бонжолова, Емилия Мичева 7 7 7 7 6 6 6 6 5 5 5 5 6 7 6 6 6 7 9 8 127
194 КАРИРАНО САКО СКТ ,,Златните момичета“, гр. Свиленград, р-л: Людмила Спатару 7 7 7 8 8 8 8 8 6 7 7 7 6 7 7 7 7 8 8 7 145
GROUP-SENIOR-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
714 „Медузи“ – S СК АЛЕКСИЯ ДОБРИЧ, С.МАВРОДИЕВА 7 7 7 7 8 8 8 8 7 8 8 7 9 9 9 9 8 8 9 9 160
195 „На шега“ Формация „Стар Денс“ – Русе -Антония Косева 7 8 7 7 7 6 6 6 6 7 7 6 8 7 8 8 8 7 7 8 141
196 Струните на живота ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 7 7 9 8 9 9 6 9 8 8 9 9 9 9 10 10 10 10 170
713 „МОРСКИ ЗВЕЗДИ“ СК АЛЕКСИЯ ДОБРИЧ, С.МАВРОДИЕВА 8 8 8 8 8 9 9 9 7 8 8 8 8 8 8 8 9 9 10 10 168
FORMATION-CHILDREN-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
197 МАДАГАСКАР SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 8 7 7 7 7 6 7 7 6 7 7 7 7 8 8 9 8 145
198 „Сладък сън“ КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 7 7 7 8 7 6 7 7 7 7 7 6 8 6 7 8 8 8 8 9 145
FORMATION-JUNIOR/SENIOR-OPEN T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
200 „Произведението на шивача“ Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 7 7 7 7 7 6 7 7 6 7 7 6 7 7 6 6 7 7 7 7 135
201 The Holocaust SK RONA, HASKOVO, MILENA NALBANTOVA / ROSEN BOJILOV 8 8 8 8 8 8 8 8 7 7 7 6 8 8 7 8 8 9 8 8 155
199 ПРОКЛЯТИЕТО SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 7 7 7 7 8 7 7 6 7 6 6 7 7 8 7 7 8 8 7 141
202 Master Chef Балет „Ралица“ – Ловеч – Боряна Филипова 7 8 7 8 7 7 8 8 6 7 7 6 7 7 8 7 7 8 8 8 146
203 РЕКА ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV 7 7 7 7 8 9 8 8 7 7 7 6 8 8 8 8 9 9 9 9 156
204 СВОБОДА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 8 7 8 8 7 7 7 7 7 7 6 8 8 7 7 9 9 9 8 151
715 „КРИСТАЛИ“ – S СК АЛЕКСИЯ ДОБРИЧ, С.МАВРОДИЕВА 8 8 9 9 8 8 7 7 7 7 7 6 8 7 8 7 8 8 9 9 155
Категории
  • MySQL server version: 5.6.37 collapsCat options: Array ( [title] => Категории [showPostCount] => [inExclude] => exclude [inExcludeCats] => Skrita1,Skrita2 [showPosts] => [showPages] => [linkToCat] => 1 [olderThan] => 0 [excludeAll] => 0 [catSortOrder] => ASC [catSort] => catId [postSortOrder] => ASC [postSort] => postTitle [expand] => 4 [defaultExpand] => [debug] => 1 [postTitleLength] => 0 [catfeed] => none [taxonomy] => category [post_type] => post [postDateAppend] => after [postDateFormat] => m/d [showPostDate] => [useCookies] => 1 [postsBeforeCats] => 1 [expandCatPost] => 1 [showEmptyCat] => 1 [showTopLevel] => 1 [customExpand] => [customCollapse] => [style] => noarrows [accordion] => 0 [title_link] => [addMisc] => [addMiscTitle] => [number] => 3 [includeCatArray] => Array ( ) [expandSym] => [collapseSym] => ) postsToExclude: Array ( ) CATEGORY QUERY: SELECT t.*, tt.* FROM wp_terms AS t INNER JOIN wp_term_taxonomy AS tt ON t.term_id = tt.term_id WHERE tt.taxonomy IN ('category') AND t.slug NOT IN ('skrita1', 'skrita2') AND t.slug!='blogroll' ASC CATEGORY QUERY RESULTS Array ( [0] => stdClass Object ( [term_id] => 5 [name] => НОВИНИ [slug] => novini [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 5 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 66 ) [1] => stdClass Object ( [term_id] => 8 [name] => СЪБИТИЯ [slug] => sybitiq [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 8 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 17 ) [2] => stdClass Object ( [term_id] => 10 [name] => ЛАГЕР-ШКОЛИ / СЕМИНАРИ [slug] => lageri [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 10 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 30 ) [3] => stdClass Object ( [term_id] => 11 [name] => СТИПЕНДИИ [slug] => stipendii [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 11 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 18 ) [4] => stdClass Object ( [term_id] => 12 [name] => ЧЛЕНСТВО [slug] => chlenstvo [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 12 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [5] => stdClass Object ( [term_id] => 25 [name] => АРХИВ [slug] => arhiv [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 25 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [6] => stdClass Object ( [term_id] => 44 [name] => НАГРАДЕНИ ТАЛАНТИ 2012 [slug] => grishko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 44 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 11 [count] => 5 ) [7] => stdClass Object ( [term_id] => 45 [name] => "ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ" 2012 - всичко за конкурса [slug] => vsichko-za-dga-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 45 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 82 [count] => 5 ) [8] => stdClass Object ( [term_id] => 46 [name] => Банкови данни БФСТД [slug] => banka [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 46 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [9] => stdClass Object ( [term_id] => 47 [name] => "ХАРМОНИЯ И СИЛА"-СОЗОПОЛ 2012-РЕЗУЛТАТИ [slug] => hs-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 47 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [10] => stdClass Object ( [term_id] => 48 [name] => СПАРТАКИАДА-ВЕЛИКО ТЪРНОВО [slug] => spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 48 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 12 ) [11] => stdClass Object ( [term_id] => 49 [name] => Национален отбор [slug] => natsionalen-otbor-2011 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 49 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [12] => stdClass Object ( [term_id] => 50 [name] => НАЦИОНАЛЕН ЛАГЕР-ЛЯТО-2012 [slug] => natsionalen-lager-lyato-2012 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 50 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 2 ) [13] => stdClass Object ( [term_id] => 51 [name] => ТАНЦОВИ СТИЛОВЕ и ДИСЦИПЛИНИ [slug] => stilove [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 51 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [14] => stdClass Object ( [term_id] => 59 [name] => РЕЗУЛТАТИ-СПАРТАКИАДА [slug] => rezultati-spartakiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 59 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [15] => stdClass Object ( [term_id] => 61 [name] => РЕЗУЛТАТИ СЪВРЕМЕННИ ТАНЦИ - ОПЪН и АКРО ДЕНС /без групи/ [slug] => rezultati-svremenni-tantsi-opn-i-akro-dens-bez-grupi [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 61 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 0 ) [16] => stdClass Object ( [term_id] => 63 [name] => ДЪГА-2013 [slug] => dga-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 63 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 1 ) [17] => stdClass Object ( [term_id] => 68 [name] => МОРСКА ТАНЦОВА ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" 2013 [slug] => morska-tantsova-olimpiada-harmoniya-i-sila-2013 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 68 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 5 ) [18] => stdClass Object ( [term_id] => 70 [name] => ГОДИШЕН КАЛЕНДАР БФСТД [slug] => kalendar [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 70 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [19] => stdClass Object ( [term_id] => 71 [name] => ФОТОСИ 2012 [slug] => fotosi12 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 71 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 48 [count] => 1 ) [20] => stdClass Object ( [term_id] => 72 [name] => ДЪГА 2014 [slug] => d-14 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 72 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 25 [count] => 15 ) [21] => stdClass Object ( [term_id] => 73 [name] => СВЕТОВНО 2014 [slug] => svetovno-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 73 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 86 [count] => 2 ) [22] => stdClass Object ( [term_id] => 74 [name] => КОНКУРС РИСУНКИ 2014 [slug] => konkurs-risunki-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 74 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [23] => stdClass Object ( [term_id] => 75 [name] => DANCE CUP ALBENA 2015 [slug] => dance-cup-albena-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 75 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [24] => stdClass Object ( [term_id] => 76 [name] => МОСКВА-2014 [slug] => moskva-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 76 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [25] => stdClass Object ( [term_id] => 77 [name] => МИРОВАЯ МОРСКАЯ АРТ-ОЛИМПИАДА [slug] => mirovaya-morskaya-art-olimpiada [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 77 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 10 ) [26] => stdClass Object ( [term_id] => 78 [name] => ART-OLIMPICS 2014 [slug] => art-olimpics-2014 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 78 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 83 [count] => 6 ) [27] => stdClass Object ( [term_id] => 79 [name] => Summer Dance Camp Academy [slug] => summer-dance-camp-academy [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 79 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 19 ) [28] => stdClass Object ( [term_id] => 80 [name] => Art-Olimpics-Primorsko [slug] => art-olimpics-primorsko [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 80 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [29] => stdClass Object ( [term_id] => 81 [name] => ДЪГА-2015 [slug] => dga-2015 [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 81 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [30] => stdClass Object ( [term_id] => 82 [name] => ДЪГА ОТ ТАЛАНТИ [slug] => dt [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 82 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [31] => stdClass Object ( [term_id] => 83 [name] => WORLD SEA ART-OLIMPICS * ОЛИМПИАДА "ХАРМОНИЯ И СИЛА" [slug] => hs [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 83 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 8 ) [32] => stdClass Object ( [term_id] => 84 [name] => DANCE GUP ALBENA [slug] => dca [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 84 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [33] => stdClass Object ( [term_id] => 85 [name] => WADA-MOSKWA [slug] => mos [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 85 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 2 ) [34] => stdClass Object ( [term_id] => 86 [name] => WORLD-ESDU [slug] => esdu [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 86 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 0 ) [35] => stdClass Object ( [term_id] => 87 [name] => РИСУНКИ * ART-CONCURS [slug] => risun [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 87 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 5 ) [36] => stdClass Object ( [term_id] => 88 [name] => УЧЕНИЧЕСКИ ПРАКТИКИ [slug] => uchenicheski-praktiki [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 88 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [37] => stdClass Object ( [term_id] => 89 [name] => EVROPEAN DANCE SHAMPIONSHIP POLAND [slug] => evropean-dance-shampionship-polska [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 89 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) [38] => stdClass Object ( [term_id] => 90 [name] => INTERNATIONAL STREET DANCE FEST [slug] => international-street-dance-fest [term_group] => 0 [term_taxonomy_id] => 90 [taxonomy] => category [description] => [parent] => 0 [count] => 1 ) ) POST QUERY: POST QUERY RESULTS
Facebook страница