РЕЗУЛТАТИ / RESULTS * ETNO FOLKLOR 2016

Жури:
  • Професор Петър Луканов – България
  • Елица Луканова – България, АМТИИ
  • Стефано Селлати – Италия, Mondial dance – Roma
  • Хосе Де Ла Круз – САЩ, Brodway Dance Center
  • Д-р Бонка Матова – България, Държавна Консерватория
  • Константина Ханджиева – България, НУТИ
Компоненти на оценяване:
  • Т – техника
  • К – композиция
  • И – имидж
  • О – оригиналност, сложност
8:30 HARAKTERNI
N dance/танц/изп. school/колектив
DUO/TRIO-JUNIOR/SENIOR-ETHNO T C I O T C I O T C I O T C I O
329 Като капки, Теодора Стойчева, Анелия Ананиева, Патрисиа Генчева ТФ „Фамилия Европа“, Шумен, Пенка Великова 6 6 6 6 7 7 7 7 7 6 8 7 8 7 7 8 110
325 Татарски танц, РАЛИЦА СТОЙЧЕВА, СТЕФАН КОЛЕВ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 6 6 6 6 7 6 6 6 7 6 7 7 7 7 100
326 „Russian teaser”-„РУСКА ЗАКАЧКА”, МЛАДЕН ХРИСТОВ, ИНА МАТЕЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 6 6 7 6 6 6 7 7 8 7 6 6 6 6 100
328 Night move -Амелия Недкова, Полина Петрова-S Балет Б2 – Силистра – Боряна Кьосева 0
327 „Moscow quadrille „ – „Московский кадрил”  , ИНА МАТЕЕВА, КРИСТОФЪР-АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 7 7 6 8 8 8 8 7 7 7 8 8 8 8 8 119
330 Редичка, Теодора Стойчева, Анелия Ананиева, Патрисиа Генчева ТФ „Фамилия Европа“, Шумен, Пенка Великова 7 6 6 6 8 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 116
SOLO-SENIOR-ETHNO T C I O T C I O T C I O T C I O
318 УЙГУРСКИ ТАНЦ, КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 7 7 7 9 10 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 137
323 Руская, Виктория Илиева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 7 6 7 6 7 7 8 8 9 8 9 9 8 7 7 7 120
317 „Фламенко“ – „Flamenco“ – Камелия Ламбова Балетна школа „Парисов“ – Пловдив – Кремена Маринашка 3 3 4 3 6 5 5 5 5 5 5 5 6 5 6 6 77
313 ГРУЗИНСКИ ТАНЦ, МИЛА АНГЕЛОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 7 7 7 9 10 9 9 9 9 9 9 8 8 9 9 136
SOLO-CHILDREN-ETHNO T C I O T C I O T C I O T C I O
304 „Сама с луната“ – Катерина Янчева КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 6 6 9 8 9 9 8 8 9 9 6 5 6 6 114
305 „Ирландски танц“ -Йоана Тодорова ND Ballet – Варна- Надя Димокова 6 6 6 6 7 7 7 7 8 8 10 8 8 8 9 9 120
306 ВЪРТИ СЕ МОЙ СВЯТ – Бетина Бонева Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 9 9 9 8 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 155
307 „Оле“ – Александра Динкова Танцово студио „Фаворит” – Шумен – Албена Рахнева 3 3 5 4 5 5 5 5 5 3 5 5 5 4 5 5 72
308 „Празник на селото“- Стела Станева КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 6 6 6 6 7 8 7 6 6 6 7 6 7 6 7 7 104
309 „Танго“ – „Tango“- Марина Димитранова ND Ballet – Варна- Надя Димокова 7 6 7 7 7 7 9 6 9 8 10 9 9 9 9 9 128
310 Унгарски танц -Моника Николова Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 8 8 8 8 9 8 10 9 9 8 10 9 9 9 9 9 140
SOLO-MINI-ETHNO T C I O T C I O T C I O T C I O
302 Руски танц – Коробушка  – Василена Веселинова Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 7 7 8 7 8 8 7 7 8 7 9 8 8 8 8 8 123
609 Александра Петрова-Циганска душа СК „Ера-София“ – Василена Шопова, Виктор Алеков 6 6 7 6 6 6 7 6 7 7 9 8 7 6 7 7 108
303 “РОМАШКА “-“ МАРГАРИТКА“, ТРАЯНА ПЕТРОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 4 5 6 6 8 8 8 8 7 6 7 7 8 7 8 8 111
SOLO-JUNIOR-ETNO T C I O T C I O T C I O T C I O
311 Spanish temper, РАЛИЦА СТОЙЧЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 5 6 6 7 7 7 7 7 7 8 7 8 8 8 8 112
312 Панадерос – Екателина Веселинова Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 7 5 6 6 8 8 8 8 8 8 8 8 9 8 9 9 123
314 Московски улички – Александра Петкова Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 7 7 7 7 8 9 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 129
315 Sailor’s dance, КРИСТОФЪР-АЛЕКСАНДЪР ПЕТРОВ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 5 5 7 7 7 7 7 7 8 7 8 7 8 8 108
316 Tatar dance «  / “Татарски танц, ПЛАМЕНА АЛЕКСАНДРОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 7 7 7 10 9 10 10 8 8 8 8 9 8 9 9 134
319 Мерцедес от Дон Кихот – Силвия Чемширова Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 6 6 7 6 7 7 8 8 7 7 8 8 8 8 8 8 117
320 Fiery flamenco, ЙОАНА ЙОРДАНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 6 5 6 6 7 7 6 6 7 7 8 7 8 8 104
321 Bharata Natyam, Ивет Иванова SK RONA, HASKOVO, MILENA NALBANTOVA / ROSEN BOJILOV 8 8 8 8 10 8 9 9 9 9 10 9 8 8 9 8 138
314 Чардаш – Александра Петкова Клуб Огледало-Варна-Цветалина Нахабедян 7 6 6 6 8 8 8 8 9 8 8 9 7 8 8 8 122
322 ЧАСТУШКА, ИВЕЛИНА РУСЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 5 6 6 6 6 7 6 7 6 7 6 7 6 7 7 100
DUO/GROUP-CHILDREN-ETHNO T C I O T C I O T C I O T C I O
324 М-Irish dance, АБИГЕЙЛ АНГЕЛОВА, ИВАЙЛА СТОИЛОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 6 6 6 6 6 7 7 8 8 8 8 7 7 7 7 110
711 S-Night move, Амелия Недкова, Полина Петрова Ballet B2 при НЧ“Дръстър 2012″, Силистра, Боряна Кьосева 0
335 „Танго“ КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 6 7 6 6 5 5 6 6 8 7 9 8 6 6 6 6 103
336 “ Валенки“ Школа по класически балет „Пирует“ – НЧ „Зорница 2010- Нено Щрегарски“ – гр. Ловеч – Нина Суванджиева 6 8 7 7 8 9 9 8 7 7 8 7 6 5 6 6 114
GROUP-JUNIOR-ETNO T C I O T C I O T C I O T C I O
337 Празнично хоро Народно читалище „Народно съзнание 1897“, Детски танцов състав „Веселяче“, село Бреница, Асен Андреев 7 7 7 6 7 7 6 7 8 7 7 8 7 6 7 7 111
507 Бучимиш ТФ „Фамилия Европа“, Шумен, Пенка Великова 6 6 5 5 6 6 6 6 6 6 7 6 6 6 6 6 95
502 Дайчово хоро с. Бреница, ДТС „Изгряващи слънца“, Иван Одажийски 6 5 6 5 9 7 8 8 8 8 8 8 8 7 8 8 117
338 „Руско-цигански романс Танцова формация „Хатор“- гр. Варна – Ивелина Ялъмова и Доротея Боева 0
339 „Циганска душа“ КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 6 5 6 6 7 8 8 7 7 7 8 8 8 7 7 8 113
340 Дайчово хоро Народно читалище „Народно съзнание 1897“, Детски танцов състав „Веселяче“, село Бреница, Асен Андреев 7 7 6 6 8 9 8 8 7 8 7 8 8 8 8 8 121
508 Грънчарка ТФ „Фамилия Европа“, Шумен, Пенка Великова 5 5 5 5 7 7 6 6 6 6 6 6 7 6 7 7 97
504 Пайдушко хоро с. Бреница, ДТС „Изгряващи слънца“, Иван Одажийски 6 6 6 6 7 7 8 8 7 7 8 7 8 7 7 8 113
341 ПРАЗНИК НА ГРОЗДЕТО СКТ ,,Златните момичета“, гр. Свиленград, р-л: Людмила Спатару 6 7 6 6 7 8 9 9 7 7 7 8 7 6 7 7 114
342 „Московски кадрил“ Танцова школа „AN G“ – Дебелец – Ангелина Галунска 6 7 5 6 6 7 8 7 8 7 8 7 8 7 8 8 113
343 Закачка Народно читалище „Народно съзнание 1897“, Детски танцов състав „Веселяче“, село Бреница, Асен Андреев 6 6 6 6 8 7 8 7 7 7 7 7 6 6 6 6 106
509 Четворно в синьо ТФ „Фамилия Европа“, Шумен, Пенка Великова 5 6 5 5 7 8 7 7 8 8 8 8 7 8 8 7 112
506 Копаница с. Бреница, ДТС „Изгряващи слънца“, Иван Одажийски 6 7 6 6 7 7 7 7 7 8 8 7 7 6 7 7 110
FORMATION-CHILDREN/JUNIOR-ETHNO T C I O T C I O T C I O T C I O
348 Песента на барабана-J ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 8 8 8 8 8 8 8 9 9 10 10 9 9 9 9 9 139
344 CH-„Oh, how I like you „ / „Ой,как Ты мне Нравишся” SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 7 8 7 7 9 8 7 8 8 9 9 8 8 8 8 126
345 Кънтри КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 7 6 7 7 8 7 8 8 9 8 7 7 8 8 115
346 MALAGUENA-J SK RONA, HASKOVO, MILENA NALBANTOVA / ROSEN BOJILOV 5 5 5 5 8 9 8 8 9 9 10 9 8 9 9 9 125
347 Руская пляска-J ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 6 7 7 6 7 6 7 6 7 7 8 8 7 7 8 7 111
#### LIRICAL
N dance/танц/изп. school/колектив
SOLO-JUNIOR T C I O T C I O T C I O T C I O
446 „Морски бриз“ – CH – Веселина Илиева “ШКОЛА БАЛЕТ” ОДК Варна – Татяна  Костова 10 10 10 10 10 8 9 9 10 10 10 10 7 7 6 6 142 neo
448 „АЗ УМРЯХ В КАТАСТРОФА! ”- „ I died in the crash”, ГАЛА ЗАХАРИЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 8 9 8 8 8 9 8 8 8 8 8 7 7 7 7 126
449 „О, морето и ти“ – Камелия Радева Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 7 6 7 7 7 6 7 7 7 6 7 6 5 5 6 5 101
450 „Bound to you“, ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 6 7 7 7 6 7 6 7 6 6 6 5 5 6 5 99
451 Сам в тъмнината, Керан Костадинов КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 8 7 8 8 8 7 9 8 8 7 8 7 6 6 6 6 117
452 To build a house, ЙОАНА ЙОРДАНОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 7 8 8 7 6 7 6 7 6 6 6 6 6 6 5 105
709 Някъде далеч – Моника Андонова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 7 7 6 7 7 7 7 7 6 6 6 6 5 5 5 5 99
453 „Копнеж“ – Илина Консантинова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 8 7 7 8 8 7 8 8 9 8 9 8 7 6 7 6 121
454 MOON, NEO CLASSIC, КАЛИНА ТОДОРОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 6 7 6 6 6 7 6 7 6 7 6 6 5 5 5 98 neo
455 „Организиран хаос“ – Неда Тенева КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 8 8 8 8 7 8 8 7 7 7 6 7 6 5 6 6 112 neo
441 „СТЪПКИ ПО ПЯСЪКА“, ЛЕОНОРА ПЕТКОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 7 8 8 8 7 9 8 7 6 7 6 6 6 6 6 113
703 Colors, Валерия Гуль Беларусь 0
SOLO-SENIOR T C I O T C I O T C I O T C I O
456 МАМА, КАМЕЛИЯ КЪНДЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 7 8 8 8 8 7 8 7 8 8 7 8 9 8 8 125
743 „Нежност“, Русалия Игнатова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 7 7 7 7 7 7 7 7 6 5 6 5 6 6 6 6 102
457 „Delicate“ – Полина Михайлова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 9 9 9 9 8 7 8 8 8 9 9 8 6 5 7 6 125
238 Body love, Виктория Илиева ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 8 8 9 9 10 9 10 9 9 8 9 8 10 10 9 9 144
GROUP/FORMATION-JUNIOR-SENIOR-LIRICAL T C I O T C I O T C I O T C I O
466 Йовано, Йованке ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 8 8 8 8 9 8 9 8 9 10 9 9 8 8 7 7 133
463 НЕ СИ САМА СКТ ,,Златните момичета“, гр. Свиленград, р-л: Людмила Спатару 8 7 8 7 8 7 7 8 7 6 6 6 7 6 6 6 110
465 Не бросай меня, мама! SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 9 8 9 8 8 9 8 6 8 6 6 6 7 7 6 119
SOLO-JUNIOR/SENIOR-ACRO T C I O T C I O T C I O T C I O
355 SNAKE, ПЛАМЕНА ХРИСТОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 6 7 6 7 8 8 7 7 6 7 7 7 6 7 7 109
356 Лара Крофт ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, KREMENA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA 7 7 6 6 7 7 8 7 9 8 8 9 9 9 9 9 125
357 МАСКАТА, ВИКТОР ЦВЕТАНОВ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 6 7 6 7 7 8 7 8 8 8 8 8 8 8 8 117
358 „I’m your clown” –  „ Мога да съм твоя клоун”, ИЛИНДА МАРКОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 7 7 6 7 7 8 7 8 7 8 8 8 8 8 9 119
601 „Put A Spell On You” – Гала Захариева SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 9 9 8 9 8 7 8 7 9 8 9 9 9 9 9 9 136
602 S-„It’s a Man’s Man’s World” – Мила Ангелова SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 9 9 9 8 7 8 7 8 8 9 8 9 8 8 9 132
DUO-MUSICAL-CHILDREN T C I O T C I O T C I O T C I O
717 Мери Попинс, Малена Джурова, Стефани Станева Студио “Балет“-Бъчварова , Варна, Бистра БъчвароваОДК–Варна 7 8 8 7 10 9 10 9 9 9 10 10 9 8 9 9 141
GRUP-KIDS-BOLLIWOOD T C I O T C I O T C I O T C I O
488 Bollywood teaser  „ / „ Боливудска закачка, ЕЛИЗАБЕТ МАРИНОВА, МАРИЯ СВЕТОЗАРОВА, ПЛАМЕНА АЛЕКСАНДРOВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 7 7 7 6 7 6 7 7 8 8 8 8 9 8 8 9 120
489 Nimboda ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 6 6 6 6 5 5 6 5 7 7 7 7 8 7 7 7 102
GROUP/FORMATION-SENIOR-BOLLIWOOD T C I O T C I O T C I O T C I O
491 МАЛАХАРИ ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, VIKTOR ALEKOV 9 9 9 9 9 9 8 8 10 9 10 10 9 8 8 8 142
490 АШАКИ СКТ ,,Златните момичета“, гр. Свиленград, р-л: Людмила Спатару 7 6 7 6 8 7 8 7 7 7 6 7 9 8 8 9 117
492 Дъждовна гора ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, YANITSA SHOPOVA, VASILENA SHOPOVA, ISKRA ILIEVA, VIKTOR ALEKOV 9 8 10 9 7 7 7 7 9 8 9 8 8 8 8 8 130
FORMATION-JUNIOR/SENIOR-MUSICAL T C I O T C I O T C I O T C I O
300 Money SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 8 8 9 8 6 6 7 6 9 9 10 9 9 8 8 9 129
Категории
Facebook страница