РЕЗУЛТАТИ / RESULTS * JAZZ-ACRO-LATINO 2016

Жури:
  • Професор Петър Луканов – Бъгария
  • Елица Луканова – България
  • Стефано Селлати – Италия
  • Хосе Де Ла Круз – САЩ
Компоненти на оценяване:
  • Т – техника
  • К – композиция
  • И – имидж
  • О – оригиналност, сложност
SOLO-CHILDREN-JAZZ T C I O T C I O T C I O T C I O
493 M-„Аплаус“ – Габриела Красимирова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 4 4 5 5 5 5 6 6 4 4 4 4 56
494 „Глезената котка“ – Цветелина Великова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 4 5 5 5 3 6 5 4 3 5 5 55
496 Cheer me up – Кристин Сутрова VIRGINIA BALLET – VELIKO TURNOVO – VIRGINIA KAZARINA 6 7 7 6 6 5 7 6 7 7 7 7 78
497 „Обичам чудовища“ – Ирина Димитрова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 4 4 5 4 5 3 5 5 6 4 5 6 56
701 Freackshow – Пресияна Игнатова Пловдив 4 3 4 4 4 3 4 4 4 3 4 4 45
498 „Бонбонено момче“ – Христо Тенев КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 4 6 4 9 6 9 9 5 6 6 5 74
SOLO-JUNIOR-JAZZ T C I O T C I O T C I O T C I O
499 „Шан зелисе“ – Ана Мария Василева КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 4 5 5 4 3 4 4 4 4 5 4 51
12:50
T C I O T C I O T C I O T C I O
349 DOLL, ИВАЙЛА НЕДЕВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 6 6 6 4 3 4 3 5 5 5 5 58
350 Xena Warrior Princess, Силвия Коджабашева SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 5 4 5 5 4 3 3 3 5 5 5 6 53
.
SOLO-ДЕЦА T C I O T C I O T C I O T C I O .
351 „Пра-исторически човек“ – Христо Тенев КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 7 6 7 6 5 4 4 5 8 7 7 7 73
352 “O, Rio “ – Виктория Николова Tapia Dance House – София – Виолета Петрова-Тапиа и Ерик Янес Тапиа 8 7 8 7 7 7 6 7 7 7 8 7 86
353 „Книгата“ – Кристина Георгиева Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 8 7 7 7 6 5 6 6 7 7 7 7 80
354 My dimples, МАРТИНА ПАВЛОВА SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 6 6 6 5 4 5 5 8 7 7 7 72
705 Африканска птица, Никита Владимирова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 6 6 7 6 6 5 5 6 7 7 8 7 76
T C I O T C I O T C I O T C I O
359 J-„Хоро“ – Росияна Токмакчиева, Кристина Георгиева Балет «Калина» при НЧ „Напредък-1869” – Горна Оряховица – Калинка Генова 7 7 7 7 6 5 5 6 4 5 5 5 5 5 5 5 89
361 M-Transformers – the new generation-M Tapia Dance House – София – Виолета Петрова-Тапиа и Ерик Янес Тапиа 8 8 7 7 8 8 9 9 7 8 7 8 6 6 6 6 118
362 CH-“ In The Deep “-CH Tapia Dance House – София – Виолета Петрова-Тапиа и Ерик Янес Тапиа 7 8 8 8 7 8 8 6 8 8 8 8 5 5 5 5 112
720 Night move, Амелия Недкова, Полина Петрова Ballet B2 при НЧ“Дръстър 2012″, Силистра, Боряна Кьосева 6 5 6 6 5 4 4 5 6 5 5 5 4 4 4 4 78
FORMATION-MINI T C I O T C I O T C I O T C I O
363 ДЯВОЛИ SK „ZOKI“, VELIKO TARNOVO, ZORITSA RADLOVSKA 6 7 7 7 7 6 7 6 4 4 5 4 8 8 8 8 102
364 „Музикална кутия“ ДГ „Соня“ – В. Търново – Виктория Тошкова 5 3 6 4 5 5 6 5 6 5 6 6 5 5 5 5 82
ЛАТИНО
SOLO-MINI T C I O T C I O T C I O T C I O
467 „Чарлстон“ Школа по спортни танци „Ем Ей Денс“ – гр. Димитровград – Таня Чурчулиева 4 3 4 4 3 3 5 3 4 3 4 4 4 4 4 5 61
SOLO-CHILDREN T C I O T C I O T C I O T C I O
468 „Лока“ – Бояна Джемперова КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 5 5 4 4 4 4 6 6 6 6 4 4 4 4 76
SOLO-JUNIOR T C I O T C I O T C I O T C I O
469 „Его“, Бояна Тоскова ERA DANCE COMPANY, PLOVDIV, ATANAS MESECHKOV 5 5 5 5 5 4 5 5 7 7 7 7 4 4 5 4 84
DUO/TRIO-MINI T C I O T C I O T C I O T C I O
470 „Самба Девагар“ – Магдалена Стоянова, Мартина Костова Школа по спортни танци „Ем Ей Денс“ – гр. Димитровград – Таня Чурчулиева 5 5 5 5 5 5 6 5 4 4 4 4 3 3 4 3 70
DUO-JUNIOR/SENIOR T C I O T C I O T C I O T C I O
608 „Среща“ – Михаела Недева, Кристиян Кънчев Танцова школа „AN G“ – Дебелец – Ангелина Галунска 4 4 5 4 4 4 5 4 4 5 4 4 3 3 4 4 65
DUO/TRIO-MINI T C I O T C I O T C I O T C I O
471 „Мисията възможна“ Школа по спортни танци „Ем Ей Денс“ – гр. Димитровград – Таня Чурчулиева 4 4 4 4 4 4 4 4 3 3 4 4 3 3 3 3 58
DUO-JUNIOR/SENIOR T C I O T C I O T C I O T C I O
472 „Танцувай с мен“ Магдалена Иванова, Диляна Стайкова Танцова школа „AN G“ – Дебелец – Ангелина Галунска 6 6 6 6 4 4 4 4 7 6 7 7 4 5 5 4 85
GROUP-CHILDREN-LATINO T C I O T C I O T C I O T C I O
473 “Sabor  a  Cuba” Tapia Dance House – София – Виолета Петрова-Тапиа и Ерик Янес Тапиа 4 4 5 5 8 7 7 8 7 6 7 7 3 3 3 3 87
474 Меренгита ча ча ча Школа по спортни танци „Ем Ей Денс“ – гр. Димитровград – Таня Чурчулиева 4 5 5 5 5 4 5 4 4 4 4 4 4 3 4 3 67
475 “Shake your body “ Тapia Dance House – София – Виолета Петрова-Тапиа и Ерик Янес Тапиа 6 6 6 6 6 6 6 6 6 4 5 4 5 5 5 6 88
GROUP-JUNIOR T C I O T C I O T C I O T C I O
476 MаFiance КИК „Болеслава“ – Варна – БолеславаТенева 5 5 6 5 4 4 5 4 7 6 6 7 5 6 5 6 86
477 Латино ритми Танцова школа „AN G“ – Дебелец – Ангелина Галунска 6 6 6 6 5 5 5 5 8 7 7 8 4 5 5 4 92
Категории
Facebook страница