RESULTS ETNO 2015

ETNO 13:45
JURY
A-RALITSA BAZAJTOVA
B-NEDKO GEORGIEV
C-PROF. HIKMET MEHMEDOV
D-DOC. BISER DEANOV
E-ETIEN LEVI
DANCE DANCER A B C D E
SOLO B – M T C I O T C I O T C I O T C I O T C I O
382 Малката китайка Евелина Тодорова 5 5 7 6 6 6 9 8 6 6 6 6 6 6 6 6 5 6 6 6 123
383 Неаполитански танц от балета „Лебедово езеро Анелия Иванова 6 7 7 6 8 8 9 8 6 6 6 6 9 9 8 9 7 7 7 7 146
384 „Кукла“ Александра Динкова 6 5 6 5 6 6 7 6 6 5 5 6 6 5 6 6 6 6 7 6 117
385 Вариация на принцеса Флорина от балета „Спящата красавица” Моника Христова 0
SOLO CH
386 Руско-Цигански танц Бетина Бонева 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 9 8 9 8 194
387 Вариация на Китри от ІІІ-то действие на балета „Дон Кихот” Цвета Иванова 5 5 6 5 4 5 5 5 6 5 5 5 5 5 5 5 7 6 8 7 109
388 Циганска поличба Ралица Копаранова 5 4 5 4 6 5 6 6 6 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 112
389 Смуглянка Рая Русева 10 10 10 10 8 8 9 8 8 8 8 8 9 9 9 9 8 8 9 8 174
390 Зима Веселина Илиева 9 9 10 9 10 10 10 10 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9 10 9 190
391 РУСКО-ЦИГАНСКИ ТАНЦ Екатерина Веселинова 8 9 9 9 7 7 6 7 9 9 9 9 7 7 7 7 7 7 8 7 155
392 Ой, ой! Никол Радева 10 9 10 10 9 10 10 10 10 9 10 10 10 10 10 10 9 9 9 8 192
393 ТАРАНТЕЛА МОНИКА НИКОЛОВА 8 8 9 8 9 9 9 9 7 7 8 7 8 8 9 8 7 7 7 7 159
394 „Испански ритми” Ралица Стойчева 8 7 8 8 8 9 10 9 9 9 10 9 9 8 8 9 10 10 10 10 178
395 Покахонтас Дария Йорданова 8 5 6 5 5 4 5 5 5 5 5 5 7 6 7 7 6 6 7 6 115
396 РУСКИ ТАНЦ КАТЕРИНА ШАБАРКОВА 10 9 10 10 8 9 9 8 9 9 10 9 9 8 9 9 7 7 8 7 174
397 Бразилерино Мартина Куртева 10 9 10 10 8 8 7 8 7 7 7 7 8 7 8 8 8 7 9 7 160
398 ИСПАНСКИ ТАНЦ “ГРАНАДА” Тиана Великова 8 8 10 10 9 9 10 10 9 9 10 9 9 7 8 8 8 8 8 8 175
399 „Китайски танц на Пауна“ Дара Иванова 8 9 9 9 8 9 8 8 10 9 10 9 9 8 8 9 10 9 10 9 178
SOLO JUNIOR
400 Мерседес Велина Иванова 10 8 9 9 8 5 9 9 9 8 9 9 8 8 8 8 9 8 8 8 167
401 Китайски танц Натали Чифлигарова 8 8 9 9 9 10 9 9 9 7 9 9 8 8 8 8 9 9 9 8 172
403 „Катюша” Пламена Александрова 9 9 9 9 7 7 8 9 9 8 9 8 7 7 7 7 9 9 9 9 165
404 Трайбъл богиня Ния Цветанова 7 6 5 5 5 5 7 6 7 6 7 7 7 7 7 7 9 7 8 7 132
405 Руски танц Радина Харизанова 9 9 9 9 10 9 10 10 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9 9 9 187
406 „Огнено фламенко” Йоана Йорданова 9 8 9 9 8 8 9 8 8 9 8 8 7 7 7 7 8 9 9 8 163
407 „Чардаш“ Александра Петкова 8 8 9 9 8 8 9 9 9 8 9 9 8 8 8 8 8 8 8 8 167
408 „Натараджа” Елизабет Маринова 8 9 9 10 9 9 10 10 10 10 10 10 9 9 9 9 10 10 10 10 190
409 Снежна виелица Велина Иванова 10 9 10 10 9 9 10 10 10 9 10 10 9 8 8 8 9 8 9 8 183
SOLO SENIORS 0
410 „Хула-хавайски танц” Ева Димитрова 10 10 10 10 9 9 10 10 9 9 10 10 9 9 9 9 10 8 10 8 188
411 „Лебед” Денислава Йовчева 8 7 7 8 8 9            10 10 9 9 10 10 9 9 9 9 9 9 9 9 158
412 Испански чар Валя Варнева 9 8 9 9 7 7 9 9 7 7 7 8 7 7 8 7 7 7 8 7 154
413 „Пеперуда” Ева Димитрова 10 10 10 10 9 8 10 10 10 9 10 10 9 9 9 9 10 9 10 9 190
0
DUO/TRIO ETNO 0
414 BULERIA Милка, Цветелина, Никол Георгиеви . 8 8 8 8 . 8 7 9 9 . 7 7 8 8 . 7 7 6 7 7 6 7 7 149
415 „Руски кадрил” Ина Матеева, Кристофър Петров . 9 9 9 9 . 9 9 10 10 . 8 8 9 9 . 8 8 9 8 8 8 8 8 173
416 „Tatarоchka” Стефан Колев, Ралица Стойчева . 9 9 8 8 . 9 9 10 10 . 8 7 8 8 . 7 7 7 7 9 8 8 8 164
417 „Испанска страст” Симона Коева, Фердо Фердинандов . 10 10 10 10 . 9 10 10 10 . 9 10 9 9 . 7 7 7 7 8 8 8 8 176
0
GROUP MINI ETNO 14:55 0
418 „Кружевая“ 9 9 9 9 9 10 10 9 8 9 8 8 9 9 9 9 8 8 9 8 176
419 Финска Полка 6 7 7 7 7 7 9 8 7 7 8 7 9 9 9 9 6 7 8 7 151
420 „Малка тарантела“ 7 7 8 7 7 7 9 9 6 5 7 6 7 7 8 7 6 7 7 6 140
421 „Ирландски танц“ 8 8 9 8 8 8 7 9 6 5 7 6 8 7 8 8 6 6 7 6 145
0
0
0
0
GROUP CH ETNO 0
424 Еврейски танц „Хава нагила“ 10 10 10 10 10 9 10 10 10 10 10 10 9 9 9 9 9 9 10 9 192
425 „Мазурка“ 8 8 9 8 7 7 10 10 6 5 6 6 8 7 9 7 8 9 10 8 156
0
0
GROUP J ETNO 0
426 Индийски танц 8 9 9 10 9 10 10 9 9 8 9 9 9 9 9 9 10 10 10 10 185
427 Ръченица 8 9 9 8 8 10 8 8 9 9 9 9 8 8 8 8 8 8 9 8 169
428 САМОДИВСКО НАРИЧАНЕ – ЕНЬОВДЕН 8 9 9 10 8 9 8 8 8 8 8 8 8 7 8 8 9 10 9 9 169
429 Испански танц 8 9 9 8 7 9 7 8 7 7 8 7 8 8 8 8 10 10 10 10 166
430 Нестинарки 8 8 8 7 6 7 6 6 7 5 6 7 7 7 7 7 7 7 8 7 138
431 Малка Мома 8 9 9 9 9 8 8 9 8 8 8 8 8 7 8 8 10 10 10 10 172
432 Моя Марусечка 10 10 10 10 9 9 10 9 9 10 10 9 9 9 9 9 10 10 10 10 191
433 Болеро 9 8 9 8 5 5 6 6 6 5 7 6 8 8 7 8 10 10 10 9 150
434 КРАСАВИЦИ 8 9 8 8 9 9 10 9 9 9 10 9 8 8 8 8 9 9 9 9 175
435 Московски кадрил 7 9 8 8 8 8 9 9 7 6 7 7 9 8 8 8 8 8 9 8 159
436 Гръцки поздрав 6 7 6 6 7 6 7 7 6 6 6 6 7 7 6 7 6 7 7 7 130
437 Испански танц 8 9 9 9 9 8 10 9 7 7 7 7 8 8 8 8 8 9 9 9 166
GROUP S ETNO
438 НЕСТИНАРКА 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 8 8 8 8 10 10 10 10 192
440 Хавайски полъх 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 6 6 6 6 7 7 7 7 172
FORMATION M-CH ETNO
441 „Ой, как ты мне нравишся” 9 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 8 9 9 9 8 9 10 9 190
442 Казачок 9 10 10 10 10 10 9 10 9 9 10 9 9 10 10 9 9 9 10 9 190
443 „Цъфтяща вишна“ 9 10 10 10 9 10 10 10 9 10 9 10 9 9 9 9 10 10 10 10 192
FORMATION JUNIOR ETNO
444 Приятелки 8 7 7 7 6 6 7 7 7 6 7 7 8 8 9 8 8 8 9 8 148
445 СИНИ ОЧИ 9 9 9 10 8 8 10 10 9 9 10 9 9 9 8 9 9 9 10 9 182
446 ДЖЕЙ ХО 10 9 9 9 9 8 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 194
447
16:35
Категории
Facebook страница